Intencje 26.01.2014

Niedziela III NIEDZIELA ZWYKŁA 26 stycznia 2014
14. DZIEŃ ISLAMU W KOŚCIELE KATOLICKIM W POLSCE
7:30 1. (gregorianka): Za + ojca Kazimierza KOZAK
2. (gregorianka): Za + męża i ojca Henryka KUBOSZ
9:00 1. Za + Józefa PARADA w 10. r. śm. oraz ++ Władysławę, Władysława i Zdzisława WŁUSEK
2. Za + Mariana LITWIŃSKIEGO – Msza św. of. od lokatorów z ul. Ks. Stabika 7
Suma 10:30 1. Za ++ Stanisława TOMASZEWSKIEGO w 21. r. śm. i Martynę HOLECZEK w 2. r. śm.
2. Za + Stanisława KOCUR – Msza św. of. od lokatorów z ul. Nowaka 7
12:00 1. (dziękczynna): w int. solenizanta Piotra BIENEK z ok. jubileuszu 70. r. urodzin oraz o bł. B. dla żony i całej rodziny /TD/
2. (dziękczynna): w int. solenizanta Patryka SACHARZ z ok. 10. r. urodzin oraz o bł. B. dla rodziców i brata Kamila
15:00 (chrzcielna): w int. dzieci: Julii STAJNHOF, Nikoli PALUCH, Nikoli MATYŚKIEWICZ,
Ksawerego DYBAŁA, Nadii BŁASZCZYK oraz w int. rocznych dzieci: Łucji GÓRSKIEJ, Kacpra
SKIBA, Pauliny SZULC, a także o bł. B. i zdr. dla ich rodziców i chrzestnych
16:30 NIESZPORY
17:00 1. Za + Janinę MROCHEM – Msza św. of. od Eugeniusza i Marii BOŁOZ
2. Za + Józefa MARCHEWKA w 30. dniu po śm.

Poniedziałek Wspomnienie bł. Jerzego Matulewicza, bpa 27 stycznia 2014
7:30 KRYPTA(gregorianka): Za + ojca Kazimierza KOZAK
8:00 (gregorianka): Za + męża i ojca Henryka KUBOSZ
18:00 1. Za + męża, ojca i dziadka Romana DRYNDA w 10. r. śm.
2. Za + matkę Halinę RZĄD w 15. r. śm. oraz + ojca Jana
18:45 (kościół): Spotkanie modlitewne

Wtorek Wspomnienie św. Tomasza z Akwinu, prezb. i dK. 28 stycznia 2014
7:00 KRYPTA (gregorianka): Za + ojca Kazimierza KOZAK
8:00 1. Za ++ żonę Dorotę KUCZERA w 13. r. śm. i syna Eugeniusza KUCZERA w 16. r. śm.
2. (gregorianka): Za + męża i ojca Henryka KUBOSZ
18:00 1. Za + ojca Norberta BARTOSZEK w 16. r. śm. oraz + matkę Wandę BARTOSZEK – Msza św. of. od syna Henryka z rodziną
2. Za + męża i ojca Henryka KUCICZEK w 5. r. śm.

Środa Wspomnienie bł. Bolesławy Marii Lament, dz. 29 stycznia 2014
7:00 KRYPTA (gregorianka): Za + ojca Kazimierza KOZAK
8:00 (gregorianka): Za + męża i ojca Henryka KUBOSZ
17:30 NABOŻEŃSTWO DO MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY
18:00 1. Za ++ Bartosza CZERNECKIEGO i lokatorów z ul. Pudlerskiej 8 i Świdra 16-18 – Msza św. of. od sąsiadów
2. Za + męża, ojca i dziadka Jana CZECH w 1. r. śm.

