Intencje 2.11 – 9.11

Niedziela WSPOMNIENIE WSZYSTKICH WIERNYCH ZMARŁYCH 2 listopada 2014
7:30 1. Za + męża Andrzeja KUPNY w 1. r. śm. oraz ++ rodziców Alfreda i Dorotę WIECHUŁA
2. (2. gregorianka): Za + Krystynę SIKORA
9:00 1. Za ++ rodziców Wacława i Barbarę TOMCZAK w 5. r. śm., teściów Leopolda i Genowefę SWADŹBA i ++ z rodziny TOMCZAK-SWADŹBA-DAROWNY- OLSZOWSKI
2. Za + żonę, matkę Janinę GAŁKA w 30. dniu po śm.
Suma 10:30 1. Za ++ męża Ludwika OBŁĄCZEK w 13. r. śm. i córkę Bronisławę DEMARCZYK w 3. r. śm. oraz ++ z rodziny BRUNER-OBŁACZEK-JAŃCZAK-DEMARCZYK-FLAKUS
2. Za ++ dziadków Juliana i Katarzynę RUP, Michała i Mariannę GRELA oraz ++ z rodzin RUP-GRELA-ZIELIŃSKI
12:00

1. Za + męża, ojca, dziadka Eugeniusza NIEŚCIEROWICZ, rodziców Augusta i Helenę GAWLYTA, Walentego i Janinę NIEŚCIEROWICZ, ++ z rodziny z obu stron i dusze w czyśćcu cierpiące
2. Za ++ męża Józefa WIÓR, jego rodziców i braci, rodziców Jana i Paulinę SPROT, Pawła i Marię SPROT, ++ z pokrewieństwa WIÓR-GOMOLUCH-SPROT-GOŁEK i dusze w czyśćcu cierpiące
15:00 1. Za + ojca, dziadka Pawła MICHALIK w 25. r. śm.
2. (chrzcielna): w int. dziecka Aleksandra CHODZIDŁO oraz o bł. B. i zdr. dla jego rodziców i chrzestnych
16:15 RÓŻANIEC ZA ZMARŁYCH ZALECANYCH
17:00 Za ++ matkę Małgorzatę, jej rodziców i rodzeństwo oraz dusze w czyśćcu cierpiące

Poniedziałek Wspomnienie św. Marcina de Porres, zak. 3 listopada 2014
7:00 KRYPTA (3. gregorianka): Za + Krystynę SIKORA
7:30 RÓŻANIEC ZA ZMARŁYCH ZALECANYCH
8:00 1. Za ++ członków Parafialnego Koła Różańcowego
2. Za + Józefa RAJCHEL – Msza św. of. od sąsiadów z Bajdy
17:30 RÓŻANIEC ZA ZMARŁYCH ZALECANYCH
18:00 1. Za + Helenę GRYLEWICZ – Msza św. o. od lokatorów z ul. Nowaka 9
2. Za ++ matkę, babcię Krystynę KUCIA w 3. r. śm. i ojca, dziadka Pawła KUCIA w 20. r. śm. oraz ++ braci Ireneusza MROWIEC i Rafała KUCIA
3. Za + Ewę GOCMAN – Msza św. of. od lokatorów z ul. Nowaka 9
18:45 (krypta): Spotkanie grupy modlitewnej

Wtorek Wspomnienie św. Karola Boromeusza, bpa 4 listopada 2014
7:00 KRYPTA (4. gregorianka): Za + Krystynę SIKORA
7:30 RÓŻANIEC ZA ZMARŁYCH ZALECANYCH
8:00 Za ++ rodziców Ryszarda i Małgorzatę DRZYMAŁA, pokrewieństwo z obu stron i dusze w czyśćcu cierpiące
17:30 RÓŻANIEC ZA ZMARŁYCH ZALECANYCH
18:00 1. Za ++ rodziców Józefa i Cecylię PIKSA oraz brata Grzegorza
2. Za + Małgorzatę KRASNOSIELSKĄ oraz ++ z rodziny i przyjaciół

Środa Wspomnienie św. Zachariasza i Elżbiety, rodziców św. Jana Chrzciciela 5 listopada 2014
7:00 KRYPTA (5. gregorianka): Za + Krystynę SIKORA
7:30 RÓŻANIEC ZA ZMARŁYCH ZALECANYCH
8:00 1. Za + Henryka ŻMUDZIŃSKIEGO – Msza św. of. od Kasi i Pawła SKRZYPÓW
2. Za + Krystynę GRZYB w 30. dniu po śm. – Msza św. of. od lokatorów z ul. Św. Pawła 12
17:30 RÓŻANIEC ZA ZMARŁYCH ZALECANYCH
18:00 1. Za + Józefa RZEPKA
2. Za + męża, ojca Mariana WIECZOREK w 1. r. śm. oraz ++ teściów Henryka i Elżbietę, i Henryka WIECZOREK w 8. r. śm.
18:45 (kościół): 22. KATECHEZA BIBLIJNA

Czwartek 6 listopada 2014
PIERWSZY CZWARTEK MIESIĄCA
7:00 KRYPTA (6. gregorianka): Za + Krystynę SIKORA
7:30 RÓŻANIEC ZA ZMARŁYCH ZALECANYCH
8:00 1. Za + siostrę Monikę SKOP w 15. r. śm. oraz ++ z rodziny POTEMPA-LIPIŃSKI
2. Za ++ teściów Helenę w r. urodzin i Wojciecha ŁUKASIK, ciocię Ritę BARON w r. urodzin oraz ++ z rodziny SINDUT-ŁUKASIK-DUDEK-FRIEDRICH
17:30 RÓŻANIEC ZA ZMARŁYCH ZALECANYCH
18:00 1. Do Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana z prośbą o liczne, dobre i godne powołania kapłańskie, zakonne i misyjne oraz o bł. i zdr. dla kapłanów pracujących w naszej parafii i z niej pochodzących oraz o opiekę i potrzebne łaski wszystkich osób konsekrowanych.
2. Za ++ Zofię DĄBEK w 2. r. śm. i Mieczysława DĄBEK w 4. r. śm. oraz ++ z pokrewieństwa z obu stron
3. Za + ojca Herberta OLEJOK w 25. r. śm. oraz + matkę Ernę OLEJOK, teściów Annę i Józefa PARUZEL i ++ z rodziny z obu stron

