Ogłoszenia 03.10 – 10.10

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA  – 3.10.2021

Serdecznie witamy w naszej parafii nowego Proboszcza ks. dra Rafała Śpiewaka. Życzymy Księdzu Rafałowi obfitości darów Bożego błogosławieństwa, mocy Ducha Świętego i przemożnej opieki św. Józefa.

Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na Wyższe Śląskie Seminarium Duchowne w Katowicach. Serdeczne Bóg zapłać za Waszą ofiarność.

Zapraszamy na Nabożeństwa Różańcowe. W dni powszednie o godz. 17.15. W niedziele o godz. 16.15. Na stronie internetowej oraz w gablotkach znajduje się plan z wyszczególnionymi ulicami, za które danego dnia będziemy się modlić oraz wspólnoty, które prosimy o przygotowanie i prowadzenie nabożeństw.

Pierwsze spotkanie dzieci przygotowujących się do Wczesnej Komunii św. wraz z rodzicami odbędzie się we wtorek o godz. 16.30 w kościele.

W środę po Mszy Świętej o godz. 8.00 – cotygodniowe nabożeństwo ku czci św. Józefa.

Zapraszamy na spotkanie Kręgu Biblijnego w środę o 18:45.

W czwartek o godz. 19.00 pierwsza nauka przedślubna w salce nad zakrystią.

W czwartek w kancelarii parafialnej od godz. 17.00 do 18.00 możliwość bezpłatnego skorzystania z porad prawnych.

W piątek o godz. 17.15 adoracja Wspólnoty Krwi Chrystusa.

W sobotę o godz. 10.00 Bp Marek Szkudło udzieli sakramentu bierzmowania podczas Msza św. o godz. 10.00.

W minioną niedzielę w katowickiej katedrze zostali ustanowieni nowi nadzwyczajni szafarze Komunii Świętej. Wśród nich znaleźli się także Radosław Stawiszyński i Rafał Świeca, którzy będą tę posługę pełnić w naszej parafii. Polecamy ich modlitwie parafian

Za tydzień w niedzielę, będziemy obchodzić Dzień Papieski. Z tej okazji przed kościołem odbędzie się zbiórka na Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.

Kolekta przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na utrzymanie i funkcjonowanie naszej parafii.