Intencje 26.10 – 2.11

Niedziela XXX NIEDZIELA ZWYKŁA 26 października 2014
7:30 1. Za + męża, ojca, dziadka Józefa ZIELIŃSKIEGO w r. śm.++ synów Jana i Stanisława oraz ++ z rodziny FOKS-ZIELIŃSKI-SZKRÓBKA
2. (26. gregorianka): Za + męża Teodora SOKOŁOWSKIEGO
9:00 1. Za + Hildegardę MAJER w r. urodzin oraz ++ jej męża i syna Klausa
2. Za + Karola GRYZIK – Msza św. of. od lokatorów z ul. Św. Pawła 22 i 22A
Suma 10:30 1. (dziękczynna): w int. małżonków Ignacego i Bronisławy PIELUCHA z ok. jubileuszu 50. r. ślubu oraz o bł. B. dla córek i syna z rodzinami /TD/
2. (chrzcielna): w int. dziecka Nataniela KOLARCZYK oraz o bł. B. i zdr. dla jego rodziców i chrzestnych, a także za + matkę, babcię Małgorzatę MAJCHRZAK w 80. r. urodzin oraz ++ z rodziny MAJCHRZAK-WOJCZYK-WŁODARCZYK
12:00

1. Za + żonę, matkę Józefę WODZISŁAWSKĄ w r. urodzin
2. Za + Tadeusza SIWEK – Msza św. of. od lokatorów z ul. Krzyżowej od 22 do 34A
3. Za + matkę, babcię Marię STANIKOWSKĄ w 30. dniu po śm.
15:00 1. (dziękczynna): w int. solenizanta Henryka SKALBANIOK z ok. jubileuszu 60. urodzin oraz o bł. B. dla całej rodziny, a także za + Adolfa SKALBANIOK w 5. r. śm.
2. (dziękczynna): w int. rocznego dziecka Oliwiera GŁODEK oraz o bł. B. i zdrowie dla jego rodziców i chrzestnych, a także w int. ojca chrzestnego Martina z ok. 18. urodzin
16:15 NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE w int. mieszkańców ul. Ks. Stabika
17:00 Za + żonę, matkę Jolantę ROGOWSKĄ w 1. r. śm.

Poniedziałek 27 października 2014
7:00 KRYPTA (27. gregorianka): Za + męża Teodora SOKOŁOWSKIEGO
8:00 1. (dziękczynna): w int. Korneli, jej rodziny i przyjaciół
2. Za dusze w czyśćcu cierpiące
17:15 NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE w int. mieszkańców ul. Pudlerskiej
18:00 1. Za + Józefa KAJ w r. śm.
2. Za + ojca, dziadka Władysława MAŁCZAK w 7. r. śm. oraz ++ matkę, babcię Rozalię MAŁCZAK, braci Bernarda i Stanisława MAŁCZAK, Nikodema i Mariannę MAŁCZAK i ++ z rodziny MAŁCZAK-KRAUZE-KULEJ
3. Za + Wiesławę SZOŁTYSIK w 30. dniu po śm.
18:45 (krypta): Spotkanie grupy modlitewnej

Wtorek Święto Świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza 28 października 2014
7:00 KRYPTA (28. gregorianka): Za + męża Teodora SOKOŁOWSKIEGO
8:00 Za ++ Marię SPROT, jej rodziców, teściów, braci, siostry i dusze w czyśćcu cierpiące
17:15 NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE w int. mieszkańców ul. Nowaka
18:00 1.
2. Za ++ Jana i Franciszka ROBASZKIEWICZ oraz Karola MUSIOŁ w r. ich urodzin

Środa 29 października 2014
7:00 KRYPTA (29. gregorianka): Za + męża Teodora SOKOŁOWSKIEGO
8:00 1. Za + matkę, babcię Magdalenę SZĘDZIELORZ w 1. r. śm
2. Za ++ rodziców Józefa i Helenę SZAJBEL w r. ich urodzin oraz ++ rodzeństwo z obu stron
17:15 NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE w int. mieszkańców ul. Rodziny Oswaldów
18:00 1.
2. Za + matkę, babcię, prababcię Wandę WILCZYŃSKĄ w 100. r. urodzin
3. Za + Józefa RAJCHEL w 30. dniu po śm

Czwartek Święto Rocznicy Poświęcenia Kościoła Katedralnego w Katowicach 30 października 2014
16:00 KRYPTA (30. gregorianka): Za + męża Teodora SOKOŁOWSKIEGO
8:00 1. Za + Henryka ŻMUDZIŃSKIEGO -Msza św. of. od Ireny z rodziną
2. Za + Martę BIEGUSZ w r. śm.
17:15 NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE w int. mieszkańców ul. Gościnnej i Gruntowej
18:00 1.
2. Za ++ matkę Janinę i męża Romualda WOSZKOWSKIEGO