18:45 (kościół): Nauka chrzcielna dla rodziców i chrzestnych

19:00 (kancelaria): Pierwsza nauka przedślubna

Piątek 7 listopada 2014
PIERWSZY PIĄTEK MIESIĄCA
7:00 KRYPTA (7. gregorianka): Za + Krystynę SIKORA
7:30 RÓŻANIEC ZA ZMARŁYCH ZALECANYCH
8:00 1. Do Najświętszego Serca Pana Jezusa w intencji czcicieli
2. Za + Alojzę KRUTARZ – Msza św. of. od rodziny DZIDEK ze Świebodzic
17:30 RÓŻANIEC ZA ZMARŁYCH ZALECANYCH
17:30 Miesięczna Spowiedź św. dla uczniów klas III i IV
18:00 1. (szkolna): Do Najświętszego Serca Pana Jezusa w intencji dzieci komunijnych i ich rodziców
2. Za + Salomeę KAMPA w 100. r. urodzin oraz ++ Pawła KAMPA, Maksymiliana i Anielę PRZYBYŁA
3. (dziękczynna): w int. solenizantki Marty GAMRAT z ok. 20. r. urodzin oraz o bł. B. dla rodziców, siostry i całej rodziny

Sobota 8 listopada 2014
PIERWSZA SOBOTA MIESIĄCA
MIESIĘCZNE ODWIEDZINY CHORYCH
7:00 KRYPTA (8. gregorianka): Za + Krystynę SIKORA
7:30 RÓŻANIEC ZA ZMARŁYCH ZALECANYCH
8:00 1. Do Op. B. przez Niepokalane Serce Maryi w int. Parafialnego Koła Różańcowego
2. Za + ojca, dziadka Bonifacego TROSZKA w r. śm. oraz ++ matkę, babcię Irenę, brata Joachima i pokrewieństwo TROSZKA-HAJDUK
3. Za + brata Edwarda PIWOWARSKIEGO
16:30 (w j. niemieckim):
17:00 Okazja do Spowiedzi św. (miesięczna dla uczniów klas V i VI oraz gimnazjalnych)
17:30 RÓŻANIEC ZA ZMARŁYCH ZALECANYCH
18:00 1. Za + syna, ojca, brata Mariana PIKSA w 11. r. śm. oraz ++ męża, ojca, dziadka Józefa PIKSA i rodziców z obu stron
2. Za ++ ojca, dziadka Piotra ZMOREK w 1. r. śm. i matkę, babcię Halinę ZMOREK w r. urodzin oraz ++ z rodziny

Niedziela NIEDZIELA ROCZNICY POŚWIĘCENIA BAZYLIKI LATERAŃSKIEJ 9 listopada 2014
6. ŚWIATOWY DZIEŃ MODLITW ZA KOŚCIÓŁ PRZEŚLADOWNY
7:30 (9. gregorianka): Za + Krystynę SIKORA
9:00 1. Za + Barbarę LIPSKĄ-ZUBA – Msza św. of. od rodziny SŁONINA z dziećmi
2. Za + córkę Alicję MANDECKĄ w 30. dniu po śm.
Suma 10:30 1. Za ++ męża Ludwika OBŁĄCZEK w 13. r. śm. i córkę Bronisławę DEMARCZYK w 3. r. śm. oraz ++ z rodziny BRUNER-OBŁACZEK-JAŃCZAK-DEMARCZYK-FLAKUS
2. Za ++ dziadków Juliana i Katarzynę RUP, Michała i Mariannę GRELA oraz ++ z rodzin RUP-GRELA-ZIELIŃSKI
12:00

1. Za + córkę Krystynę BRZÓZKA z domu HOŁA w r. urodzin oraz ++ z rodziny
2. Za + żonę, matkę, babcię, prababcię Marię SŁABY w 4. r. śm.
3. Za + żonę, matkę Barbarę BEDNARSKĄ w 30. dniu po śm.
15:00 1. (chrzcielna): w int. dzieci: Gerarda DUBNO, Stanisława RUSINOWSKIEGO, Marii SAWIKOWSKIEJ, Kamila MOŚ, Doriana MARCINIAK, Marii KUCHTA, Natana GNIOZDORZ oraz w intencji rocznych dzieci: Natalii KRÓL, Józefa KUBISTA, Mariusza WOŹNIAK, Jana OLSZOWSKIEGO, a także o bł. B. i zdr. dla ich rodziców i chrzestnych
2. (dziękczynna): w int. solenizantki Haliny MUSIK z ok. jubileuszu 70. urodzin oraz o bł. B. dla całej rodziny /TD/
16:15 RÓŻANIEC ZA ZMARŁYCH ZALECANYCH
17:00 1. Za ++ męża, ojca, dziadka Oswalda WIECZOREK, rodziców, teściów, dziadków, brata Alfonsa, siostrę Helenę, zięcia Jerzego i pokrewieństwo z obu stron
2. Za + męża Eugeniusza WYDMUCH w 9. r. śm. oraz ++ Lidię WYDMUCH, rodziców z obu stron i rodziców MIZERA