Intencje 16.11 – 23.11

Niedziela UROCZYSTOŚĆ 107. ROCZNICY POŚWIĘCENIA KOŚCIOŁA 16 listopada 2014
KIERMASZ PARAFIALNY
7. NIEDZIELA MUZYKI LITURGICZNEJ
7:30 (16. gregorianka): Za + Krystynę SIKORA
9:00 Za + Marię CZECH w 7. r. śm. oraz ++ rodziców z obu stron
Suma 10:30 1. Za + Ewę GOCMAN – Msza św. of. od lokatorów z ul. Nowaka 9
2. Za + Henryka ŻMUDZIŃSKIEGO – Msza św. of. od lokatorów z ul. Nowaka 9
3. Za + ojca, dziadka, pradziadka Adama CZUBAK w 30. dniu po śm.
12:00

1. (dziękczynna): w int. rocznego dziecka Dominika MICHNA i przyjmującej Chrzest św. Anny ANTOSZEK oraz o bł. B. dla ich rodziców i chrzestnych
2. (dziękczynna): w int. solenizantki Krystyny DRZENZLA z ok. urodzin oraz o bł. B. i zdr. dla męża, córki z mężem i mamy
Podczas Mszy św. o godz. 12.00 dzieciom klas II poświęcone zostaną skarbczyki komunijne
15:00 1. Za+ matkę Janinę w r. śm. oraz ++ ojca Franciszka, dziadków Ludwika i Helenę TROJECKI, ojca Szczepana SOSNOWSKIEGO w r. śm. i Jana NOWAKA
2. Za + matkę Elżbietę STRĄCZEK w r. urodzin oraz + ojca Maksymiliana
16:15 NIESZPORY
17:00 1. Za ++ rodziców Andrzeja i Agnieszkę FIC w r. śm. oraz + brata Czesława i Łucję SZCZERBIŃSKĄ
2. Za + żonę, matkę, córkę Ilonę KŁAK w r. urodzin

Poniedziałek Wspomnienie św. Elżbiety Węgierskiej, zak. 17 listopada 2014
7:00 KRYPTA (17. gregorianka): Za + Krystynę SIKORA
8:00 1. Za + Henryka ŻMUDZIŃSKIEGO – Msza św. of. od kuzyna Jerzego
2. (dziękczynna): w int. solenizantki Elfrydy z ok. urodzin
18:00 1. Za + Teresę BEDNORZ w r. śm. oraz ++ z rodziny BEDNORZ-PIEŁOT
2. Za ++ parafian, budowniczych i ofiarodawców naszej świątyni parafialnej oraz kapłanów i siostry zakonne związanych swoją posługą z naszą parafią w ciągu 107. lat jej istnienia
18:45 (kościół): Spotkanie z rodzicami uczniów klas II
18:45 (krypta): Spotkanie grupy modlitewnej

Wtorek Wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny, dz. i męcz. 18 listopada 2014
7:00 KRYPTA (18. gregorianka): Za + Krystynę SIKORA
8:00 1.
2. O Boże błogosławieństwo i dary Ducha Świętego w pewnej intencji
18:00 1. Za ++ ostatnio harcerzy 5. Męskiej Drużyny Harcerskiej oraz ++ harcerki i harcerzy Hufca Chorzów z lat 60-tych ubiegłego stulecia
2. Za + męża i ojca Romana BORKOWSKIEGO w 3. r. śm. prosząc Miłosierdzie Boże o zbawienie jego duszy i życie wieczne oraz ++ Jana BORKOWSKIEGO i Władysława

Środa Wspomnienie bł. Salomei, zak. 19 listopada 2014
7:00 KRYPTA (19. gregorianka): Za + Krystynę SIKORA
8:00 Za + Józefę KRUTARZ – Msza św. of. od brata Bronisława z rodziną
17:30 NABOŻEŃSTWO DO NMP NIEUSTAJĄCEJ POMOCY
18:00 1. Za + męża, ojca, dziadka Jerzego GRZEŚKOWIAK w r. urodzin
2. Za + Ilonę KŁAK w r. urodzin – Msza św. of. od dyrekcji, współpracowników, koleżanek i przyjaciół z przychodni “Centrum Medyczne Św. Pawła”
18:45 (kościół): 23. KATECHEZA BIBLIJNA

Czwartek Wspomnienie św. Rafała Kalinowskiego, prezb. 20 listopada 2014
7:00 KRYPTA (20. gregorianka): Za + Krystynę SIKORA
8:00 1. Za + męża Pawła DOMIN w 20. r. śm.
18:00 1. Za ++ rodziców Jana i Marię oraz Jana i Pelagię BZDUCH i dusze w czyśćcu cierpiące
2. Za + ojca, dziadka Alfreda FAMUŁA w 15. r. śm.
3. Za + matkę, babcię Elżbietę RYŚ

