INTENCJE 29.06 – 06.07

Niedziela UROCZYSTOŚĆ ŚW. APOSTOŁÓW PIOTRA I PAWŁA 29 czerwca 2014
ŚWIATOWY DZIEŃ MODLITW W INTENCJI PAPIEŻA FRANCISZKA
7:30 1. Za ++ synów Jana i Stanisława ZIELIŃSKI w r. ich śm. oraz + męża, ojca, dziadka, Józefa ZIELIŃSKIEGO, synową Ewę ZIELIŃSKĄ i ++ z rodziny ZIELIŃSKI-FOKS
2. (12. gregorianka): Za + matkę Barbarę WIDAŃSKĄ
9:00 1. Za + męża, ojca, dziadka Jana PAŃCZYK w 1. r. śm.
2. (29. gregorianka): Za + matkę Mariannę ZDZIEBKO
Suma 10:30 1. Za + ojca Ludwika PIECHACZEK w 1. r. śm. oraz + matkę Rutę PIECHACZEK i ++ z rodziny
2. Za + syna Krzysztofa BRZOZOWSKIEGO w 1. r. śm.
3. Za + matkę Weronikę CZERNIKARZ w 4. r. śm.
12:00 (chrzcielna): w int. dziecka Anastazji KOŹLIK oraz o bł. B. i zdr. dla jej rodziców i chrzestnych
2. Za + syna Bronisława KOŹLIK
15:00 1. Za + żonę, matkę Anielę SZYDŁOWSKĄ w 4. r. śm.
2. Za ++ Edmunda i Magdalenę GĘDŁEK, Pawła i Marię LEDWOŃ oraz Wincentego i Emilię PYKA
16:30 NIESZPORY
17:00 Za + matkę Alfredę IMIOŁEK w 2. r. śm. oraz ++ ojca Henryka IMIOŁEK, dziadków Szczepana i Franciszkę SŁOWIK i Grzegorza i Katarzynę IMIOŁEK

Poniedziałek Wspomnienie Pierwszych Męczenników Kościoła Rzymskiego 30 czerwca 2014
7:00 KRYPTA(13. gregorianka): Za + matkę Barbarę WIDAŃSKĄ
8:00 1. (dziękczynna): w int. solenizanta Kamila SZULIM z ok. 18. urodzin oraz o bł. B. dla rodziców, chrzestnych i brata Roberta /TD/
2. (30. gregorianka): Za + matkę Mariannę ZDZIEBKO
18:00 1. Za + ojca Wilhelma BEDNORZ w r. urodzin oraz ++ z rodziny
2. Za ++ męża, ojca, dziadka Piotra OLCZYK i rodziców z obu stron
18:45 (kościół): SPOTKANIE GRUPY MODLITEWNEJ

Wtorek 1 lipca 2014
8:00 1. (14. gregorianka): Za + matkę Barbarę WIDAŃSKĄ
2. Za + matkę Helenę KOWALIK w 30. dniu po śm.
18:00 Za + syna i męża Dariusza KIECAK

Środa Wspomnienie NMP Licheńskiej 2 lipca 2014
8:00 1. (dziękczynna): w int. małżonków Jana i Hanny MUSIALIK z ok. jubileuszu 30. r. ślubu oraz o bł. B. dla syna Tomasza i całej rodziny /TD/
2. (15. gregorianka): Za + matkę Barbarę WIDAŃSKĄ
17:30 NABOŻEŃSTWO DO NMP NIEUSTAJĄCEJ POMOCY
18:00 1. Za + córkę i siostrę Iwonę ŁUKASIK w 8. r. śm.
2. Za + męża, ojca, dziadka, pradziadka Stanisława PRENZEL w 1. r. śm.
3. Do Opatrzności Bożej za przyczyną NMP Nieustającej Pomocy i św. Józefa w intencji mieszkańców osiedla przy ul. Łagiewnickiej i Rodziny Oswaldów – Msza św. zamówiona z ofiar składanych przez mieszkańców na ozdobienie ołtarza na tym osiedlu podczas tegorocznej procesji Bożego Ciała (reszta zebranych pieniędzy została przekazana na remont organów w naszym kościele)

