Intencje 19.11 – 26.11

NIEDZIELA 19.11.2017 – 33 NIEDZIELA ZWYKŁA
7:30 1. Za + Eugenię Lubojańską – MSZA GREGORIAŃSKA 20.
9:00 1. Za + żonę Marię Czech w 10 r. śmierci i ++ z rodziny z obu stron.
2. Za + Wandę Gorel w 30 dniu po śmierci.
Suma 10:30 1. Do Bożej Op. przez wst. Matki Bożej i św. Józefa w int. parafian, budowniczych i wszystkich wspierających remont naszego kościoła.
2. Za + matkę i babcię Agnieszkę, brata Czesława Fic w ich 10 r. śmierci oraz za + ojca Andrzeja i siostrę Łucję Szczerbińską.
3. Za + ojca Józefa Stańczak w 60 r. śmierci, brata Władysława, ++ rodziców i braci Zalewski i ++ dziadków Stańczak – Balcerzak – Grabus.
4. Za + matkę i babcię Bogumiłę Lis w 1 r. śmierci.
12:00

POŚWIĘCENIE SKARBCZYKÓW UCZNIOM KLAS III
1. Do Bożej Op. przez wst. Matki Bożej i św. Józefa w int. Marii Roger z ok 90 r. urodzin, z prośbą o Boże błog. dla całej rodziny.
15:00 CHRZTY: Antoni Biskup, Milena Orszulak i Adrian Weindich.
ROCZKI: Małgorzata Kulik i Tatiana Orłów z prośbą o Boże błog. dla rodziców i chrzestnych.
2. Za + męża, ojca i dziadka Jerzego Grześkowiak w r. urodzin i ++ rodziców z obu stron.
16:15 NIESZPORY
17:00 1. Za + męża Oswalda Wieczorek, ++ rodziców Franciszka i Paulinę, teściów Józefa i Agnieszkę, brata Alfonsa, siostrę Helenę, zięcia Jerzego, ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.
2. Za + Marię Jelonek w 30 dniu po śmierci.

PONIEDZIAŁEK 20.11.2017
7:00 KRYPTA 1. Za + Eugenię Lubojańską – MSZA GREGORIAŃSKA 21.
8:00 1. Za + Pawła Domin w r. urodzin i ++ rodziców z obu stron.
2. Za ++ z rodziny Nowak i dusze w czyśćcu cierpiące.
18:00 1. Za ++ rodziców Jana i Marię, bratową Pelagię, brata Jana Bzduch.
2. Za ++ rodziców Józefa i Cecylię Piksa i + brata Grzegorza Piksa.
3. Za ++ rodziców Eryka, Gertrudę Wiecha, Stanisława i Elżbietę Golba oraz ++ Gabrielę i Zygfryda Wiecha.

WTOREK 21.11.2017
7:00 KRYPTA Za + Eugenię Lubojańską – MSZA GREGORIAŃSKA 22.
8:00 1. Za + ojca Jana Michlik w 30 dniu po śmierci i + matkę Annę.
18:00 1. Za ++ ostatnio harcerzy 5 Męskiej Drużyny Harcerskiej oraz ++ harcerki i harcerzy Hufca Chorzów z lat 60-tych ubiegłego wieku.

ŚRODA 22.11.2017
7:00 KRYPTA Za + Eugenię Lubojańską – MSZA GREGORIAŃSKA 23.
8:00 1. Za + Józefa Kluska w 30 dniu po śmierci – Msza św. of. od zakładu pogrzebowego „Haron”.
17:15 NABOŻEŃSTWO DO MATKI BOSKIEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY
18:00 1. Za + Zofię Grabną – Msza św. of. od pracowników administracji Szkoły Podstawowej nr 17.

CZWARTEK 23.11.2017
7:00 KRYPTA Za + Eugenię Lubojańską – MSZA GREGORIAŃSKA 24.

