Intencje 30.08 – 06.09

Niedziela XXII NIEDZIELA ZWYKŁA 30 sierpnia 2015
7:30
9:00 Za + siostrę Helenę PROSKE – Msza św. of. od rodziny
10:30 (dziękczynna): w int. małżonków Eugeniusza i Cecylii LISIECKI z ok. jubileuszu 30. r. ślubu oraz o bł. B. dla córek /TD
12:00

1. (dziękczynna): w int. solenizanta Janusza SKUPIN z ok. urodzin oraz o bł. B. dla całej rodziny
2. (dziękczynna): w int. małżonków Piotra i Danuty z ok. jubileuszu 35. r. ślubu oraz o bł. B. dla córek Siostry Alberty i Doroty z rodziną /TD/
15:00 1. (dziękczynna): w int. rocznego dziecka Antoniego KUBIK oraz o bł. B. i zdr. dla jego rodziców i chrzestnych
2. (dziękczynna): w int. małżonków Rafała i Anny URBAŃSKI z ok. 9. r. ślubu oraz o bł. B. dla córki Hanny i syna Bartosza i całej rodziny
16:30 NIESZPORY
17:00 1. Za + męża, ojca, dziadka Piotra SKOK w 1. r. śm.
2. (dziękczynna): w int. solenizantki Małgorzaty BANASZAK z ok. jubileuszu 65. urodzin oraz o bł. B. dla męża i dzieci z rodzinami /TD/

Poniedziałek Wspomnienie św. Józefa z Arymatei 31 sierpnia 2015
8:00 1. Za + ojca Michała PIWOWARSKIEGO w 96. r. urodzin oraz ++ matkę Wandę i brata Edwarda
2. Za + ojca Józefa FRANKE w 10. r. śm. oraz + matkę Angelikę i ++ z rodziny z obu stron
18:00 Za + Anielę BEDNORZ w r. urodzin

Wtorek Wspomnienie NMP Królowej Pokoju 1 września 2015
1. ŚWIATOWY DZIEŃ MODLITW O OCHRONĘ STWORZENIA
7:00 KRYPTA
8:00 Do Op. B. z pr. o bł. i Dary Ducha Świętego dla wszystkich uczniów, nauczycieli i katechetów oraz pracowników szkół z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego i katechetycznego 2015/2016
18:00 1. Za + męża, ojca, dziadka Krystiana ADAMUS w 9. r. śm. oraz ++ rodziców, teścia, braci i pokrewieństwo z obu stron
2. Za ++ Bernarda KORZENIEC i krewnych z rodziny KREMER-NOWAKOWSKI

Środa 2 września 2015
7:00 KRYPTA
8:00
17:30 NABOŻEŃSTWO DO NMP NIEUSTAJĄCEJ POMOCY
18:00 1. Za ++ rodziców Franciszka i Marię LICZBA
2. Za + matkę, babcię Elżbietę BURZY w 27. r. śm. oraz ++ ojca Wiktora BURZY, braci Eryka, Piotra i siostrę Małgorzatę OLEŚ
3. Za + ciocię Janinę KOCHOŃ w 1. r. śm. oraz ++ jej męża Karola, rodziców Augusta i Rozalię KOCHOŃ, siostrę Krystynę ŻEMŁĘ, Jana ŻEMŁĘ, Franciszka i Marię ŻEMŁA, rodzeństwo ŻEMŁA, Zofię, Adama, Czesława i Kazimierza LEŚKIEWICZ
18:45 (kościół): KATECHEZA BIBLIJNA

