Intencje 31.05 – 07.06

Niedziela UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY 31 maja 2015
69. STANOWA PIELGRZYMKA MĘŻCZYZN DO PIEKAR ŚLĄSKICH
7:30 (gregorianka 28.): Za + Elżbietę ROLEDER
9:00
10:30 Za + Mieczysława KAMINIARZ – Msza św. of. od lokatorów z ul. Ks. Stabika 20
12:00

1. Za + męża, ojca, dziadka Ryszarda PYKA w 13. r. śm. oraz ++ teściów Alfreda i Helenę PYKA, rodziców Piotra i Agnieszkę TOBIS, Rudolfa i Otylię WINKLER i Irenę PYKA
2. Za + Leokadię AZARKIEWICZ w 1. r. śm. oraz + jej męża Bronisława i ++ z rodziny
3. (chrzcielna): w int. dziecka Ewy PALECZNY oraz o bł. B. i zdrowie dla jej rodziców, chrzestnych i braci Piota i Adama
15:00 1. (dziękczynna): w int. rocznego dziecka Mikołaja MICHALIK oraz o bł. B. dla jego rodziców, chrzestnych, braci Adama i Wojciecha i rodziny
2. (dziękczynna): w int. rocznego dziecka Piotra ZIENTZ oraz o bł. B. dla jego rodziców i chrzestnych
16:30 NABOŻEŃSTWO MAJOWE
17:00
21:00 APEL JASNOGÓRSKI

Poniedziałek Wspomnienie św. Justyna, męcz. 1 czerwca 2015
DZIEŃ DZIECKA
7:00 KRYPTA (gregorianka 29.): Za + Elżbietę ROLEDER
8:00 Za dusze w czyśćcu cierpiące
18:00 1. Za + matkę Helenę KOWALIK w 1. r. śm. oraz ++ ojca Mariana, siostrę Justynę i ++ z rodziny KOWALIK-ROGOCZ-NAWA-WALCZAK
2. Do Opatrzności Bożej za przyczyną NMP Nieustającej Pomocy, św. Józefa, św. Faustyny i św. Jana Pawła II z podziękowaniem za dzieło Róży Rodziców z prośbą o błogosławieństwo i potrzebne łaski dla dzieci objętych modlitwą Róży oraz ich rodziców, aby w pełni zaczerpnęli ze skarbca Bożej miłości
18:45 (kościół): Spotkanie grupy modlitewnej

Wtorek Wspomnienie św. męcz. Marcelina i Piotra 2 czerwca 2015
ŚWIATOWY DZIEŃ MODLITW ZA KONAJĄCYCH
7:00 KRYPTA (gregorianka 30.): Za + Elżbietę ROLEDER
8:00
18:00 1. Za + córkę i matkę Jolantę JAROSZ w r. urodzin oraz ++ z rodziny SKROCH-KULAWIK-CEMPULIK, przyjaciół i dusze w czyśćcu cierpiące
2. Za + ojca Wilhelma PYREK w r. śm. oraz + matkę Helenę

Środa Wspomnienie św. męcz. Karola Lwangi i 21 Towarzyszy 3 czerwca 2015
3. ROCZNICA POWOŁANIA PARAFIALNEJ RADY DUSZPASTERSKIEJ
7:00 KRYPTA
8:00 1. Za ++ rodziców Wincentego i Elfrydę KONIECZNY oraz braci Huberta i Stanisława
2. Za + matkę Marię KOWALSKĄ w 3. r. śm. – Msza św. of. od syna z rodziną
18:00 1. Za + żonę Alojzę KRUTARZ w 1. r. śm. oraz ++ rodziców z obu stron
2. (dziękczynna): w int. chrześniaków Marty, Hani, Doroty, Alicji, Kamili i Anastazji
18:45 (kościół): Nauka chrzcielna dla rodziców i chrzestnych

