Interncje 31.08 – 07.09

Niedziela XXII NIEDZIELA ZWYKŁA 31 sierpnia 2014
DOŻYNKI PARAFIALNE
7:30 Za parafian
9:00 1. Za + matkę Felicję MUSIALIK w 13. r. śm. oraz ++ ojca Romana i dziadków z obu stron
2. Za + męża Jerzego ULICZKA w 30. dniu po śm.
Suma 10:30 1. Do Op. B. za przyczyną MB Nieustającej Pomocy i św. Józefa z podz. za opiekę i dobre zbiory, z pr. o bł. i zdr. dla działkowców Rodzinnych Ogródków Działkowych im.: Tadeusza Kościuszki, Karola Miarki, Pawła Niedurnego, Władysława Sikorskiego i Strzelców Bytomskich oraz o bł. B. dla ich rodzin /TD/
2. Za + Anielę BEDNORZ w r. urodzin oraz ++ z rodziny LISIECKI
3. Za + matkę Mariannę SUJKA w 4. r. śm. o zbawienie duszy oraz ++ z rodziny SUJKA-GRACZYK-JENDRASIK
12:00

1. (dziękczynna): w int. małżonków Eugeniusza i Grażyny WIERZCHOWSKI z ok. jubileuszu 25. r. ślubu oraz o bł. B. dla dzieci Magdaleny i Piotra /TD/
2. (dziękczynna): w int. solenizanta Eugeniusza NOWOK z ok. jubileuszu 70. r. urodzin
15:00 (chrzcielna): w int. dziecka Anastazji KOŹLIK oraz o bł. B. dla jej rodziców i chrzestnych, a także za + syna Bronisława KOŹLIK
16:30 NIESZPORY
17:00 1. Za + męża, ojca, dziadka Henryka GADECKIEGO w 1. r. śm. oraz ++ rodziców i dziadków z obu stron
2. Za + Piotra KAJ w 30. dniu po śm.

Poniedziałek Wspomnienie bł. Bronisławy, dz. 1 września 2014
7:00 KRYPTA 1. Do Op. B. przez wst. NMP Nieustającej Pomocy z prośbą o błogosławieństwo, zdrowie i Dary Ducha Świętego dla Ernesta DOBIOSZA na nowy rok szkolny
2. (1. gregorianka): Za + Stanisławę KOWALCZYK
8:00 Do Op. B. z pr. o bł. i Dary Ducha Świętego dla wszystkich uczniów, nauczycieli i katechetów oraz pracowników szkół z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego i katechetycznego 2014/2015
18:00 1. Za ++ męża, ojca, dziadka Krystiana ADAMUS w 8. r. śm. oraz matkę, babcię, prababcię Helenę OCHMAŃSKĄ w 3. miesiącu po śm.
2. Za ++ rodziców Jana i Magdalenę MIESZKOWSKI oraz pokrewieństwo z obu stron
18:45 (kościół): Spotkanie grupy modlitewnej

Wtorek 2 września 2014
7:00 KRYPTA (2. gregorianka): Za + Stanisławę KOWALCZYK
8:00 (dziękczynna): w int. solenizanta Józefa MAŃKA z ok. r. urodzin o raz o bł. B. dla jego córki z mamą i całej rodziny
18:00 1. Za ++ rodziców Franciszka i Marię LICZBA
2. Za + matkę i babcię Elżbietę BURZY w 26. r. śm. oraz ++ ojca Wiktora BURZY, braci Eryka, Piotra i siostrę Małgorzatę

Środa Wspomnienie św. Grzegorza Wielkiego, pap. i dK. 3 września 2014
7:00 KRYPTA (3. gregorianka): Za + Stanisławę KOWALCZYK
8:00 Za + męża, ojca, dziadka Władysława SZCZĘSNEGO w 30. dniu po śm.
17:30 NABOŻEŃSTWO DO NMP NIEUSTAJĄCEJ POMOCY
18:00 1. Za + matkę Agnieszkę STASIAK w r. śm.
2. Za + żonę Danutę MACIEJ w 4. r. śm.