Czwartek Wspomnienie św. Grzegorza Wielkiego, pap. i dK. 3 września 2015
PIERWSZY CZWARTEK MIESIĄCA
7:00 KRYPTA
8:00 1. Za + wujka Franciszka RICHTER w r. śm.
2. Za + ojca Bronisława KOLBUSZ w r. urodzin
18:00 1. Do Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana z prośbą o liczne, dobre i godne powołania kapłańskie, zakonne i misyjne oraz o bł. i zdr. dla kapłanów pracujących w naszej parafii i z niej pochodzących oraz o opiekę i potrzebne łaski wszystkich osób konsekrowanych
2. Za + matkę, babcię Agnieszkę STASIAK w r. śm.
3. (dziękczynna): w int. małżonków Roberta i Iwony z ok. 10. r. ślubu oraz o bł. B. dla córki Poli i rodziny
18:45 (kościół): Nauka chrzcielna dla rodziców i Chrzestnych
19:00 (kancelaria): Pierwsza nauka przedślubna

Piątek Wspomnienie bł. dz. i męcz. Marii Stelli i 10 Tow. 4 września 2015
PIERWSZY PIĄTEK MIESIĄCA
7:00 KRYPTA Za ++ z rodziny NOWAK i dusze w czyśćcu cierpiące
8:00 Do Najświętszego Serca Pana Jezusa w intencji czcicieli
14:00 (ślub): w int. nowożeńców Piotra SKRZYPCZYK i Agnieszki GRZONDZIEL
18:00 1. Do Najświętszego Serca Pana Jezusa w int. dzieci komunijnych i ich rodziców
2. Za + żonę Danutę MACIEJ w 5. r. śm.

Sobota Wspomnienie bł. Matki Teresy z Kalkuty, zak. 5 września 2015
PIERWSZA SOBOTA MIESIĄCA
MIESIĘCZNE ODWIEDZINY CHORYCH
DZIEŃ MODLITW O UŚWIĘCENIE DUCHOWIEŃSTWA
7:00 KRYPTA
08:00 1. Do Op. B. za przyczyną Niepokalanego Serca Maryi w intencji Koła Żywego Różańca
2. (dziękczynna): w int. solenizantek Czesławy HONYSZ i Beaty KNOP z ok. ich urodzin /TD/
12:00 (ślub): w int. nowożeńców Łukasza ADAMEK i Anety PZIUK
13:00 (ślub): w int. nowożeńców Adriana STARON i Marty BORYS
14:00 (ślub): w int. nowożeńców Krzysztofa DANIŁOWICZ i Marty GALILEJCZYK
16:30 (niemiecka):
17:00 Okazja do Spowiedzi św. i osobistej adoracji Najświętszego Sakramentu
18:00 1.
2. Za + Janinę KOCHOŃ w 1. r. śm. – Msza św. of. od lokatorów z ul. Nowaka 9

Niedziela XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA 6 września 2015
DOŻYNKI PARAFIALNE
7:30
9:00 1. Za + męża, ojca, dziadka, pradziadka Tadeusza FICA w r. urodzin
2. Za + męża, ojca, dziadka Czesława ZWOLANKIEWICZA i ++ z rodziny z obu stron
10:30 Do Op. B. za przyczyną MB Nieustającej Pomocy i św. Józefa z podz. za opiekę i dobre zbiory, z pr. o bł. i zdr. dla działkowców Rodzinnych Ogródków Działkowych
im.: Tadeusza Kościuszki, Karola Miarki, Pawła Niedurnego, Władysława Sikorskiego i Strzelców Bytomskich oraz o bł. B. dla ich rodzin /TD/
12:00

(dziękczynna): w int. małżonków Lucjana i Barbary KOMANDER z ok. jubileuszu 45. r. ślubu oraz o bł. B. dla synów Rafała i Adama z rodzinami, wnucząt Natalii i Jakuba i córki Moniki /TD
15:00 1. (chrzcielna): w int. dzieci: Zofii BUJAK, Oliviera BUFFI, Igora LICZBA, Brandona PAWLAK oraz o bł. B. i zdr. dla ich rodziców i chrzestnych
2. Za + matkę, babcię Halinę KOPEĆ w 30. dniu po śm.
16:30 NIESZPORY
17:00 (dziękczynna): w int. małżonków Józefa i Stefanii GATNER z ok. jubileuszu 50. r. ślubu oraz o bł. B. dla córki z rodziną i całej rodziny /TD/