Czwartek Święto św. Tomasza, Apostoła 3 lipca 2014
PIERWSZY CZWARTEK MIESIĄCA
8:00 1. Za + Bernadetę PIETRYGA w r. 60. urodzin
2. (16. gregorianka): Za + matkę Barbarę WIDAŃSKĄ
18:00 Do Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana z prośbą o liczne, dobre i godne powołania kapłańskie, zakonne i misyjne oraz o bł. i zdr. dla kapłanów pracujących w naszej parafii i z niej pochodzących oraz o opiekę i potrzebne łaski wszystkich osób konsekrowanych
158:45 (kościół): Nauka chrzcielna dla rodziców i chrzestnych

Piątek 4 lipca 2014
PIERWSZY PIĄTEK MIESIĄCA
8:00 1. Do Najświętszego Serca Pana Jezusa w intencji czcicieli
2. Za + matkę Annę KOWACZEK w r. śm.
3. (17. gregorianka): Za + matkę Barbarę WIDAŃSKĄ
14:00 (ślub): w int. nowożeńców Wojciecha RAJWA i Aleksandry PIETREK
18:00 1. Za + syna Tadeusza CHROSTEK w 5. r. śm. oraz ++ matkę Wandę CHROSTEK, Antoninę KLUCZNĄ, ojców z obu stron i brata Józefa KLUCZNY
2. Za ++ Elżbietę, Gertrudę, Jadwigę i Pawła CZIBA

Sobota Wspomnienie św. Marii Goretti, dz. i męcz. 5 lipca 2014
PIERWSZA SOBOTA MIESIĄCA
MIESIĘCZNE ODWIEDZINY CHORYCH
8:00 1. Do Opatrzności Bożej przez Niepokalane Serce Maryi w int. Koła Różańcowego
2. Za + męża, ojca, dziadka Stanisława KORCZ w r. śm. oraz ++ rodziców z obu stron
3. Za + Małgorzatę MALESKA w 1. r. śm.
17:00 Okazja do Spowiedzi św. i osobistej adoracji Najświętszego Sakramentu
18:00 1. Za + ojca Franciszka WABNIC w 10. r. śm.
2. (18. gregorianka): Za + matkę Barbarę WIDAŃSKĄ

Niedziela XIV NIEDZIELA ZWYKŁA 6 lipca 2014
PATRONALNE ŚWIĘTO APOSTOLSTWA CHORYCH
7:30 (19. gregorianka): Za + matkę Barbarę WIDAŃSKĄ
9:00 1. Za + matkę, babcię Irenę TROSZKA w r. śm. oraz ++ ojca, dziadka Bonifacego, brata Joachima i pokrewieństwo TROSZKA-HAJDUK
2. Za ++ żonę, matkę, babcię Krystynę WCISŁO, ojca Józefa WCISŁO, teściów Stanisława i Janinę WILK i ++ z rodzin WCISŁO-WILK-WARDĘGA-JUSZCZYK
Suma 10:30 Za + Edwarda SZKLARCZYK w 1. r. śm.
12:00 (chrzcielna): w int. dziecka Pawła WASILUK oraz o bł. B. i zdr. dla jego rodziców,
chrzestnych i rodziny
15:00 1. (chrzcielna): w int. dzieci przyjmujących Chrzest św.: Filipa WEINERT, Mikołaja MICHALIK, Dawida WROCHNA, Angeliki SAKOWSKIEJ oraz w int. rocznego dziecka Mai DŁUGI, a także o bł. B. i zdrowie dla ich rodziców i chrzestnych
2. Za + żonę, matkę Alojzę KRUTARZ w 30. dniu po śm.
16:30 NIESZPORY
17:00 1. Za + męża, ojca, dziadka Janusza DOMIN w r. urodzin
2. Za + Aleksandrę KOSIOR z domu LENDZIK w r. urodzin