Intencje 5.10 – 12.10

Niedziela XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA 5 października 2014
Wspomnienie św. Placyda, męczennika (jego relikwie i ś. Rewokaty znajdują się w naszym ołtarzu posoborowym)
7:30 (5. gregorianka): Za + męża Teodora SOKOŁOWSKIEGO
9:00 1. Za Parafian
2. (dziękczynna): w int. małżonków Ryszarda i Reginy RYBAK z ok. jubileuszu 35. r. ślubu oraz o bł. B. i potrzebne łaski dla całej rodziny /TD/
Suma 10:30 (dziękczynna): w int. małżonków Eryka i Krystyny HAJDYSEK z ok. jubileuszu 55. r. ślubu oraz o bł. B. dla całej rodziny /TD/
12:00

1. O zbawienie duszy dla + ojca, dziadka Kazimierza JENDRASIK w 6. r. śm. oraz ++ z rodziny JENDRASIK-KOTOWSKI-SUJKA
2. Za ++ rodziców Stefana i Mariannę JANKOWSKI, siostrę Helenę, brata Stanisława, szwagra Jana i Kazimierza oraz bratową Elżbietę
3. Za + męża, ojca, dziadka Mariana BIJATA w 2. r. śm.
15:00 (chrzcielna): w int. dzieci: Emilii KIERCZ, Antoniego KUBIK,
Kacpra JUSZCZAK, Tomasza SKOCZYLAS, Julii PIENIĄŻEK, Igora DOMINICZAK, Natana KOŚMIDER oraz w intencji
rocznych dzieci: Mai PAWLAK, Mai WRÓBLEWSKIEJ, Kamila LENIK, a także o bł. B. i zdr. dla ich rodziców i chrzestnych
17:15 NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE w int. mieszkańców ul. Krzyżowej
17:00 Za + siostrę Halinę ŻURAWSKĄ w 2. r. śm. oraz ++ rodziców Horsta i Helenę FABIAŃSKI, teściów Józefa i Celinę POLOCZEK, ++ z rodziny BIELA i dusze w czyśćcu cierpiące

Poniedziałek Wspomnienie św. Brunona, prezb. 6 października 2014
7:00 KRYPTA (6. gregorianka): Za + męża Teodora SOKOŁOWSKIEGO
8:00 Za + Tadeusza PYZIK – Msza św. of. od siostry Marii z rodziną
17:15 NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE w int. mieszkańców ul. Ogrodowej i Okrężnej
18:00 Za + ojca Antoniego KEMPA w r. śm. oraz + matkę Edytę KEMPA i pokrewieństwo z obu stron
18:45 (krypta): Spotkanie grupy modlitewnej

Wtorek Wspomnienie NMP Różańcowej 7 października 2014
PATRONALNE ŚWIĘTO ŻYWEGO RÓŻAŃCA
7:00 KRYPTA (7. gregorianka): Za + męża Teodora SOKOŁOWSKIEGO
8:00 Za + Edwarda DUDEK w 90. r. urodzin oraz ++ rodziców Ignacego i Margaret DUDEK, rodzeństwo i pokrewieństwo z rodziny DUDEK-TIL
17:15 NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE w int. mieszkańców ul. Św. Pawła
18:00 1. Za ++ rodziców Zygmunta i Urszulę KANDZIA i babcię Marię MŁYNEK
2. Za ++ rodziców Henryka i Wiktorię MAŁKOWSKI, męża Wiesława SZYDLIK i ++ z rodziny

Środa 8 października 2014
7:00 KRYPTA (8. gregorianka): Za + męża Teodora SOKOŁOWSKIEGO
8:00 Za + męża Stanisława PRENZEL w 75. r. urodzin oraz ++ z rodziny z obu stron
17:15 NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE w int. mieszkańców ul. Ligonia i Małej
18:00 Za + matkę Kazimierę GRZELAK w 90. r. urodzin oraz + ojca Tadeusza