Czwartek Wspomnienie bł. Marii Stelli i 10 Towarzyszek, dz. i męcz. 4 września 2014
PIERWSZY CZWARTEK MIESIĄCA
7:00 KRYPTA (4. gregorianka): Za + Stanisławę KOWALCZYK
8:00 Za + szwagra i wujka ks. Reinholda Józefa LEDWONIA w r. urodzin
18:00 1. Do Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana z prośbą o liczne, dobre i godne powołania kapłańskie, zakonne i misyjne oraz o bł. i zdr. dla kapłanów pracujących w naszej parafii i z niej pochodzących oraz o opiekę i potrzebne łaski wszystkich osób konsekrowanych
18:45 (kościół): Nauka chrzcielna dla rodziców i chrzestnych
8:00 (kancelaria): Pierwsza nauka przedślubna

Piątek Wspomnienie bł. Matki Teresy z Kalkuty, dz. 5 września 2014
PIERWSZY PIĄTEK MIESIĄCA
7:30 KRYPTA (5. gregorianka): Za + Stanisławę KOWALCZYK
8:00 1. Do Najświętszego Serca Pana Jezusa w intencji czcicieli
2. Za + Marię ŁUKAWSKĄ w 1. r. śm. – Msza św. of. od Zarządu i Działkowców Rodzinnych Ogrodów Działkowych im. Władysława Sikorskiego w Chorzowie
18:00 (szkolna) 1. Do Najświętszego Serca Pana Jezusa w int. dzieci komunijnych i ich rodziców
2. Za + Helenę GRYLEWICZ – Msza św. of. od lokatorów z ul. Nowaka 9

Sobota 6 września 2014
PIERWSZA SOBOTA MIESIĄCA
MIESIĘCZNE ODWIEDZINY CHORYCH
DZIEŃ MODLITW O UŚWIĘCENIE DUCHOWIEŃSTWA
7:30 KRYPTA (6. gregorianka): Za + Stanisławę KOWALCZYK
8:00 1. Do Op. B. za przyczyną Niepokalanego Serca Maryi w intencji Koła Żywego Różańca
2. (dziękczynna): w int. rodzin HONYSZ-KNOP
13:00 (ślub): w int. nowożeńców Piotra DYGA i Anny STARZYCZNY
17:30 DZIEŃ SKUPIENIA DLA NARZECZONYCH PARAFII DEKANATU CHORZÓW
17:15 Okazja do Spowiedzi św. i osobistej adoracji Najświętszego Sakramentu
18:00 1. (dziękczynna): w int. syna Krystiana SUJKA z ok. urodzin oraz o bł. B. i zdr. dla córki Anny, jej męża i wnuczki Emilii
2. (dziękczynna): w int. solenizantki Hildegardy PAŁCZYŃSKIEJ z ok. jubileuszu 80.

Niedziela XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA 7 września 2014
7:30 (7. gregorianka): Za + Stanisławę KOWALCZYK
9:00 1. Za + Stanisława BOROWSKIEGO w 30. dniu po śm.
2. Za + męża, ojca, dziadka Czesława ZWOLANKIEWICZ w r. urodzin oraz jego ++ rodziców i braci
3. Za + Ilonę KŁAK w 30. dniu po śm. – Msza św. of. od mieszkańców osiedla Rodziny Oswaldów
Suma 10:30
12:00

1. Za + matkę Kazimierę LETKI w r. 40. śm. o zbawienie jej duszy i życie wieczne
2. Za + męża, ojca, dziadka Henryka SOWKA w 30. dniu po śm.
15:00 1. (chrzcielna): w int. dzieci: Sonii PORWOLIK, Daniela MACURA i rocznego dziecka Teodora SALBERT oraz jego siostry Wiktorii SALBERT z ok. 15. urodzin, a także o bł. B. dla ich rodziców i chrzestnych
2. (dziękczynna): w int. córki Marty KOLARZ z ok. 18. urodzin oraz o bł .B. dla całej rodziny
16:30 NIESZPORY
17:00 Za + męża, ojca, dziadka Janusza DOMIN w 2. r. śm. oraz ++ rodziców Pawła i Brygidę DOMIN i Jana i Marię DRABIK