18:45 (kościół): Nauka chrzcielna dla rodziców i chrzestnych

19:00 (kancelaria): Trzecia nauka przedślubna

Piątek Wspomnienie Ofiarowania NMP 21 listopada 2014
TRZECI PIĄTEK MIESIĄCA
59. DZIEŃ PAMIĘCI O KLASZTORACH KLAUZUROWYCH “PRO ORANTIBUS”
PATRONALNE Ś WIĘTO MINISTRANTÓW
7:00 KRYPTA Za dusze w czyśćcu cierpiące – Msza św. zamówiona z ofiar składanych do skarbonek przy bocznym wejściu i przy kaplicy chrzcielnej
8:00 1. (21. gregorianka): Za + Krystynę SIKORA
2. Za dusze w czyśćcu cierpiące
18:00 1. Za ++ w październiku br. parafian oraz pochowanych na naszym cmentarzu: Ewę GOCMAN, Janinę GAŁKA, Barbarę LIPSKĄ-ZUBA, Janusza WOLNEGO, Józefę MICHAŁ, Edwarda WOJTUSZAKA, Krystynę GRZYB, Barbarę BEDNARSKĄ, Alfreda KOZIOŁA, Alicję MANDECKĄ, Piotra JĘDRASZCZYKA, Adama CZUBAKA, Franciszka KRELA, Janusza GODLEWSKIEGO, Roberta GIZA, Edwarda PIETRUSZKĘ, Marka DROZDALSKIEGO, Wandę LUBOJAŃSKĄ, Ewę JERZYK Gerarda CHWAŁKOWSKIEGO, Jana RZEPKĘ, Hildegardę PRĘTKI – Msza św. of. od pracowników cmentarza – oraz za ++ kapłanów naszej parafii: Pawła CZAJĘ, Alojzego WILKOSZYŃSKIEGO, Alfreda WOŁOWCZYKA i Alberta SŁUPIKA w r. ich śm. Rodziców
19:00 krypta 1900 (młodzieżowa):

Sobota Wspomnienie św. Cecylii, dz. i męcz. 22 listopada 2014
7:00 KRYPTA (dziękczynna): w pewnej intencji z okazji urodzin
8:00 (22. gregorianka): Za + Krystynę SIKORA
16:30 (w j. niemieckim):
17:00 Okazja do Spowiedzi św. i osobistej adoracji Najświętszego Sakramentu
17:15 KRYPTA DZIEŃ SKUPIENIA DLA NARZECZNYCH PARAFII DEKANATU CHORZÓW
18:00 1. Za ++ rodziców Roberta i Martę WAWRO
2. Za + męża, ojca, dziadka Pawła KOZIEŁ w 10. r. śm. oraz ++ z rodzin z obu stron
3. Do Op. B. za przyczyną MB Nieustającej Pomocy, św. Józefa i św. Tarsycjusza w int. wspólnoty Ministrantów naszej Parafii z ok. ich patronalnego święta oraz o bł. B. i zdr. dla ich rodziców i rodzeństwa (Msza św. z przyjęciem nowych kandydatów)

Niedziela UROCZYSTOŚĆ JEZUSA CHRYSTUSA, KRÓLA WSZECHŚWIATA 23 listopada 2014
7:30 (23. gregorianka): Za + Krystynę SIKORA
9:00 1. Za + męża, ojca Piotra OLCZYK w 1. r. śm.
2. Za + męża, ojca Manfreda OSTAREK w 9. r. śm.
Suma 10:30 (dziękczynna): w int. solenizantki Doroty MASNY z ok. jubileuszu 60. urodzin oraz o bł. B. i dar zdrowia dla córki /TD/
12:00

Za + Hildegardę PRĘTKI – Msza św. of. od lokatorów z ul. Rymera 17
15:00 1. (chrzcielna): w int. dzieci: Jakuba RADOMSKIEGO, Julii JAŻDŻEWSKIE, Rafała ZASZKODNEGO, Nadii KLETKE oraz w intencji rocznych dzieci: Marcela JASKULSKIEGO, Kacpra CHWAŁA, a także o bł. B. i zdr. dla ich rodziców i chrzestnych
2. Za ++ rodziców Ryszarda i Klarę KOSA w r. śm. oraz ++ siostrę Irmę i brata Stanisława JACHOWSKI, ++ z całej rodziny i dusze w czyśćcu cierpiące
16:30 NIESZPORY
17:00 Do Op. B. za przyczyną NMP Nieustającej Pomocy z prośbą o dalsze łaski w dorosłym życiu, nauce i dar zdrowia dla Kamila PIÓRKOWSKIEGO z ok. 20. urodzin – Msza św. of. od rodziców i dziadków /TD/