Intencje 28.08 – 04.09

Niedziela XXII NIEDZIELA ZWYKŁA 28 sierpnia 2016
7:30 (gregorianka 24.): Za + matkę Elżbietę DOBIOSZ
9:00 . Za + męża, ojca, dziadka Czesława ZWOLANKIEWICZ w r. urodzin
2. Za + męża, ojca, dziadka Romana LANGE w r. śm. oraz ++ z rodzin LANGE- PALUCH-KOY
Suma 10:30 1. (dziękczynna): w int. małżonków Piotra i Urszuli z ok. jubileuszu 35. r. ślubu oraz o bł. B. dla syna, mam i rodziny /TD/
2. Za + męża Huberta BIAŁK w r. urodzin oraz + Konrada BIAŁK
12:00

(dziękczynna): w int. solenizantki Darii WÓDKA z ok. 18. urodzin oraz o bł. B. dla rodziców, sióstr z rodzinami, braci i Bartka z rodziną
15:00 1. (dziękczynna): w int. małżonków Henryka i Jolanty z ok. jubileuszu 30. r. ślubu oraz o bł. B. dla dzieci Łukasza, Nicoli, Kacpra i wnuczki Julii z prośbą o dar zdrowia /TD/
2. (dziękczynna): w int. solenizanta Janusza z ok. jubileuszu 50. urodzin oraz o bł. B. dla całej rodziny
16:30 Nieszpory
17:00 Za ++ rodziców Tomasza i Gertrudę BONCZYK w r. śm.

Poniedziałek Wspomnienie Męczeństwa św. Jana Chrzciciela 29 sierpnia 2016
8:00 1. (gregorianka 25.): Za + matkę Elżbietę DOBIOSZ
2. Za + Stanisławę ZABORSKĄ – Msza św. of. od lokatorów z ul. Nowej 2
18:00 1. Za + męża, ojca, dziadka Piotra WILK – Msza św. of. od rodziny z Szalowej
2. Za + Krystynę CHROSTEK o dar życia wiecznego i spokój jej duszy – Msza św.of. od Reni z dziećmi

Wtorek 30 sierpnia 2016
8:00 1. Za + ojca Michała PIWOWARSKIEGO w 97. r. urodzin oraz ++ matkę Wandę, brata Edwarda i szwagra Eugeniusza GOLA
2. (gregorianka 26.): Za + matkę Elżbietę DOBIOSZ
18:00 1. Za ++ rodziców Pawła, Gertrudę, Annę MIZERA, Damiana POREMBA w 2. r.
śm. i ++ z rodzin GAJOWCZYK-LIS-MIZERA-STANEK-BEBA, Eugeniusza WYDMUCH i dusze w czyśćcu cierpiące
2. Za + ojca Józefa FRANKE w 11. r. śm. oraz + matkę Angelikę i ++ z rodzin z obu stron

Środa Wspomnienie św. Józefa z Arymatei 31 sierpnia 2016
8:00 1.
2. (gregorianka 27.): Za + matkę Elżbietę DOBIOSZ
17:30 Nabożeństwo do NMP Nieustającej Pomocy
18:00 1. Za + ojca, dziadka Bernarda BARSKIEGO w r. śm. oraz + Helenę BARSKĄ i ++ z rodzin BARSKI-PILARSKI
2. Za + Anielę BEDNORZ w r. urodzin oraz ++ pokrewieństwo z obu stron
3. Za + męża, ojca, dziadka Józefa MATLA w 1. r. śm.
4. Za + męża, ojca, dziadka Janusza BORKOWY w 30. dniu po śm.
19:00 (kancelaria): Katechumenat – spotkanie 5.

Czwartek Wspomnienie NMP Królowej Pokoju 1 września 2016
2. ŚWIATOWY DZIEŃ MODLITW O OCHRONĘ STWORZENIA
PIERWSZY CZWARTEK MIESIĄCA
7:00 KRYPTA (gregorianka 28.): Za + matkę Elżbietę DOBIOSZ
8:00 MSZA NA ROZPOCZĘCIE NOWEGO ROKU SZKOLNEGO 2016/2017
18:00 1. Do Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana z prośbą o liczne, dobre i
godne powołania kapłańskie, zakonne i misyjne oraz o bł. i zdr. dla kapłanów pracujących w naszej parafii i z niej pochodzących oraz o opiekę i potrzebne łaski wszystkich osób konsekrowanych
2. Za + męża, ojca, dziadka Krystiana ADAMUS w 10. r. śm. oraz ++ rodziców Pawła i Helenę OCHMAŃSKI, teścia Józefa ADAMUS, braci i pokrewieństwo z obu stron
3. Za + męża, ojca, dziadka Andrzeja KNOPIK w 30. dniu po śm.
18:45 (kościół): Nauka chrzcielna dla rodziców i chrzestnych
8:00 (kancelaria): Pierwsza nauka przedślubna