8:00 1. Za + Amalię Mleczko – Msza św. of. od sąsiadów z ul Katowickiej 134a; i za wszystkich zmarłych lokatorów.
18:00 1. Za + ojca i dziadka Ryszarda Kosa w 27 r. śmierci, + matkę Klarę Kosa, + siostrę Irmę i jej męża Kazimierza Jachowskich.
2. Do Bożej Op. przez wst. Matki Bożej i św. Józefa w int. Danuty i Lucjana Pyrcz z ok. 40 r. ślubu z podziękowaniem za wspólne życie, wszelkie odebrane łaski oraz szczęśliwe lata pracy, z prośbą o Boże błog. dla całej rodziny.

PIĄTEK 24.11.2017
7:00 KRYPTA W intencji Misji Świętych- Msza św. zamówiona z ofiar składanych do skarbonki w kościele.
8:00 1. Za + Joannę Palt w 4 r. śmierci – Msza św. of. od koleżanek.
2. Za + Eugenię Lubojańską – MSZA GREGORIAŃSKA 25.
18:00 1. Za + męża, ojca i dziadka Stanisława Nowok w 5 r. śmierci i ++ z rodziny Nowok – Malcherczyk.
2. Za + brata Zygfryda Koloch w 60 r. urodzin i + babcię i prababcię Martę Skupień w r. urodzin.
3. Za ++ rodziców Romualda i Genowefę Łukaszewicz i ++ rodziców z rodziny Traszkowski- Szmigiel – Rogowski – Sakowski.

SOBOTA 25.11.2017
7:00 KRYPTA Za + Eugenię Lubojańską – MSZA GREGORIAŃSKA 26.
8:00 1. Za + Ernę Śmieja w 25 r. śmierci, ++ z rodziny Śmieja – Hansel – Hoffmann, + Gerarda Pordzik i jego ++ rodzinę.
2. Za + Krystynę Szczęsny w 1 r. śmierci.
3. Do Bożej Op. za przyczyną MBNP, św. Józefa i św. Katarzyny z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o Boże błog. i zdrowie dla kolejarzy i tramwajarzy w dniu ich święta.
16:30 (w jęz. niemieckim) Za parafian.
18:00 1. Za + męża, ojca i dziadka Franciszka Kaiser w 1 r. śmierci i ++ z rodziny.
2. Za + Leonarda Sołtysiak w 5 r. śmierci.
3. Za + Teresę Bednorz w r. śmierci.

NIEDZIELA 26.11.2017 – UROCZYSTOŚĆ JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA
7:30 1. Za + męża, ojca i dziadka Edmunda Breguła w r. śmierci oraz ++ rodziców, teściów i pokrewieństwo z obu stron.
2. Za + Eugenię Lubojańską – MSZA GREGORIAŃSKA 27.
9:00 1. Za + żonę Urszulę Achtelik w 1 r. śmierci.
2. Za + mamę Katarzynę Cieśla w 1 r. śmierci.
3. Za + brata Piotra Osuch w 8 r. śmierci, + matkę Martę Osuch, ++ rodziców Henryka i Helenę Szostak, ++ babcie i dziadków z obu stron.
Suma 10:30 1. Za + matkę Elżbietę Dyga w 5 r. śmierci i w 100 r. urodzin, + ojca Eryka Dyga i ++ dziadków z obu stron.
2. Za ++ rodziców Katarzynę i Juliana Stachyrak, brata Stanisława, bratową Elżbietę i ++ z rodziny Szelc – Marczak – Stachyrak.
12:00

1. Za + matkę Marię Knas w 2 r. śmierci, + ojca Jerzego Knas w 20 r. śm. i ++ z rodziny Knas – John.
2. Za + matkę Natalię Węgrzecką i + ojca Jana Węgrzeckiego w r. śmierci.
15:00 1. Za + Jana Skoczewskiego w 6 r. śmierci i ++ z rodziny z obu stron.
2. Za + męża i ojca Krystiana Sitek w 11 r. śmierci, + ojca Wernera Szewerda i ++ z pokrewieństwa.
16:15 NIESZPORY
17:00 1. Za + Marię Stoniarską w 30 dniu po śmierci.