Magazyn meLADY

Magazyn meLADY to dwumiesięcznik skierowany do kobiet wydawany przez katolickie Wydawnictwo „Bernardinum”. Jest on owocem przemyśleń kobiet z wielu miast Polski. Młode kobiety w różnych wspólnotach formacyjnych kościoła katolickiego zwróciły uwagę na to, że brakuje wartościowej prasy kobiecej. W ten oto sposób powstał magazyn meLADY.

Redakcja magazynu (dwoje z nich to mieszkańcy naszej parafii), to w większości osoby znane, ale przede wszystkim troszczące się o swój rozwój duchowy. Poprzez redagowanie artykułów pragną się zatroszczyć o szerzenie wartościowego życia oraz inspirować kobiety do tego, by spełniały marzenia, które Bóg zasiał w ich sercu. Pragnie zachęcać do podejmowania odważnych decyzji życiowych. Chce pokazywać, że można być kobietą sukcesu, kobieta z klasą, ceniącą wartości i dbającą o swoje życie duchowe.

Chce przekonywać kobiety, że nie ma sensu odkładać macierzyństwa na później – można zająć się wychowaniem dzieci, realizując jednocześnie swoje plany zawodowe. Co więcej, to właśnie dzieci dodają kobietom skrzydeł i energii do działania. Pragnie doszukiwać się w wielu aspektach życiowych tego co dobre i wartościowe, idąc jednocześnie z duchem czasu i postępem technologicznym. Dlatego też w artykułach zamieszczonych meLADY duży nacisk kładziony jest na jakość, a przekazywane treści są zgodne z nauką kościoła katolickiego.

MeLADY to wartościowy magazyn współczesnej kobiety. Zawiera między innymi takie działy jak wywiady, felietony, duchowość, kobiecość, moda, zdrowie, uroda, podróże oraz technologie. Magazyn meLADY stał się inspiracją do utworzenia dodatku dla mężczyzn meLORD, który stanowi integralną część magazynu meLADY. Znajdują się w nim wartościowe treści dla Panów.

Cały magazyn poprzez wysokiej jakości treści ma być dla kobiet, ale i mężczyzny pożytkiem doczesnym i wiecznym. Zatem pragniemy zachęcić do zakupu i promowania magazynu meLADY na terenie parafii. Dziś można zabrać do domu darmowy archiwalny numer magazynu.