Piątek 2 września 2016
PIERWSZY PIĄTEK MIESIĄCA
7:00 KRYPTA (gregorianka 29.): Za + matkę Elżbietę DOBIOSZ
8:00 1. Do Najświętszego Serca Pana Jezusa w intencji czcicieli
2. Za ++ z rodziny NOWAK i dusze w czyśćcu cierpiące
14:00 (ślub): w int. nowożeńców: Grzegorza CHABIERA i Anny LEONOWICZ
17:30 Miesięczna Spowiedź św. dla uczniów klas III i IV
18:00 1. Do Najświętszego Serca Pana Jezusa w int. dzieci komunijnych i ich rodziców
2. Za ++ rodziców Franciszka, Marię LICZBA i siostrę Alinę
3. Za + matkę Elżbietę BURZY w 28. r. śm. oraz ++ ojca Wiktora BURZY, braci Eryka, Piotra i siostrę Małgorzatę OLEŚ

Sobota Wspomnienie św. Grzegorza Wielkiego, pap. i dK. 3 września 2016
PIERWSZA SOBOTA MIESIĄCA
MIESIĘCZNE ODWIEDZINY CHORYCH
7:00 KRYPTA (gregorianka 30.): Za + matkę Elżbietę DOBIOSZ
7:40 Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP
8:00 1. Do Op. B. za przyczyną Niepokalanego Serca Maryi w intencji Koła Żywego Różańca
2. (dziękczynna): w int. solenizantek Czesławy HONYSZ i Beaty KNOP z ok. ich urodzin oraz o Dary Ducha Świętego dla Dominiki na czas nauki w nowej szkole i o bł. B. dla całej rodziny /TD/
3. Do Opatrzności Bożej z prośbą o zdrowie i bł. Boże w pewnej intencji
13:00 (ślub): w int. nowożeńców Rafała RYBCZYŃSKIEGO i Klaudii HASZKE
15:00 (ślub): w int. nowożeńców Marka BZURA i Justyny ODZIEMEK
16:30 (niemiecka):
17:00 Okazja do Spowiedzi św. (miesięczna dla uczniów klas V i VI oraz klas gimnazjalnych) i adoracji Najświętszego Sakramentu dla wszystkich
17:15 DZIEŃ SKUPIENIA DLA NARZECZONYCH PARAFII DEKANATU CHORZÓW
18:00 1. Za + Danutę MACIEJ w r. śm.
2. Za + matkę, babcię Agnieszkę STASIAK w r. śm.

Niedziela XXII NIEDZIELA ZWYKŁA 4 września 2016
DOŻYNKI PARAFIALNE
7:30 (gregorianka 1.): Za + brata Stefana NOWOK
9:00 1. (dziękczynna): w int. małżonków Stefana i Danuty SWADŹBA z ok. jubileuszu 30. r. ślubu oraz o bł. B. dla całej rodziny i przyjaciół /TD/
2. Za + Annę SZCZEPANIAK w 1. r. śm.
Suma 10:30 Do Op. B. za przyczyną MB Nieustającej Pomocy i św. Józefa z podz. za opiekę i dobre zbiory, z pr. o bł. i zdr. dla działkowców Rodzinnych Ogródków Działkowych im.: Tadeusza Kościuszki, Karola Miarki, Pawła Niedurnego, Władysława Sikorskiego i Strzelców Bytomskich oraz o bł. B. dla ich rodzin /TD/
12:00

1. Za + męża, ojca Henryka HARCZ w 5. r. śm. oraz za ++ syna Adama, i
rodziców Alfreda, Anielę HARCZ i Józefa, Marię DUDA
2. Za + matkę Beatę RATAJCZAK w 15. r. śm. oraz ++ z rodziny
3. Za + matkę Rozalię WIĘCEK w 87. r. urodzin oraz + ojca Henryka i ++ z rodziny
15:00 (chrzcielna): w int. dzieci: Bartłomieja PYRLIK, Brajana SOKOŁOWSKI oraz w intencji rocznych dzieci: Zuzanny SZNAJDER, Mikołaja CYKOWSKIEGO, a także o bł. B. i zdr. dla ich rodziców i chrzestnych
16:30 Nieszpory
17:00 1. (dziękczynna): w int. małżonków Józefa i Celiny PUPKA z ok. jubileuszu 40. r. ślubu oraz o bł. B. dla całej rodziny /TD/
2. Za + Krzysztofa KULIK w r. urodzin oraz ++ jego rodziców i brata Bartłomieja