Czwartek BOŻE CIAŁO 4 czerwca 2015
PIERWSZY CZWARTEK MIESIĄCA
7:00 Za + męża i ojca Mirosława GROBLICKIEGO w 1. r. śm. oraz ++ rodziców z obu stron, a także z prośbą o błogosławieństwo Boże dla całej rodziny
8:00 PROCESJA TEOFORYCZNA DO CZTERECH OŁTARZY.
1. Za parafian, ofiarodawców i dobrodziejów naszego kościoła
2. Do Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana z prośbą o liczne, dobre i godne powołania kapłańskie, zakonne i misyjne oraz o bł. i zdr. dla kapłanów pracujących w naszej parafii i z niej pochodzących oraz o opiekę i potrzebne łaski wszystkich osób konsekrowanych
10:30
12:00

15:00 (dziękczynna): w int. rocznego dziecka Zuzanny BOGUS oraz o bł. B. i zdr. dla jej rodziców i chrzestnych
16:30 NABOŻEŃSTWO CZERWCOWE i procesja teoforyczna dookoła kościoła
17:00

Piątek Wspomnienie św. Bonifacego, bpa i męcz. 5 czerwca 2015
OKTAWA BOŻEGO CIAŁA
PIERWSZY PI ĄTEK MIESIĄCA
7:00 KRYPTA
8:00 1. Do Najświętszego Serca Pana Jezusa w intencji czcicieli
2. Za ++ z rodziny NOWAK i dusze w czyśćcu cierpiące
17:30 NABOŻEŃSTWO CZERWCOWE i procesja teoforyczna dookoła kościoła
17:30 Miesięczna Spowiedź św. dla uczniów klas III i IV
18:00 (szkolna): Do Najświętszego Serca Pana Jezusa w intencji dzieci komunijnych i ich rodziców

Sobota Wspomnienie św. Norberta, bpa 6 czerwca 2015
OKTAWA BOŻEGO CIAŁA
PIERWSZA SOBOTA MIESIĄCA
MIESIĘCZNE ODWIEDZINY CHORYCH
44. PARAFIALNY DZIEŃ CHORYCH
7:00 KRYPTA
10:00 Spowiedź św. dla chorych i ich opiekunów
10:30 Do Op. B. za przyczyną MB Uzdrowienia Chorych i św. Józefa z pr. o bł. B. i zdr. dla wszystkich chorych i starszych wiekiem mieszkańców naszej Parafii
12:00 (ślub): w int. nowożeńców Tomasza HACHUŁA i Eweliny GUT
13:00 (ślub): w int. nowożeńców Dawida KASZA i Katarzyny SZUBERT
14:00 (ślub): w int. nowożeńców Michała CHRZANOWSKIEGO i Moniki TOBOR
16:30 (w j. niemieckim): Za + Hildegardę LIPPOLD – Msza św. of. od rodziny MAJZNER
17:00 Okazja do Spowiedzi św. (miesięczna dla uczniów klas V i VI oraz klas gimnazjalnych) i adoracji Najświętszego Sakramentu dla wszystkich
17:15 DZIEŃ SKUPIENIA DLA NARZECZONYCH DEKANATU CHORZÓW
17:30 NABOŻEŃSTWO CZERWCOWE i procesja teoforyczna dookoła kościoła
18:00 1. Za ++ rodziców Pawła MICHALIK i Marię MICHALIK-GRACKA w r. ich urodzin
2. Za + matkę Marię CESARZ w 13. r. śm. oraz + męża Janusza KUŚKA i teściów Józefa i Anastazję KUŚKA

Niedziela X NIEDZIELA ZWYKŁA 7 czerwca 2015
8. DZIEŃ DZIĘKCZYNIENIA
7:30
9:00 Za + żonę i matkę Krystynę SIKORA w 1. r. śm.
10:30
12:00

(dziękczynna): w int. małżonków Macieja i Ernestyny FARNIK z ok. jubileuszu 50. r. ślubu oraz o bł. B. dla córek z rodzinami i rodziny /TD/
15:00 (chrzcielna): w int. dzieci: Jana HUNIA, Mileny KANDORA, Mai WĘGRZYN, Piotra STANOSZEK, Zuzanny ROSIAK oraz w int. rocznych dzieci: Magdaleny MIEDZA, COP, Pauliny KONTNY, a także o bł. B. dla ich rodziców i chrzestnych
16:30 NABOŻEŃSTWO CZERWCOWE i procesja teoforyczna dookoła kościoła
17:00