Czwartek Wspomnienie bł. Wincentego Kadłubka, bpa 9 października 2014
7:00 KRYPTA (9. gregorianka): Za + męża Teodora SOKOŁOWSKIEGO
8:00 1. Za + matkę Adelajdę FRIEDRICH w 25. r. śm. oraz + ojca Wilhelma i ++ z rodziny DUDEK-
FRIEDRICH-SINDUT-ŁUKASIK
2. Za + matkę Adelajdę FRIEDRICH w 25. r. śm. oraz + ojca Wilhelma i ++ z rodziny DUDEK-FRIEDRICH-SINDUT-ŁUKASIK
17:15 NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE w int. mieszkańców ul. Samarzewskiego i Tęczowej
18:00 1. (dziękczynna): w int. solenizantek Ireny GODULA z ok. 78. r. urodzin oraz córki Brygidy z ok. urodzin
2. Za + Tadeusza PYZIK w 30. dniu po śm. – Msza św. of. od lokatorów z ul. Ligonia 11

19:00 (kancelaria): Druga nauka przedślubna

Piątek Wspomnienie bł. Marii Angeli Truszkowskiej, dz. 10 października 2014
7:00 KRYPTA (10. gregorianka): Za + męża Teodora SOKOŁOWSKIEGO
8:00 (dziękczynna): w int. solenizanti Ireny DENDRA z ok. urodzin oraz o bł. B. dla całej rodziny
17:15 NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE w int. mieszkańców ul. Grunwaldzkiej
18:00 Za + ojca Bolesława ŁUCZAK i ++ z rodziny ŁUCZAK
18:45 Msza św. dla młodzieży przygotowującej się do Bierzmowania

Sobota 11 października 2014
7:00 KRYPTA (11. gregorianka): Za + męża Teodora SOKOŁOWSKIEGO
7:40 KRYPTA GODZINKI O NIEPOKALANYM POCZĘCIU NMP
8:00 1. Za + ojca Henryka KOWACZEK w r. śm. oraz + matkę Annę KOWACZEK
2. Za + męża i ojca Jana ROBASZKIEWICZ w r. śm.
3. Za + brata Edwarda PIWOWARSKIEGO
16:30 (w j. niemieckim): Za Parafian
17:00 Okazja do Spowiedzi św. i osobistej adoracji Najświętszego Sakramentu
17:15 NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE w int. mieszkańców ul. Św. Wojciecha i Rodzinnej
18:00

Niedziela XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA 12 października 2014
14. DZIEŃ PAPIESKI pt. “Jan Paweł II – Świętymi bądźcie!”
7:30 1. Za ++ matkę Dorotę w r. śm. i ojca Alfreda WIECHUŁA w r. urodzin oraz + męża Andrzeja KUPNY
2. (12. gregorianka): Za + męża Teodora SOKOŁOWSKIEGO
9:00 Za + Karola GRYZIK – Msza św. of. od lokatorów z ul. Św. Pawła 22 i 22a
Suma 10:30 1. Za + żonę i matkę Irenę MICHAŁEK w 1. r. śm.
2. (dziękczynna): w int. solenizanta Edwarda MACIEJ z ok. jubileuszu 80. urodzin /TD/
3. (dziękczynna): w int. solenizantów Zbigniewa CEBULA-ORYNICZ z ok. jubileuszu 50. urodzin i mamy Franciszki ORYNICZ z ok. 83. urodzin oraz o bł. B. dla żony, córki i syna
12:00

Za ++ Edwarda KEMPA, rodziców z obu stron i brata Henryka KEMPA
15:00 1. Za + ojca Józefa Tyrcha w 30 r śm., matkę Stefanię i ++ z rodziny Gąsior – Tyrcha
2. Za + męża, ojca Józefa GACZYŃSKIEGO w 10. r. śm. oraz ++ rodziców Feliksa i Anastazję, Aleksego GALUBA i dusze w czyśćcu cierpiące
16:15 NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE w int. mieszkańców ul. Kruszcowej i Krótkiej
17:00 1. Za + męża, ojca Franciszka SZYMURA
2. Za + męża, ojca Henryka ROGOCZ i ++ z rodziny z obu stron