Intencje 23.11 – 30.11

Niedziela UROCZYSTOŚĆ JEZUSA CHRYSTUSA, KRÓLA WSZECHŚWIATA 23 listopada 2014
7:30 (23. gregorianka): Za + Krystynę SIKORA
9:00 1. Za + męża, ojca, dziadka, pradziadka Piotra OLCZYK w 1. r. śm. i ++ rodziców z obu stron
2. Za + męża, ojca Manfreda OSTAREK w 9. r. śm.
Suma 10:30 (dziękczynna): w int. solenizantki Doroty MASNY z ok. jubileuszu 60. urodzin oraz o bł. B. i dar zdrowia dla córki /TD/
12:00

1. (dziękczynna): w int. solenizantki Aleksandry ULLMANN z ok. jubileuszu 40. urodzin oraz o bł. B. dla męża, córki, syna i całej rodziny /TD/
2. Za ++ Hildegardę PRĘTKI i Krystynę BANDUCH – Msza św. of. od lokatorów z ul. Rymera 17
3. Za + brata Piotra OSUCH w 5. r. śm. oraz + matkę Martę i ++ z rodziny KOWALSKI
15:00 1. (chrzcielna): w int. dzieci: Jakuba RADOMSKIEGO, Julii JAŻDŻEWSKIEJ, Rafała ZASZKODNEGO, Nadii KLETKE, Agnieszki BEDNORZ, Rafała WIECHA, Bianki HANUSIAK oraz w intencji rocznych dzieci: Marcela JASKULSKIEGO, Kacpra CHWAŁA, a także o bł. B. i zdr. dla ich rodziców i chrzestnych
2. Za ++ rodziców Ryszarda i Klarę KOSA w r. śm. oraz ++ siostrę Irmę i brata Stanisława JACHOWSKI, ++ z całej rodziny i dusze w czyśćcu cierpiące
3. Za + męża Krystiana SITEK w 8. r. śm. oraz Wernera SZEWERDA, siostrzeńca Tomasza ĆWIK, dziadków Tomasza i Wiktorię ORDON, teścia Jerzego SITEK, chrzestnego Mikołaja ORDON i ++ z pokrewieństwa
16:30 NIESZPORY
17:00 Do Op. B. za przyczyną NMP Nieustającej Pomocy z prośbą o dalsze łaski w dorosłym życiu, nauce i dar zdrowia dla Kamila PIÓRKOWSKIEGO z ok. 20. urodzin – Msza św. of. od rodziców i dziadków /TD/

Poniedziałek Wspomnienie św. męcz. Andrzeja Dung-Lac, prezb. i Tow. 24 listopada 2014
7:00 KRYPTA (24. gregorianka): Za + Krystynę SIKORA
8:00 1. Za + Joannę PALT w 1. r. śm. oraz za dusze w czyśćcu cierpiące
2. Za ++ męża Wilhelma PANIC, syna Jana, wnuka Dariusza i rodziców PANIC-OLESZ
18:00 1. Za + męża, ojca, dziadka Stanisława NOWOK w 2. r. śm.
2. Za + Joannę PALT w 1. r. śm. – Msza św. of. od przyjaciół z “Koła Seniorów”
3. Za + Józefa KRELA w 30. dniu po śm. – Msza św. of. od Joli
18:45 (kościół): Spotkanie grupy modlitewnej

Wtorek Wspomnienie św. Katarzyny Aleksandryjskiej, dz. i męcz. 25 listopada 2014
7:00 KRYPTA (25. gregorianka): Za + Krystynę SIKORA
8:00 1. Za ++ rodziców Emilię w 11. r. śm. i Władysława JĘDRKOWIAK, ich rodziców, rodzeństwo z obu stron, Jana Zygmunta KONIAREK, Engelberta Andrzeja WITALA i Iwonę RUKASZ
2. Za + Jolantę JAROSZ – Msza św. of. od Legionu Maryi
18:00 1. Za + matkę Elżbietę SEKUŁA w 20. r. śm. oraz + ojca Józefa
2. Za ++ rodziców Juliana i Katarzynę STACHYRAK, brata Stanisława, bratową Elżbietę i ++ z rodziny SZELC-MARCZAK-STACHYRAK

