Intencje 17.05 – 24.05

Niedziela UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO 17 maja 2015
3. DZIEŃ NOWENNY DO DUCHA ŚWIĘTEGO
7:30 (gregorianka 14.): Za + Elżbietę ROLEDER
9:00 1. Za + męża Zenona WRÓBLEWSKIEGO w 1. r. śm.
2. Za + ojca Eugeniusza SÓWKA w 3. r. śm. oraz + matkę Erykę SÓWKA i ++ z rodziny z obu stron
10:30 UROCZYSTOŚĆ PIERWSZEJ KOMUNII ŚW. klas II C i D
12:00

1. (dziękczynna): w int. solenizantki Klaudii KIJOWSKIEJ z ok. 18. urodzin oraz o bł. B. dla jej rodziców i rodziny
2. Za + Joachima GODULA w 6. miesiącu po śm. – Msza św. of. od Piotra SZEPELAK z rodziną
3. Za + męża, ojca, dziadka Henryka STRÓŻYK w r. śm. oraz ++ rodziców z obu stron
15:00 (chrzcielna) w int. dzieci: Gabriela BRUDNY, Tobiasza CZORNIKA, Agnieszki STEC, Jakuba ZAGÓRSKIEGO, Jakuba DONNER oraz w int. rocznych dzieci: Judyty GAWLIK, a także o bł. B. i zdrowie dla ich rodziców i chrzestnych
16:30 NABOŻEŃSTWO MAJOWE
17:00 1. Za + męża, ojca Józefa KOWALSKIEGO w 9. r. śm.
2. Za + matkę Jadwigę BARTOŃ w 1. r. śm. oraz + ojca Augustyna i ++ z rodziny BARTOŃ-PIECHACZEK-KRUPA
21:00 APEL JASNOGÓRSKI

Poniedziałek Wspomnienie św. Jana I, pap. 18 maja 2015
4. DZIEŃ NOWENNY DO DUCHA ŚWIĘTEGO
7:00 KRYPTA (gregorianka 15.): Za + Elżbietę ROLEDER
8:00 Za ++ Józefa i Marię WICZKOWSKI, rodziców i rodzeństwo z obu stron
17:30 NABOŻEŃSTWO MAJOWE
18:00
18:45 (kościół): 2. próba klas II A i B przed uroczystością Pierwszej Komunii Świętej
18:45 (krypta): Spotkanie grupy modlitewnej

Wtorek 19 maja 2015
5. DZIEŃ NOWENNY DO DUCHA ŚWIĘTEGO
7:00 KRYPTA (gregorianka 16.): Za + Elżbietę ROLEDER
8:00 Za + Irenę WIÓR – Msza św. of. od lokatorów z ul. 11 Listopada 76
17:30 DNI KRZYŻOWE (rozpoczęcie przy kapliczce na ul. Mariańskiej)
18:00 Za + siostrę Iwonę BAŃCZYK – Msza św. of. od rodziny

Środa Wspomnienie św. Bernardyna ze Sieny prezb. 20 maja 2015
6. DZIEŃ NOWENNY DO DUCHA ŚWIĘTEGO
7:00 KRYPTA (gregorianka 17.): Za + Elżbietę ROLEDER
8:00
17:30 NABOŻEŃSTWO MAJOWE
18:00 Za ++ rodziców Alojzego i Wiktorię BAMBYNEK i ++ z rodziny ANTOSIEWICZ-MIGUT-MACHOŃ

Czwartek Wspomnienie św. Jana Nepomucena, prezb. i męcz. 21 maja 2015
7. DZIEŃ NOWENNY DO DUCHA ŚWIĘTEGO
7:00 KRYPTA (gregorianka 18.): Za + Elzbietę ROLEDER
8:00
17:30 NABOŻEŃSTWO MAJOWE
18:00 Za + ojca, syna Grzegorza JAROSZ w 4. r. śm. oraz ++ Tadeusza i dziadków
18:45 (kościół): 3. próba klas II A i B przed uroczystością Pierwszej Komunii Świętej
19:00 (kancelaria): Trzecia nauka przedślubna

