Intencje – 23.03 – 30.03

Niedziela III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 23 marca 2014
7:30 (gregorianka): Za ++ rodziców Stanisława i Zofię STĘPIEŃ
9:00 1. Za + kuzynkę Lidię REINHARD w r. śm.
2. Za + Zygmunta ROWICKIEGO w 15. r. śm. – Msza św. of. od córek z rodzinami
Suma 10:30 1. Za + żonę Aleksandrę SŁADKI w 9. r. śm. oraz ++ rodziców WIECZOREK-SŁADKI
2. Za + Reginę PERYT – Msza św. of. od lokatorów z ul. Katowickiej 130
12:00 1.(dziękczynna): w int. rocznego dziecka Kuby DZIACKO i Emilii DZIACKO z ok. jej 4. urodzin oraz o bł. i zdr. dla ich rodziców, chrzestnych
2. (dziękczynna): w int. solenizanta Józefa KLUSKA z ok. 97. urodzin oraz o bł. B. dla całej rodziny /TD/, a także za + żonę i matkę Martę KLUSKA
15:00 1. Za + męża, ojca, dziadka Jana WOJNAR w 30. r. śm. o spokój jego duszy i życie wieczne
2. (dziękczynna): w int. rocznego dziecka Filipa PRZĄDKA oraz Małgorzaty PRZĄDKA z ok. 30. r. urodzin oraz o bł. i zdr. dla męża i rodziny
16:30 GORZKIE ŻALE Z KAZANIEM PASYJNYM
17:00 (gregorianka): Za + Jakuba MĄCZKO

Poniedziałek 24 marca 2014
15. DZIEŃ PAMIĘCI I MODLITWY ZA MISJONARZY MĘCZENNIKÓW
REKOLEKCJE DLA GIMNAZJUM NR 5
7:00 KRYPTA(gregorianka): Za + Jakuba MĄCZKO
8:00 (dziękczynna):w int. solenizanta Stanisława MAGIERA z ok. urodzin oraz o bł. B. dla żony i rodziny
9:00 Nauka dla klas III gimnazjalnych (po nauce Spowiedź św. dla klas III)
10:30 Nauka dla klas I i II gimnazjalnych (po nauce Spowiedź św. dla klas II)
18:00 1. (gregorianka): Za ++ rodziców Stanisława i Zofię STĘPIEŃ
2. Za + męża, ojca, dziadka Piotra OLCZYK – Msza św. of. od żony i dzieci
3. Za ++ rodziców Stefana i Helenę HOLEWA oraz teściów Adama i Mariannę OLCZYK
18:45 (kościół) Spotkanie grupy modlitewnej

Wtorek Uroczystość Zwiastowania Pańskiego 25 marca 2014
ŚWIATOWY DZIEŃ ŚWIĘTOŚCI ŻYCIA
DZIEŃ MODLITW W INTENCJI POCZĘTYCH DZIECI
REKOLEKCJE DLA GIMNAZJUM NR 5
7:00 KRYPTA (gregorianka): Za ++ rodziców Stanisława i Zofię STĘPIEŃ
8:00 1. Za + Marię GRELA
2. (gregorianka): Za + Jakuba MĄCZKO
9:00 Nauka dla klas III gimnazjalnych
10:30 Nauka dla klas I i II gimnazjalnych (po nauce Spowiedź św. dla klas I)
18:00 1. Za ++ matkę i babcię Annę MUSIOŁ w r. urodzin oraz ojca i dziadka Karola w r. śm.
2. Do Op. B. za przyczyną Matki Bożej z Guadelupe i św. Józefa w int. wszystkich przystępujących do Duchowej Adopcji Życia Poczętego

Środa Wspomnienie św. Dyzmy, Dobrego Łotra 26 marca 2014
V DZIEŃ NOWENNY DO PATRONA PARAFII – ŚW. JÓZEFA
6. DZIEŃ MODLITW ZA WIĘŹNIÓW
REKOLEKCJE DLA GIMNAZJUM NR 5 I SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 17
7:00 KRYPTA (gregorianka): Za + Jakuba MĄCZKO
8:00 1. Za + ojca Michała w 5. r. śm. oraz ++ matkę Wandę i brata Edwarda PIWOWARSKI
2. (gregorianka): Za ++ rodziców Stanisława i Zofię STĘPIEŃ
9:00 MSZA ŚW. NA ZAKOŃCZENIE REKOLEKCJI DLA GIMNAZJUM NR 5
10:30 Nauka dla klas IV-VI (po nauce Spowiedź św. dla klas IV)
12:00 Nauka dla klas 0-III (po nauce Spowiedź św. dla klas III)
17:30 NABOŻEŃSTWO DO MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY
18:00 1. Za ++ lokatorów z domu przy ul. Krzyżowej 13 – Msza św. of. od sąsiadów
2. Za ++ Franciszka i Eugenię WASIEWICZ, Juliana i Marię DROŹDZIAK, Barbarę DROŹDZIAK oraz Czesława i Czesławę WÓJCIK
3. Za + Ewę POLOCZEK w 30. dniu po śm.