Środa 26 listopada 2014
7:00 KRYPTA (26. gregorianka): Za + Krystynę SIKORA
8:00 1. Za + męża, ojca, dziadka Edmunda BREGUŁA w r. śm. oraz ++ rodziców, teściów i pokrewieństwo z obu stron
2. Za + Alojzę KRUTARZ – Msza św. of. od rodziny MAZUR
17:30 NABOŻEŃSTWO DO NMP NIEUSTAJĄCEJ POMOCY
18:00 1. Za + męża, ojca, dziadka, pradziadka Jerzego SCZENDZINA w r. urodzin oraz jego ++ rodziców, siostrę Gertrudę i brata Henryka
2. Za + męża, ojca, dziadka Jana SKOCZEWSKIEGO w 3. r. śm. oraz ++ z rodziny z obu stron
3. Za ++ matkę Krystynę TOMCZAK w 1. r. śm. i ojca Mieczysława TOMCZAK w 15. r. śm. oraz ++ z rodziny z obu stron

Czwartek Wspomnienie NMP od Cudownego Medalika 27 listopada 2014
7:00 KRYPTA (27. gregorianka): Za + Krystynę SIKORA
8:00 1. (dziękczynna) w pewnej intencji z ok. urodzin
2. Za dusze w czyśćcu cierpiące
18:00 1. Za ++ Jana i Martę SOWADA
2. Za + Barbarę LIPSKĄ-ZUBA – Msza św. of. od rodziny ZUBA

Piątek 28 listopada 2014
7:00 KRYPTA W intencji Misji Świętych – Msza św. zamówiona z ofiar składanych do skarbonki przy głównym wejściu w kościele
8:00 1. (28. gregorianka): Za + Krystynę SIKORA
2. Za dusze w czyśćcu cierpiące
16:30 RÓŻAŃCOWE CZUWANIE (odmawiane będą wszystkie cztery części Różańca św.)
18:00 1. Za + matkę Anielę CYGANEK w r. śm. oraz ++ ojca Józefa CYGANEK, rodziców Mieczysława i Alfredę MALINA i brata Antoniego CYGANEK
2. Za + matkę Elżbietę DYGA z d. JANUSZEK w 2. r. śm. oraz ++ ojca Eryka DYGA i ++ z rodziny JANUSZEK-DYGA

Sobota 29 listopada 2014
7:00 KRYPTA (29. gregorianka): Za + Krystynę SIKORA
8:00 (dziękczynna): w int. solenizantki Leokadii NOWAK z ok. jubileuszu 100. urodzin oraz ++ jej męża Wilhelma i zięcia Wernera DUDEK – Msza św. of. od córek z rodzinami /TD/
17:00 Okazja do Spowiedzi św. i osobistej adoracji Najświętszego Sakramentu
18:00 (dziękczynna): w int. małżonków Tadeusza i Anny z ok. jubileuszu 45. r. ślubu oraz w int. ich wnuczki Zuzanny z ok. 5. urodzin /TD/

Niedziela I NIEDZIELA ADWENTU (Niedziela Trzeźwości) 30 listopada 2014
7:30 1. (dziękczynna): w int. solenizantki Ingeborgi RYCHLIK z ok. jubileuszu 70. urodzin oraz o bł. B. dla całej rodziny/TD/
2. (30. gregorianka): Za + Krystynę SIKORA
9:00 1. (dziękczynna): w int. solenizanta Mateusza MICHALSKIEGO z ok. 18. urodzin oraz o bł. B. dla rodziców, dziadków i rodziny
2. Za + Natalię WEGRZECKĄ w 18. r. śm. oraz ++ ojca Jana i dziadków Jana i Mariannę SADŁOS
Suma 10:30 1. Za + męża, ojca Ireneusza SZYNKAREWICZA w r. śm. oraz + teściową Irenę SZYNKAREWICZ
2. Za ++ rodziców Władysława i Aleksandrę TOMASIK
3. Za + matkę Wandę LUBOJAŃSKĄ w 30. dniu po śm.
12:00

1. Za + Henryka NOWOK w 11. r. śm. oraz ++ rodziców z obu stron
2. Za + Elżbietę KRÓTKĄ
3. (chrzcielna): w int. dziecka Natalii WIESIOŁEK oraz o bł. B. i zdr. dla jej rodziców, chrzestnych i rodziny
4. (chrzcielna): w int. dziecka Arkadiusza WÓJCICKIEGO oraz o bł. B. i zdr. dla jego rodziców, chrzestnych i rodziny
15:00 Za + męża Herberta SZULC w 30. r. śm. oraz ++ synów Andrzeja i Henryka, rodziców z obu stron, brata Gerarda, zięcia Krystiana BĄK, wnuka Henryka CHROSTEK i dusze w czyśćcu cierpiące
16:30 NIESZPORY
17:00 Za + Leonarda SOŁTYSIAK w 2. r. śm.