Intencje 25.01 – 01.02

Niedziela III NIEDZIELA ZWYKŁA 25 stycznia 2015
48. TYDZIEŃ MODLITW O JEDNOŚĆ CHRZEŚCIJAN
7:30 (25. gregorianka): Za + matkę Wandę
9:00 Za + matkę Krystynę KIELOCH w 30. dniu po śm.
Suma 10:30 1. Za ++ Stanisława TOMASZEWSKIEGO i Martynę HOLECZEK oraz ++ z rodziny TOMASZEWSKI-HOLECZEK-KOWOLIK-BORKOWY
2. Za ++ rodziców Jana i Jadwigę BRODOWY i ojca Arnolda BIEGIER
12:00

Za + Józefa PARADA w 11. r. śm. oraz ++ z rodziny PARADA-WŁUSEK
Na tej Mszy św. Jasełka w wykonaniu Niepublicznego Przedszkola Sióstr Służebniczek
15:00 1. (chrzcielna): w int. dzieci: Nadii BOROWIECKIEJ, Piotra KASPEREK, Emilii PLEWA-KLOZY oraz w int. rocznych dzieci: Nadii BOROWIECKIEJ, Pauliny SIKORA, Nadii KASPEREK, Alicji GÓRA, a także o bł. B. i zdr. dla ich rodziców i chrzestnych
2. (dziękczynna): w int. solenizantki Urszuli KUSTRIN z ok. jubileuszu 60. urodzin oraz o bł. B. dla męża, córek z rodzinami i całej rodziny /TD/
3. (dziękczynna): w int. solenizanta Leszka SKOWROŃSKIEGO z ok. jubileuszu 60. urodzin oraz o bł. B. dla całej rodziny
16:30 NIESZPORY
17:00 (dziękczynna): w int. solenizanta Dawida IGNALSKIEGO z ok. 30. urodzin oraz o bł. B. dla rodziców i siostry /TD/

Poniedziałek Wspomnienie św. biskupów Tymoteusza i Tytusa 26 stycznia 2015
15. DZIEŃ ISLAMU W KOŚCIELE KATOLICKIM W POLSCE
7:00 KRYPTA (26. gregorianka): Za + matkę Wandę
8:00 Do Op. B. z prośbą o zdrowie dla ks. Prof. Jerzego DADACZYŃSKIEGO oraz o bł. B. i potrzebne łaski dla kapłanów naszej parafii
18:00 1. Za + Tadeusza SIWEK w 6. miesiącu po śm. – Msza św. of. od lokatorów z ul. Krzyżowej 22-34a
2. Za ++ rodziców Franciszka i Mariannę WĘGLARZY oraz Alfonsa i Marię LOREK
8:45 (kościół): Spotkanie grupy modlitewnej

Wtorek Wspomnienie bł. Jerzego Matulewicza, bpa 27 stycznia 2015
7:00 KRYPTA (27. gregorianka): Za + matkę Wandę
8:00 Za Parafian
18:00 1. Za + męża, ojca Romana DRYNDA w r. śm.
2. Za + matkę Antoninę w 1. r. śm. oraz ++ ojca Józefa i brata Bogdana KENDZIA, teścia Józefa
LENIK i szwagierkę Zofię

Środa Wspomnienie św. Tomasza z Akwinu, prezb. i dK. 28 stycznia 2015
7:00 KRYPTA (28. gregorianka): Za + matkę Wandę
8:00 1. Za ++ żonę Dorotę KUCZERA w 15. r. śm. i syna Eugeniusza w 18. r. śm.
2. Za + matkę, babcię, prababcię Feliksę KURZAK w 100. r. urodzin oraz ++ jej dzieci Annę, Halinę i Czesława, zięcia Alfonsa i wnuka Adama
17:00 NABOŻEŃSTWO DO MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY
18:00 1. Za + ojca Norberta BARTOSZEK w 17. r. śm. oraz + matkę Wandę – Msza św. of. od syna z rodziną
2. Za + żonę Klarę BZDAK w 1. r. śm. oraz ++ rodziców Antoniego i Katarzynę BZDAK, brata Franciszka BZDAK, a także Gerarda i Różę KUSZ
18:45 Spotkanie opłatkowe Róży Rodziców 26.

Czwartek Wspomnienie św. Anieli Merici, dz. 29 stycznia 2015
7:00 KRYPTA (29. gregorianka): Za + matkę Wandę
8:00 (dziękczynna): w int. Waltera DOFEL i synów Wernera i Dietera z rodzinami
18:00 1. Za + męża Wiesława SZYDLIK w 1. r. śm. oraz ++ rodziców Henryka i Wiktorię MAŁKOWSKI
2. Do Opatrzności Bożej za przyczyną NMP Nieustającej Pomocy, św. Józefa, św. Faustyny i św. Jana Pawła II w intencjach Róży Rodziców
18:45 (kościół): Nauka chrzcielna dla rodziców i chrzestnych

Piątek 30 stycznia 2015
7:00 KRYPTA (30. gregorianka): Za + matkę Wandę
8:00 Za dusze w czyśćcu cierpiące
16:30 (kościół): CZUWANIE RÓŻAŃCOWE (odmawianie czterech części Różańca św.)
18:00 1. Za + syna, brata, ojca, dziadka Mariusza CIERPIOŁ w 30. dniu po śm.
2. Za + męża, ojca, dziadka Józefa KNITEL w 30. dniu po śm.

Sobota Wspomnienie św. Jana Bosko, prezb. 31 stycznia 2015
7:00 KRYPTA Za Parafian
8:00 (dziękczynna): w int. solenizanta Józefa ZUGA z ok. urodzin /TD/
16:30 (w języku niemieckim)
17:00 Okazja do Spowiedzi św. i osobistej adoracji Najświętszego Sakramentu
18:00 (dziękczynna): w int. małżonków Jerzego i Elżbiety CYGANEK z ok. jubileuszu 40. r. ślubu oraz o bł. B. dla całej rodziny /TD/

Niedziela IV NIEDZIELA ZWYKŁA 1 luty 2015
7:30 (1. gregorianka): Do Op. B. za przyczyną NMP Nieustającej Pomocy i św. Floriana strażaków Komendy Miejskiej Straży Pożarnej w Chorzowie oraz za zmarłych na służbie – Msza św. jako podziękowanie za uratowanie kościoła od pożaru
9:00 Za Parafian
Suma 10:30 1. (dziękczynna): w int. dzieci z rodziny BRODOWY i chrześniaków Wojciecha, Marii, Joanny i Anny
2. Za + Dorotę OLBRICH w 30. dniu po śm. – Msza św. of. od lokatorów z ul. Nowaka 9
12:00

1.Za + Władysława DĘBIEC – Msza św. of. od lokatorów z ul. Pudlarskiej 18 i św. Pawła 2 i 4
2.Za + siostrę Henrykę Polakowską i ++ rodziców i dziadków z obu stron, of. od rodziny
Na tej Mszy św. poświęcenie świec komunijnych uczniom klas II
15:00 1. (chrzcielna): w int. dzieci: Tomasza REHMET, Michała WOJNAR,Marię Kościelny,Mateusza Zamorowskiego, Oliwię Dudek oraz Piotra WOJNAR z ok. 7. urodzin, a także o bł. B. i zdr. dla ich rodziców i chrzestnych
2. (dziękczynna): w int. solenizanta Mariana PAWLAK z ok. 65. urodzin oraz o bł. B. dla całej
rodziny /TD/
16:30 NIESZPORY
17:00 Za + męża, ojca Franciszka SZYMURA w r. urodzin