Intencje 9.11 – 16.11

Niedziela NIEDZIELA ROCZNICY POŚWIĘCENIA BAZYLIKI LATERAŃSKIEJ 9 listopada 2014
6. ŚWIATOWY DZIEŃ MODLITW ZA KOŚCIÓŁ PRZEŚLADOWNY
7:30 (9. gregorianka): Za + Krystynę SIKORA
9:00 1. Za + Barbarę LIPSKĄ-ZUBA – Msza św. of. od rodziny SŁONINA z dziećmi
2. Za + córkę Alicję MANDECKĄ w 30. dniu po śm.
Suma 10:30 1. Za + córkę Krystynę BRZÓZKA z domu HOŁA w r. urodzin oraz ++ z rodziny
2. Za + żonę, matkę, babcię, prababcię Marię SŁABY w 4. r. śm.
3. Za + żonę, matkę Barbarę BEDNARSKĄ w 30. dniu po śm.
12:00

15:00 1. (chrzcielna): w int. dzieci: Gerarda DUBNO, Stanisława RUSINOWSKIEGO, Marii SAWIKOWSKIEJ, Kamila MOŚ, Doriana MARCINIAK, Marii KUCHTA, Natana GNIOZDORZ, Kacpra BENDLIN oraz w intencji rocznych dzieci: Natalii KRÓL, Józefa KUBISTA, Mariusza WOŹNIAK, Jana OLSZOWSKIEGO, a także o bł. B. i zdr. dla ich rodziców i chrzestnych
2. (dziękczynna): w int. solenizantki Haliny MUSIK z ok. jubileuszu 70. urodzin oraz o bł. B. dla całej
16:15 RÓŻANIEC ZA ZMARŁYCH ZALECANYCH
17:00 1. Za ++ męża, ojca, dziadka Oswalda WIECZOREK, rodziców, teściów, dziadków, brata Alfonsa, siostrę Helenę, zięcia Jerzego i pokrewieństwo z obu stron
2. Za + męża Eugeniusza WYDMUCH w 9. r. śm. oraz ++ Lidię WYDMUCH, rodziców z obu stron i rodziców MIZERA

Poniedziałek Wspomnienie św. Leona Wielkiego, pap. i dK. 10 listopada 2014
7:00 KRYPTA (10. gregorianka): Za + Krystynę SIKORA
7:30 RÓŻANIEC ZA ZMARŁYCH ZALECANYCH
8:00 1. Za + męża Stanisława WOŹNIAK w r. śm. oraz ++ rodziców Jakuba i Katarzynę WOŹNIAK, Jana i Stefanię ŻARNOTAL i dusze w czyśćcu cierpiące
2. Za + Magdalenę KUCHARCZYK – Msza św. of. od lokatorów z ul. Katowickiej 136A
17:30 RÓŻANIEC ZA ZMARŁYCH ZALECANYCH
18:00 1. Za ++ członków Legionu Maryi
2. Za + męża, ojca, dziadka Jana MARCHEWKA w 20. r. śm.
3. Za + Edwarda WOJTUSZAK w 30. dniu po śm.
18:45 (krypta): Spotkanie grupy modlitewnej

Wtorek Wspomnienie św. Marcina z Tours, bpa 11 listopada 2014
ŚWIĘTO NARODOWE (96. rocznica odzyskania niepodległości)
7:00 KRYPTA (11. gregorianka): Za + Krystynę SIKORA
7:30 RÓŻANIEC ZA ZMARŁYCH ZALECANYCH
8:00 1. (dziękczynna): w int. solenizantki Sylwii SZULIK z ok. urodzin /TD/
2. (dziękczynna): w int. małżonków Stanisława i Krystyny KAPARUK z ok. 50. r. ślubu
9:30 1. Za + męża Stanisława JASKULSKIEGO w 2. r. śm. oraz ++ rodziców z obu stron
2. Za ++ siostrę Gabrielę, brata Zygfryda i rodziców WIECHA-GOLBA
17:30 RÓŻANIEC ZA ZMARŁYCH ZALECANYCH
18:00 1. Za + Anielę BEDNORZ w r. śm. oraz ++ z rodziny BEDNORZ-LISIECKI
2. Za + męża, ojca, dziadka, pradziadka Pawła GODULA w r. urodzin oraz ++ rodziców Jana i Jadwigę SZARY, zięcia Zygmunta SPYCHALSKIEGO i Marię SKALSKĄ

Środa Wspomnienie św. Jozafata, bpa i męcz. 12 listopada 2014
7:00 KRYPTA (12. gregorianka): Za + Krystynę SIKORA
7:30 RÓŻANIEC ZA ZMARŁYCH ZALECANYCH
8:00 1. Za dusze w czyśćcu cierpiące
2. Za + Józefa RAJCHEL – Msza św. of. od sąsiadów z Bajdy
17:30 RÓŻANIEC ZA ZMARŁYCH ZALECANYCH
18:00 1. Za + matkę, babcię, prababcię Antoninę MALCHERCZYK w 6. r. śm.
2. Za + męża Leonarda OGAZA w 2. r. śm. oraz ++ rodziców Józefa i Hildegardę i ojca Henryka DROBOT
3. Za + matkę, babcię Wiktorię IWASZKO w 23. r. śm.