Czwartek 30 stycznia 2014
7:00 KRYPTA (gregorianka): Za + ojca Kazimierza KOZAK
8:00 (dziękczynna): w int. solenizanta Józefa ZUGA z ok. urodzin /TD/
18:00 1. (gregorianka): Za + męża i ojca Henryka KUBOSZ
2. Za + Irenę STOL – Msza św. of. od Marii POCHOPIEŃ i Kazimierza BIŁKA z rodziną ze Stryszawy
18:45 (kościół): Nauka chrzcielna dla rodziców i chzrestnych

Piątek Wspomnienie św. Jana Bosko, prezb. 31 stycznia 2014
7:00 KRYPTA (gregorianka): Za + ojca Kazimierza KOZAK
8:00 Za + Jolantę ROGOWSKĄ – Msza św. of. od siostry Ewy z mężem i córką
16:30 CZUWANIE RÓŻAŃCOWE
18:00 1. Za + żonę, matkę, babcię i prababcię Halinę SWATEK w 3. r. śm.
2. W intencji Misji Świętych – Msza św. zamówiona z ofiar składanych do skarbonki

Sobota 1 lutego 2014
7:00 KRYPTA(gregorianka): Za + ojca Kazimierza KOZAK
7:40 GODZINKI O NIEPOKALANYM POCZĘCIU NMP
8:00 1. Za + ojca Walentego MULAS w r. urodzin i w r. śm. oraz + matki Rozalię i Martę MULAS
2. Za + matkę i babcię Gertrudę GANSINIEC w 25. r. śm. oraz ++ ojca Fryderyka GANSINIEC, Manfreda GRELICH i Piotra JURCZYK
3. Za ++ rodziców Jana i Martę BREGUŁA, rodzeństwo, pokrewieństwo z obu stron, męża Gerarda MANJURA, jego rodziców i rodzeństwo i Jana CHLUND
16:30 (w j. niemieckim):
17:00 Okazja do Spowiedzi św. i osobistej adoracji Najświętszego Sakramentu
18:00 Za + ojca Józefa MAŃKA w r. urodzin – Msza św. of. od Krystyny i Dominika

Niedziela ŚWIĘTO OFIAROWANIA PAŃSKIEGO 2 lutego 2014
18. ŚWIATOWY DZIEŃ ŻYCIA KONSEKROWANEGO
DZIEŃ MODLITW W INTENCJI KATECHIZACJI DOROSŁYCH
7:30 (gregorianka): Za + ojca Kazimierza KOZAK
9:00 Za + Antoniego PORĘBSKIEGO – Msza św. of. od rodziny z Bielska-Białej
Suma 10:30 1. Za ++ rodziców Stanisława i Mariannę KAJDA w r. urodzin
2. Za + matkę Janinę KOŁAKOWSKĄ w r. 70. urodzin oraz ++ dziadków Stefana i Janinę MATUSZCZAK, Aleksandra i Aleksandrę KOŁAKOWSKI
12:00 1. Za + syna, męża i ojca Mariana LITWIŃSKIEGO w 30. dniu po śm.
2. (dziękczynna): w int. małżonków Jana i Krystyny JEZIOROWSKI z ok. jubileuszu 50. r. ślubu oraz o bł. B. dla całej rodziny /TD/
Na tej Mszy św. poświęcenie świec komunijnych uczniom klas drugich
15:00 1. (chrzcielna): w int. dzieci: Ingi CHMIELEWSKIEJ, Amelii PIECHACZEK. Kacpra KUBIK, Denisa NOWICKIEGO oraz w int. rocznych dzieci: Marcina SKÓRKA, Hanny SKÓRKA i Leona SKÓRKA z ok. 3. r. jego urodzin, a także o bł. B. i zdr. dla ich rodziców i chrzestnych
2. Za ++ matkę i babcię Helenę JYRGAS w 1. r. śm. oraz ojca i dziadka Gerarda JYRGAS w 31. r. śm.
16:30 NIESZPORY
17:00 Za + matkę, babcię, prababcię Edytę KEMPA w r. śm. oraz + ojca, dziadka, pradziadka Antoniego KEMPA i ++ z rodzin z obu stron