Intencje 26.03 – 02.04

NIEDZIELA 26.03.2017 – IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU
7:30 1. Za + Urszulę Haeusler- MSZA GREGORIAŃSKA 21.
9:00 Za + Edeltrudę Linek w 30 dn. po śmierci of. od lokatorów z ul. św. Pawła 22 i 22a
Suma 10:30 1. Do Bożej Op. przez wstawiennictwo Maryi i św. Józefa w int. Joanny Wojciechowskiej z ok. 12 urodzin z prośbą o Boże bł., Dary Ducha Św. i opiekę Anioła Stróża oraz potrzebne łaski dla brata Przemka.
2. Do Bożej Op. przez wstawiennictwo Maryi i św. Józefa w int. Dominika Czechowskiego z okazji przyjęcia chrztu świętego z prośbą o dary Ducha św. i opiekę Anioła Stróża oraz Boże bł. dla rodziców, chrzestnych, brata Mikołaja i rodziny.
3. Za + Zdzisławę Motyl w 30 dniu po śmierci.
12:00

1. Za + Augustyna Wojdyło w r. urodzin oraz za ++ z rodziny.
2. Do Bożej Op. przez wstawiennictwo Maryi i św. Józefa w int. Alexandra De Olivar Szostak z okazji przyjęcia chrztu świętego z prośbą o dary Ducha św. i opiekę Anioła Stróża oraz Boże bł. dla rodziców, chrzestnych, i rodziny.
15:00 1. Do Bożej Op. przez wstawiennictwo Maryi i św. Józefa w int. rocznego dziecka Hanny Klimek z prośbą o Dary Ducha Św. i opiekę Anioła Stróża oraz Boże bł. dla rodziców, chrzestnych, siostry Zofii i dziadków.
2. Za ++ Helenę i Bronisława Golec, Józefa i Jana Kowalczyk, Janusza Sułkowskiego, Andrzeja Głąbińskiego oraz za ++ z rodziny Golec – Pęcherzyk – Napieraj – Kowalczyk.
16:30 GORZKIE ŻALE
17:00 1. Za + matkę Janinę Zaczek w 1 rocznicę śmierci i + ojca Jana w 31 rocznicę śmierci.

PONIEDZIAŁEK 27.03.2017
7:00 KRYPTA Za + Urszulę Haeusler – MSZA GREGORIAŃSKA 22.
8:00 1. Do Bożej Op. i Aniołów Stróżów z podziękowaniem za odebrane łaski w pewnej intencji oraz za + matkę Gertrudę Placzek.
18:00 1. Za + męża, ojca i dziadka Józefa Piksa w 5 r. śmierci, syna Mariana, ojca Pawła, matkę Jadwigę w 38r. śmierci oraz za ++ teściów Ignacego i Waleskę Piksa
2. Za + mamę Annę Krawczuk, + ojca Ludwika Krawczuk, ++ z rodziny Woźniak – Lewandowski

WTOREK 28.03.2017
7:00 KRYPTA Za + Urszulę Haeusler – MSZA GREGORIAŃSKA 23.
8:00
18:00

Środa 29.03.2017
7:00 KRYPTA Za + Urszulę Haeusler – MSZA GREGORIAŃSKA 24.
8:00
17:30 NABOŻEŃSTWO DO MATKI BOSKIEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY
18:00 1. Za + Alicję Wiór – Msza św. of od lok. z ul. Ks. Stabika 6.
2. Za + Kazimierza Szewieczka, Msza św. of. od chrześniaka Michała z rodziną.

CZWARTEK 30.03.2017
7:00 KRYPTA Za + Urszulę Haeusler – MSZA GREGORIAŃSKA 2.
8:00 1. Za + Rudolfa Skrzypek w 2 miesiące po śmierci.
18:00 1. Za ++ Jarosława i Cecylię Zorychta i ++ dziadków Jana i Barbarę Blachnik.

PIĄTEK 31.03.2017
7:00 KRYPTA Za + Urszulę Haeusler – MSZA GREGORIAŃSKA 26.
8:00 1. Za ++ z rodziny Nowak i dusze w czyśćcu cierpiące
18:00 1. Za + męża Łucjana Fryc w 9 rocznicę śmierci, ++ rodziców Pawła i Hildegardę Hałupka i ++ teściów Wincentego i Ernestynę Foltyn.

SOBOTA 1.04.2017
7:00 KRYPTA Za + Urszulę Haeusler – MSZA GREGORIAŃSKA 27.
8:00 1. Za + matkę Emilię Poloczek w r. śmierci i r. urodzin oraz w int. Dominiki Knop z ok. urodzin, prosząc o potrzebne łaski i opiekę Anioła Stróża.
2. Za ++ rodziców Eryka i Gertrudę Wiecha oraz ++ Stanisława i Elżbietę Golba.
11:00 Do Bożej Op. za przyczyną Matki Bożej Uzdrowienia Chorych i św. Józefa z prośbą o błogosławieństwo Boże i zdrowie dla wszystkich chorych i starszych wiekiem mieszkańców naszej parafii.
16:30 (w jęz. niemieckim)Za parafian
18:00 1. Za + matkę, babcię, prababcię i praprababcię Leokadię Nowak w 1 rocznicę śmierci oraz za + męża Wilhelma i ++ z pokrewieństwa z obu stron.
2. Za ++ rodziców i dziadków Henryka i Alfredę Imiołek oraz za ++ z rodziny Imiołek – Słowik prosząc dla nich o dar życia wiecznego

NIEDZIELA 2.04.2017
7:30 1. Za ++ rodziców Rudolfa i Martę Kloska, Antoniego i Martę Sitko oraz za ++ z rodziny Lupsczyk – Kloska – Sitko – Gąsior.
2. Za + Urszulę Haeusler – MSZA GREGORIAŃSKA 28.
9:00 1.
2. Za + matkę Helenę Szostak w 2 rocznice śmierci, ojca Henryka, oraz za + matkę Martę Osuch i ++ dziadków z obu stron.
Suma 10:30 1. Za + brata Józefa Mańka w 30 dniu po śmierci – Msza ofiarowana przez siostrę Jadwigę
12:00

1. Do Bożej Op. przez wstawiennictwo Maryi i św. Józefa z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalszą opiekę i błogosławieństwo w intencji syna Krzysztofa z okazji urodzin oraz Boże bł. dla całej rodziny.
2. Do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy i św. Józefa z podziękowaniem za dar życia z ok. rocznicy urodzin Urszuli Bienek oraz Boże bł. dla całej rodziny.
15:00 CHRZTY: Emilii Winiarskiej, Gabriela Ramotowskiego, Aurelii Bogusz, Amelii Sadowskiej, Mai Ciach, Matyldy Kachel,
ROCZKI : Magdaleny Sawikowskiej, Filipa Król, Leny Furtak i Natalii Król z ok. 3 urodzin, a także o bł. Boże dla rodziców i chrzestnych.
2. Za + żonę, matkę i babcię Krystynę Maćkowiak w 1 r. śm. i ++ z rodziny Maćkowiak – Pochopień.
16:30 NIESZPORY
17:00 1. Do Bożej Op. przez wstawiennictwo Maryi i św. Józefa z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalszą opiekę i Dary Ducha Św. dla Pawła Handzlik z ok. 18 urodzin oraz Boże bł. dla rodziców, braci i całej rodziny.