Czwartek 27 marca 2014
REKOLEKCJE DLA SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 17
7:00 KRYPTA (gregorianka): Za + Jakuba MĄCZKO
8:00 (gregorianka): Za ++ rodziców Stanisława i Zofię STĘPIEŃ
9:00 Nauka dla klas IV-VI (po nauce Spowiedź św. dla klas V-VI)
10:30 Nauka dla klas 0-III
16:30 RÓŻAŃCOWE CZUWANIE (odmawianie 4. części Różańca św.)
18:00 1. Za + męża, ojca, dziadka Józefa PIKSA w 2. r. śm. oraz ++ syna Mariana, matkę Jadwigę w 35. r. śm., ojca Pawła i teściów Ignacego i Waleskę PIKSA
2. Za + matkę Annę KRAWCZUK w r. śm. oraz + ojca Ludwika i ++ z rodziny KRAWCZUK-LEWANDOWSKI-WOŹNIAK – Msza św. of. od córki z rodziną
3. Za+ matkę Kazimierę ZALEWSKĄ w 30. r. śm. oraz + ojca Leona

Piątek 28 marca 2014
REKOLEKCJE DLA SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 17
7:00 KRYPTA (gregorianka): Za + Jakuba MĄCZKO
8:00 (gregorianka): Za ++ rodziców Stanisława i Zofię STĘPIEŃ
9:00 MSZA ŚW. NA ZAKOŃCZENIE REKOLEKCJI SP. NR 17
17:15 DROGA KRZYŻOWA ZA ZMARŁYCH ZALECANYCH
18:00 1. Za + męża Lucjana FRYC w 6. r. śm. oraz ++ rodziców i teściów
2. Za + Gertrudę PLACZEK w r. urodzin
7:00 KRYPTA (młodzieżowa): w intencji Misji Świętych – Msza św. zamówiona z ofiar składanych do skarbonki w kościele

Sobota 29 marca 2014
7:00 KRYPTA(gregorianka): Za + Jakuba MĄCZKO
7:40 KRYPTAGODZINKI O NIEPOKALANYM POCZĘCIU NMP
8:00 1. Za + matkę Emilię POLOCZEK w r. śm. i w r. urodzin
2. (dziękczynna): w int. solenizantki Dominiki KNOP z ok. 10. urodzin
10:00 DROGA KRZYŻOWA DLA DZIECI
16:30 (w j. niemieckim):
17:00 Okazja do Spowiedzi św. i osobistej adoracji Najświętszego Sakramentu
18:00 1. Za + męża, ojca, dziadka Leona PAPROCKIEGO w 5. r. śm. oraz ++ rodziców i rodzeństwo z obu stron
2. (dziękczynna): w int. solenizanta Jerzego CYGANEK z ok. jubileuszu 60. urodzin oraz o bł. B. dla całej rodziny /TD/

UWAGA!!! ZMIANA CZASU!!! UWAGA ZMIANA CZASU!!! UWAGA!!! ZMIANA CZASU!!!

Niedziela IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – LAETARE 30 marca 2014
7:30 (gregorianka): Za ++ rodziców Stanisława i Zofię STĘPIEŃ
9:00 INTENCJA WOLNA
Suma 10:30 (dziękczynna): w int. małżonków Jerzego i Urszuli MALOTA z ok. 55. r. ślubu oraz o bł. B. dla całej rodziny /TD/
12:00 1. Za ++ matkę Helenę KALINKE w 20. r. śm. i ojca Herberta w 10. r. śm. oraz + siostrę Jolantę FILIPCZYK i ++ z rodziny FLAK-POLAK i krewnych
2. (dziękczynna): w int. rocznego dziecka Mateusza BANASIK oraz o bł. i zdr. dla jego rodziców, chrzestnych, dziadków i pradziadka
15:00 1. Za + matkę Helenę GAWLYTA w 100 r. urodzin oraz ++ ojca Augustyna, męża Eugeniusza NIEŚCIEROWICZ w 9. r. śm., Walentego, Janinę i Tadeusza NIEŚCIEROWICZ i dusze w czyśćcu cierpiące
2. Za + Marię SKOP w 30. r. śm.
16:30 GORZKIE ŻALE Z KAZANIEM PASYJNYM
17:00 1. Za ++ matkę, siostrę, babcię, prababcię Marię SUCHA w r. urodzin oraz ojca, dziadka, pradziadka Eugeniusza SUCHY w 16. r. śm.
2. (gregorianka): Za + Jakuba MĄCZKO