Czwartek Wspomnienie Świętych Pierwszych Męczenników Polski 13 listopada 2014
DZIEŃ FATIMSKI
7:00 KRYPTA (13. gregorianka): Za + Krystynę SIKORA
7:30 RÓŻANIEC ZA ZMARŁYCH ZALECANYCH
8:00 1. Za + Henryka ŻMUDZIŃSKIEGO – Msza św. of. od Kornelii i Zbyszka LACH z rodziną
2. Za ++ rodziców Pawła i Marię KOŁACZ oraz Michała i Helenę KANIA
17:30 RÓŻANIEC ZA ZMARŁYCH ZALECANYCH
18:00 1. Do Op. B. za przyczyną NMP Fatimskiej i św. Jana Pawła II we wszystkich intencjach fatimskich oraz w intencji Duchowej Adopcji Życia Poczętego
2. Za ++ z rodziny TINSCHERT-POŚPIECH

19:00 (kancelaria): Druga nauka przedślubna

Piątek Wspomnienie bł. Marii Luizy Merkert, dz. 14 listopada 2014
7:00 KRYPTA (14. gregorianka): Za + Krystynę SIKORA
7:30 RÓŻANIEC ZA ZMARŁYCH ZALECANYCH
8:00 1. Za + męża Józefa CZYŻEWSKIEGO w 5. r. śm. oraz ++ teściów i ojca Henryka
2. Za dusze w czyśćcu cierpiące
17:30 RÓŻANIEC ZA ZMARŁYCH ZALECANYCH
18:00 1. Do Op. B. za przyczyną Maryi Niepokalanie Poczętej, św. Józefa i św. Jana Pawła II
w intencji Ojca Świętego i w jego intencjach oraz w intecji Kościoła Świętego – Msza św. of. od członków Róży Rodziców
18:45 Msza św. dla młodzieży przygotowującej się do Bierzmowania

Sobota Wspomnienie św. Alberta Wielkiego, bpa i dK. 15 listopada 2014
7:00 KRYPTA (15. gregorianka): Za + Krystynę SIKORA
7:30 RÓŻANIEC ZA ZMARŁYCH ZALECANYCH
8:00
16:30 (w j. niemieckim):
17:00 Okazja do Spowiedzi św. i osobistej adoracji Najświętszego Sakramentu
17:30 RÓŻANIEC ZA ZMARŁYCH ZALECANYCH
18:00 1. Za + Ryszarda MYŚLIŃSKIEGO
2. Za + męża, ojca, dziadka Henryka BARCZEWSKIEGO w 1. r. śm.
3. Za ++ rodziców Leona i Adelajdę KOS
4. Za ++ rodziców Wiktora i Łucję TOBOREK

Niedziela UROCZYSTOŚĆ 107. ROCZNICY POŚWIĘCENIA KOŚCIOŁA 16 listopada 2014
KIERMASZ PARAFIALNY
7. NIEDZIELA MUZYKI LITURGICZNEJ
7:30 (16. gregorianka): Za + Krystynę SIKORA
9:00 Za + Marię CZECH w 7. r. śm. oraz ++ rodziców z obu stron
Suma 10:30 1. Za + Ewę GOCMAN – Msza św. of. od lokatorów z ul. Nowaka 9
2. Za + Henryka ŻMUDZIŃSKIEGO – Msza św. of. od lokatorów z ul. Nowaka 9
3. Za + ojca, dziadka, pradziadka Adama CZUBAK w 30. dniu po śm.
12:00

1. (dziękczynna): w int. rocznego dziecka Dominika MICHNA i przyjmującej Chrzest św. Anny ANTOSZEK oraz o bł. B. dla ich rodziców i chrzestnych
2. (dziękczynna): w int. solenizantki Krystyny DRZENZLA z ok. urodzin oraz o bł. B. i zdr. dla męża, córki z mężem i mamy
Podczas Mszy św. o godz. 12.00 dzieciom klas II poświęcone zostaną skarbczyki komunijne
15:00 1. Za+ matkę Janinę w r. śm. oraz ++ ojca Franciszka, dziadków Ludwika i Helenę TROJECKI, ojca Szczepana SOSNOWSKIEGO w r. śm. i Jana NOWAKA
2. Za + matkę Elżbietę STRĄCZEK w r. urodzin oraz + ojca Maksymiliana
16:15 NIESZPORY
17:00 1. Za ++ rodziców Andrzeja i Agnieszkę FIC w r. śm. oraz + brata Czesława i Łucję SZCZERBIŃSKĄ
2. Za + żonę, matkę, córkę Ilonę KŁAK w r. urodzin