18:45 (kościół): Nauka chrzcielna dla rodziców i chrzestnych

Piątek 31 października 2014
7:00 KRYPTA
8:00 1. Za dusze w czyśćcu cierpiące
2. Za + Barbarę LIPSKĄ-ZUBA – Msza św. of. od teściów
16:15 RÓŻAŃCOWE CZUWANIE (odmawianie wszystkich 4. części Różańca św.)
17:15 NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE w int. mieszkańców ul. 11 Listopada
18:00 1. Za + matkę Genowefę MAJDAŃSKĄ w 13. r. śm. oraz + ojca Stanisława
2. Za ++ ojca Pawła DYBAŁA w 51. r. śm. i matkę Gertrudę DYBAŁA w 15. r. śm. i w r. urodzin
3. Za + męża Wilibalda MAZUR w 1. r. śm. oraz + jego siostrę Irenę i ++ z rodziny SKÓRKA-PIEC-MODRZEJEWSKI

Sobota UROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH PAŃSKICH 1 listopada 2014
102. ROCZNICA ERYGOWANIA NASZEJ PARAFII
7:30 1. Za ++ rodziców Władysława, Martę, Augustyna i Dorotę, dziadków z obu stron, szwagra Józefa i pokrewieństwo
2. Za + Rudolfa MASEK w 2. r. śm.
9:00 1. Za ++ rodziców Romana i Gertrudę LAZIK oraz męża Karola HAEUSLER
2. Za + syna Mariana KANDZIA w r. śm.
Suma 10:30 1. (1. gregorianka): Za + Krystynę SIKORA
2. Za ++ rodziców Reginę i Gerarda WALESA, Cecylię i Tadeusza ŁYCZAKOWSKI oraz ++ z rodziny HIMEL-WALESA-CENTAWER-ŁYCZAKOWSKI
12:00

Za + Janinę KOCHOŃ w r. urodzin – Msza św. of. od lokatorów z ul. Nowaka 9
14:00

NIESZPORY, OFFICJUM ZA ZMARŁYCH I PROCESJA NA CMENTARZ
15:00 Za + Henryka ŻMUDZIŃSKIEGO – Msza św. of. od SKRZYPKÓW z Krzyżowej
16:30 RÓŻANIEC ZA ZMARŁYCH ZALECANYCH
17:00 Za + Halinę KORNACKĄ w 1. r. śm.

Niedziela WSPOMNIENIE WSZYSTKICH WIERNYCH ZMARŁYCH 2 listopada 2014
7:30 1. Za + męża Andrzeja KUPNY w 1. r. śm. oraz ++ rodziców Alfreda i Dorotę WIECHUŁA
2. (2. gregorianka): Za + Krystynę SIKORA
9:00 1. Za ++ rodziców Wacława i Barbarę TOMCZAK w 5. r. śm., teściów Leopolda i Genowefę SWADŹBA i ++ z rodziny TOMCZAK-SWADŹBA-DAROWNY- OLSZOWSKI
2. Za + żonę, matkę Janinę GAŁKA w 30. dniu po śm.
Suma 10:30 1. Za ++ męża Ludwika OBŁĄCZEK w 13. r. śm. i córkę Bronisławę DEMARCZYK w 3. r. śm. oraz ++ z rodziny BRUNER-OBŁACZEK-JAŃCZAK-DEMARCZYK-FLAKUS
2. Za ++ dziadków Juliana i Katarzynę RUP, Michała i Mariannę GRELA oraz ++ z rodzin RUP-GRELA-ZIELIŃSKI
12:00

1. Za + męża, ojca, dziadka Eugeniusza NIEŚCIEROWICZ, rodziców Augusta i Helenę GAWLYTA, Walentego i Janinę NIEŚCIEROWICZ, ++ z rodziny z obu stron i dusze w czyśćcu cierpiące
2. Za ++ męża Józefa WIÓR, jego rodziców i braci, rodziców Jana i Paulinę SPROT, Pawła i Marię SPROT, ++ z pokrewieństwa WIÓR-GOMOLUCH-SPROT-GOŁEK i dusze w czyśćcu cierpiące
15:00 1. Za + ojca, dziadka Pawła MICHALIK w 25. r. śm.
2. (chrzcielna): w int. dziecka Aleksandra CHODZIDŁO oraz o bł. B. i zdr. dla jego rodziców i chrzestnych
16:15 RÓŻANIEC ZA ZMARŁYCH ZALECANYCH
17:00