Intencje 3.05 – 10.05

Niedziela V NIEDZIELA WIELKANOCNA 3 maja 2015
7:30
9:00
10:30 1. W intencji dzieci obchodzących 1. rocznicę Pierwszej Komunii Świętej
2. (dziękczynna): w int. rocznego dziecka Michała BIENIEK oraz o bł. B. dla jego rodziców, chrzestnych i rodzeństwa
12:00

1. (dziękczynna): w int. solenizanta Pawła BEDNORZA z ok. urodzin oraz o bł. B. dla całej rodziny
2. (dziękczynna): w int. solenizantki Danuty PYRCZ z ok. jubileuszu 65. urodzin oraz o bł. B. dla męża, synów, synowej, wnuków i rodziny /TD/
15:00 (chrzcielna): w int. dziecka Antoniny KAWKA oraz o bł. B. i zdr. dla jej rodziców i chrzestnych
16:30 NABOŻEŃSTWO MAJOWE
17:00 Za + męża Władysława TYCZKOWSKIEGO w r. śm. oraz ++ syna Henryka, ojca Antoniego i braci Stanisława, Roberta i Jerzego
21:00 APEL JASNOGÓRSKI

Poniedziałek 4 maja 2015
PIELGRZYMKA PARAFII CHORZOWA DO SANKTUARIUM ŚW. FLORIANA
7:00 KRYPTA (gregorianka 1.): Za + Elżbietę ROLEDER
8:00
17:30 NABOŻEŃSTWO MAJOWE
18:00 1. Za + męża, ojca, dziadka Józefa ADAMUS w 19. r. śm. oraz + syna Krystiana ADAMUS
2. Za + matkę Krystynę BEM w 90. r. urodzin oraz ++ ojca Maksymiliana BEM, syna Daniela STANEK, teściów Alojzego i Marię STANEK, a także Norberta i Wandę LUBOJAŃSKI
18:45 (kościół): Próba przed Bierzmowaniem
18:45 (krypta): Spotkanie grupy modlitewnej

Wtorek 5 maja 2015
7:00 KRYPTA (gregorianka 2.): Za + Elżbietę ROLEDER
8:00 Za + brata Władysława STAŃCZAK w 16. r. śm. oraz ++ rodziców Józefa i Mariannę
18:00 BIERZMOWANIE

Środa 6 maja 2015
7:00 KRYPTA (gregorianka 3.): Za + Elżbietę ROLEDER
8:00
17:30 NABOŻEŃSTWO MAJOWE
18:00 1. Do Op. B. za wst. Maryi Niepokalanie Poczętej, św. Józefa, św. Faustyny i św. Jana Pawła II w int. Róży Rodziców
2. Za + siostrę Janinę ZAUCZKOWSKĄ w 30. dniu po śm. – Msza św. of. od brata Wiesława z rodziną

Czwartek 7 maja 2015
7:00 KRYPTA (gregorianka 4.): Za + Elzbietę ROLEDER
8:00 Za + syna Damiana WICHA w r. urodzin
17:30 NABOŻEŃSTWO MAJOWE
18:00 1. Za + Michała SZUSTAK – Msza św. of. od pracowników administracji Szkoły Podstawowej Nr 17
2. Za ++ Zofię KLIMAS, jej męża, pokrewieństwo z obu stron – Msza św. of. od Stanisława z rodziną
3. Za + Natalię WŁODARCZYK w 2. r. śm.
19:00 (kancelaria): Pierwsza nauka przedślubna

Piątek 8 maja 2015
7:00 KRYPTA (gregorianka 5.): Za + Elżbietę ROLEDER
8:00 Za ++ z rodziny NOWAK i dusze w czyśćcu cierpiące
18:00 Za + ojca, dziadka Edwarda PASTERNAK w r. śm. oraz + matkę Juliannę i ++ z rodziny PASTERNAK-ŚWIETLIK

Sobota 9 maja 2015
MIESIĘCZNE ODWIEDZINY CHORYCH
7:00 KRYPTA (gregorianka 6.): Za + Elżbietę ROLEDER
8:00 Za ++ Eugeniusza KAŹMIERCZAK w 30. dniu po śm. i Helenę KAŹMIERCZAK w 1. r. śm.
16:30 (w j. niemieckim): Za parafian
17:00 Okazja do Spowiedzi św. i osobistej adoracji Najświętszego Sakramentu
17:30 NABOŻEŃSTWO MAJOWE
18:00 1. Za + męża, ojca, dziadka Jana MIEDZA w 2. r. śm.
2. Za + ojca Józefa CYGANEK w 22. r. śm. oraz ++ matkę Anielę, teściów Mieczysława i Alfredę MALINA, brata Antoniego CYGANEK i ++ krewnych z obu stron

Niedziela VI NIEDZIELA WIELKANOCNA 10 maja 2015
7:30 (gregorianka 7.): Za + Elżbietę ROLEDER
9:00 1. (dziękczynna): w int. córki Kaliny z ok. 5. urodzin oraz o bł. B. dla rodziny i chrzestnej Jolanty
2. (dziękczynna): w int. wszystkich zaangażowanych w zorganizowanie tegorocznego XV Festyny Odpustowego “U JÓZIA”
10:30 (dziękczynna): w int. małżonków Jana i Beaty MUC z ok. jubileuszu 55. r. ślubu oraz o bł. B. dla córki Izabeli i rodziny /TD/
12:00

1. Za + Sonię KRZANOWSKĄ w 1. r. śm. oraz ++ z rodziny KRZANOSKI-KOZA-WOJCIECHOWSKI
2. Za + Krystynę ŻEMŁA w 30. dniu po śm.
3. Za + matkę Teresę KOZAK w 3. r. śm. oraz + ojca Kazimierza KOZAK
15:00 1. Za + Jerzego BLADOWSKIEGO w 1. r. śm.
2. (dziękczynna): w int. solenizantki Marii z ok. jubileuszu 70. urodzin oraz o bł. B. dla całej rodziny /TD/
16:30 NABOŻEŃSTWO MAJOWE
17:00 (dziękczynna): w int. rocznego dziecka Jakuba KARAŚ oraz o bł. B. i zdr. dla jego rodziców, chrzestnych, dziadków i pradziadków
21:00 APEL JASNOGÓRSKI