Intencje 30.11 07.12

Niedziela I NIEDZIELA ADWENTU (Niedziela Trzeźwości) 30 listopada 2014
7:30 1. (dziękczynna): w int. solenizantki Ingeborgi RYCHLIK z ok. jubileuszu 70. urodzin oraz o bł. B. dla całej rodziny/TD/
2. (30. gregorianka): Za + Krystynę SIKORA
9:00 1. (dziękczynna): w int. solenizanta Mateusza MICHALSKIEGO z ok. 18. urodzin oraz o bł. B. dla rodziców, dziadków i rodziny
2. Za + Natalię WEGRZECKĄ w 18. r. śm. oraz ++ ojca Jana i dziadków Jana i Mariannę SADŁOS
Suma 10:30 1. Za + męża, ojca Ireneusza SZYNKAREWICZA w r. śm. oraz + teściową Irenę SZYNKAREWICZ
2. Za ++ rodziców Władysława i Aleksandrę TOMASIK
3. Za + matkę Wandę LUBOJAŃSKĄ w 30. dniu po śm.
12:00

1. Za + Henryka NOWOK w 11. r. śm. oraz ++ rodziców z obu stron
2. Za + Elżbietę KRÓTKĄ
3. (chrzcielna): w int. dziecka Natalii WIESIOŁEK oraz o bł. B. i zdr. dla jej rodziców, chrzestnych i rodziny
4. (chrzcielna): w int. dziecka Arkadiusza WÓJCICKIEGO oraz o bł. B. i zdr. dla jego rodziców, chrzestnych i rodziny
15:00 Za + męża Herberta SZULC w 30. r. śm. oraz ++ synów Andrzeja i Henryka, rodziców z obu stron, brata Gerarda, zięcia Krystiana BĄK, wnuka Henryka CHROSTEK i dusze w czyśćcu cierpiące
16:30 NIESZPORY
17:00 Za + Leonarda SOŁTYSIAK w 2. r. śm.

Poniedziałek 1 grudnia 2014
7:00 KRYPTA (1. gregorianka): Za + ojca Władysława PASZKOWSKIEGO
8:00 1. (dziękczynna): w int. solenizantki Marty HOŁA z ok. 92. urodzin /TD/
2. Za dusze w czyśćcu cierpiące
RORATY 18:00 1. (dziękczynna): w int. solenizantki Marty HOŁA z ok. 92. urodzin /TD/
2. Za dusze w czyśćcu cierpiące
18:45 (kościół): Spotkanie grupy modlitewnej

Wtorek Wspomnienie bł. Rafała Chylińskiego, prezb. 2 grudnia 2014
7:00 KRYPTA (2. gregorianka): Za + ojca Władysława PASZKOWSKIEGO
8:00 Za + ojca Alfreda MINCER w 31. r. śm. oraz ++ matkę Marię MINCER i pokrewieństwo
RORATY 18:00 1. Za + ojca, dziadka Alfonsa IWASZKO w r. śm.
2. Za + męża, ojca, dziadka Zdzisława KARAŚ w 6. r. śm. oraz ++ rodziców Wilhelma i Marię HOJKA, Edwarda i Elżbietę GLANC i ++ z rodziny KARAŚ-HOJKA-GLANC

Środa Wspomnienie św. Franciszka Ksawerego, prezb. 3 grudnia 2014
7:00 KRYPTA (3. gregorianka): Za + ojca Władysława PASZKOWSKIEGO
8:00 1. Za + Alojzę KRUTARZ – Msza św. of. od siostry Tosi z rodziną
2. Za + Wandę KULIK w 1. r. śm.
17:30 NABOŻEŃSTWO DO NMP NIEUSTAJĄCEJ POMOCY
RORATY 18:00 1. Za + ojca Wilhelma FRIEDRICH w r. śm. oraz + matkę Adelajdę, ++ z rodziny DUDEK-FRIEDRICH-SINDUT-ŁUKASIK i Janusza MOJ
2. Za ++ rodziców Franciszka i Stefanię PYZIAK oraz krewnych z rodziny PYZIAK- JAKUBOWSKI
18:54 (kościół): 24. KATECHEZA BIBLIJNA