Piątek Wspomnienie św. Rity z Cascia, zak. 22 maja 2015
8. DZIEŃ NOWENNY DO DUCHA ŚWIĘTEGO
7:00 KRYPTA (gregorianka 19.): Za + Elżbietę ROLEDER
8:00 Za + brata Joachima TROSZKA w r. śm. oraz ++ rodziców Bonifacego i Irenę, i ++ z rodziny TROSZKA-HAJDUK
17:30 NABOŻEŃSTWO MAJOWE
18:00 1. Za ++ z rodziny NOWAK i dusze w czyśćcu cierpiące

Sobota 23 maja 2015
9. DZIEŃ NOWENNY DO DUCHA ŚWIĘTEGO
7:00 KRYPTA (gregorianka 20.): Za + Elżbietę ROLEDER
8:00 (dziękczynna): w int. solenizantek Teresy OFIAROWICZ z ok. jubileuszu 70. urodzin i jej wnuczki Anny z ok. 20. urodzin oraz o bł. B. dla całej rodziny /TD/
10:00 Spowiedź św. przed Pierwszą Komunią św. uczniów klas II A, B
15:00 (dziękczynna): w int. małżonków Michała i Teresy GAMRAT z ok. jubileuszu 25. r. ślubu oraz o bł. B. dla córek, rodziny i przyjaciół /TD/
16:30 (w j. niemieckim): Za parafian
17:00 Okazja do Spowiedzi św. i osobistej adoracji Najświętszego Sakramentu
17:30 NABOŻEŃSTWO MAJOWE
18:00 1. Za ++ rodziców Marię w 2. r. śm. i Ludwika SZEJNOWSKIEGO w 8. r. śm. oraz ++ dziadków Alojzego i Emilię WILCZEK i Engelberta i Rozalię SZEJNOWSKI
2. Za ++ rodziców Józefa i Gertrudy KWIATKOWSKI oraz ++ z rodzin z obu stron

Niedziela UROCZYSTOŚĆ ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO 24 maja 2015
DZIEŃ CIERPIENIA W INTENCJI MISJI ŚWIĘTYCH
8. DZIEŃ PAMIĘCI I MODLITWY ZA KOŚCIÓŁ W CHINACH
8. METROPOLITALNE ŚWIĘTO RODZINY
7:30 (gregorianka 21.): Za + Elżbietę ROLEDER
9:00 1. Za + babcię Hildegardę BROL w 5. r. śm. oraz ++ dziadka Alfreda, Eugeniusza i Małgorzatę BROL, Adama PANUFNIK i ++ z rodziny BROL
2. Za + syna i brata Dawida KISIEL w 1. r. śm.
10:30 UROCZYSTOŚĆ PIERWSZEJ KOMUNII ŚW. klas II A i B
12:00

UROCZYSTOŚĆ WCZESNEJ KOMUNII ŚW.
15:00 1. Za + męża Jana SKORNIK w 15. r. śm. oraz + córkę Bogumiłę i ++ z rodziny KNOP- SKORNIK-PISZCZEK-SOLORZ-SOSNOWSKI-MOLEK-BONCZYK
2. (dziękczynna): w int. solenizanta Jana KONIECZKO z ok. jubileuszu 85. urodzin oraz za + Dorotę KONIECZKO w 85. r. urodzin
16:30 NABOŻEŃSTWO MAJOWE
17:00 1. Za ++ matkę Helenę OCHMAŃSKĄ w 1. r. śm. i ojca Pawła OCHMAŃSKIEGO w 27. r. śm. oraz ++ męża Krystiana, braci Czesława i Eugeniusza, teścia Józefa ADAMUS i dusze w czyśćcu cierpiące
2. Za + męża, ojca, dziadka Mariana CIACH w 18. r. śm. oraz ++ rodziców z obu stron
21:00 APEL JASNOGÓRSKI