Czwartek Wspomnienie św. Barbary z Nikomedii, dz. i męcz. 4 grudnia 2014
PIERWSZY CZWARTEK MIESIĄCA
XII DZIEŃ MODLITW W INTENCJI BEZROBOTNYCH
7:00 RORATY (4. gregorianka): Za + ojca Władysława PASZKOWSKIEGO
8:00 Do Op. B. za przyczyną MB Nieust. Pomocy, św. Józefa i św. Barbary z podz. za od. ł. z pr. o bł. B., opiekę w czasie trudnej i niebezpiecznej pracy, a także zdrowie dla naszej parafii pracujących oraz emerytów i rencistów górniczych z okazji ich święta, prosząc także o potrzebne łaski dla ich rodzin /TD/
18:00 1. Do Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana z prośbą o liczne, dobre i godne powołania kapłańskie, zakonne i misyjne oraz o bł. i zdr. dla kapłanów pracujących w naszej parafii i z niej pochodzących oraz o opiekę i potrzebne łaski wszystkich osób konsekrowanych.
2. Za + syna i ojca Wojciecha MŁYNARSKIEGO w 4. r. śm. oraz ++ rodziców, dziadków Bronisława i Helenę MŁYNARSKI, brata Bronisława, szwagra Jana MĘŻYK, krewnych, znajomych, teściów i dusze w czyśćcu cierpiące
3. Za + Szczepana POWAGA w r. urodzin oraz ++ Antoniego STĘPIEŃ i Stanisława CHMIELARCZYKA i dusze w czyśćcu cierpiące

18:45 (kościół): Nauka chrzcielna dla rodziców i chrzestnych

19:00 (kancelaria): Pierwsza nauka przedślubna

Piątek 5 grudnia 2014
PIERWSZY PIĄTEK MIESIĄCA
7:00 RORATY Do Najświętszego Serca Pana Jezusa w intencji dzieci pierwszo komunijnych i ich rodziców
8:00 1. Do Najświętszego Serca Pana Jezusa w intencji czcicieli
2. Za + męża Ernesta FAMULA w r. urodzin oraz ++ rodziców FAMULA-LIGENDZA i pokrewieństwo z obu stron
18:00 1. (5. gregorianka): Za + ojca Władysława PASZKOWSKIEGO
2.
3. Za + męża, ojca, dziadka Ryszarda ROMANOWSKIEGO w r. śm.
KRYPTA 19:00 (Roraty dla młodzieży):

Sobota Wspomnienie św. Mikołaja, bpa 6 grudnia 2014
PIERWSZA SOBOTA MIESIĄCA
7:00 KRYPTA (6. gregorianka): Za + ojca Władysława PASZKOWSKIEGO
8:00 1. Do Op. B. za przyczyną Niepokalanego Serca Maryi w int. Koła Różańcowego
2. Za + brata, wujka Joachima TROSZKA w r. urodzin oraz ++ rodziców, dziadków Bonifacego i Irenę TROSZKA i ++ z rodziny TROSZKA-HAJDUK
17:00 Okazja do Spowiedzi św. i osobistej adoracji Najświętszego Sakramentu
18:00 Za + żonę Krystynę KACZMARCZYK w 1. r. śm. oraz ++ teściów Gerarda i Irenę RUDZIARCZYK, ojca Jerzego KACZMARCZYK i ++ z rodziny z obu stron

Niedziela II NIEDZIELA ADWENTU 7 grudnia 2014
15. DZIEŃ MODLITW I POMOCY MATERIALNEJ KOŚCIOŁOWI NA WSCHODZIE
7:30 (7. gregorianka): Za + ojca Władysława PASZKOWSKIEGO
9:00 1. Do Op. B. przez wst. MB Nieustającej Pomocy i św. Józefa z prośbą o szczęśliwe rozwiązanie problemów małżeńskich w pewnej intencji
2. Za + Barbarę SZAJBEL w 1. r. śm. oraz ++ rodziców Stefana i Mariannę SZAJBEL i ojca Zygmunta CABAN
Suma 10:30 1. Za ++ rodziców Stefana i Marię BILSKI i ++ z rodziny z obu stron
2. Za + Zygfryda HERC w 30. dniu po śm.
12:00

1. (dziękczynna): w int. solenizantki Stefanii BEDNARSKIEJ z ok. jubileuszu 85. urodzin oraz o bł. B. dla całej rodziny /TD/
2. (dziękczynna): w int. solenizanta Konrada HULA z ok. 10. urodzin oraz o bł. B. dla jegorodziców i rodziny
15:00 (chrzcielna): w int. dzieci: Szymona PANKIEWICZ, Laury ZIELIŃSKIEJ, Emilii oraz w int. rocznych dzieci: Leny CIESIÓŁKA, Pawła WILK, Mikołaja PINKAWA, Zuzanny KRZYSZTOFIAK, Bartosza GANOBIS, Filipa WILK z ok. 4. urodzin, a także o bł. B. i zdr. dla ich rodziców i chrzestnych
16:30 NIESZPORY
17:00 Za ++ męża Eugeniusza SMOLARZ, ojca Franciszka OLSZYCKA i teściów Jerzego i Różę SMOLARZ