Intencje 15.03 – 22.03

Niedziela IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU (LAETARE) 15 marzec 2015
7:30
9:00 1. Za + męża, ojca, dziadka Czesława ZWOLANKIEWICZA w 6. r. śm.
2. Za + matkę, babcię Halinę ZMOREK w 10. r. śm. oraz + ojca Piotra ZMOREK i pokrewieństwo z obu stron
Suma 10:30 1. Za + Mariana MALEK w 1. r. śm. oraz ++ rodziców Gerarda i Adelajdę MALEK i ++ z rodziny SPAŁEK-STĘPIEŃ-MIESZKOWSKI
2. Za + matkę Helenę w r. śm. oraz + ojca Wilhelma PYREK
3. Za + męża, ojca, dziadka Piotra KLAR w 30. dniu po śm.
12:00

1.(dziękczynna): w int. solenizantki Moniki DENDRA z ok. 10. urodzin oraz o bł. B. dla rodziców i całej rodziny
2. (dziękczynna): w int. rocznego dziecka Mai BAŁATA oraz o bł. B. i zdrowie dla jejrodziców, chrzestnych i rodziny
15:00 1. (chrzcielna) w int. dzieci: Julii JANUS, Małgorzaty BLASZKA, Agaty STARON, Szymona MAZUR, Rafała KANDORA, Rozalii JAŃCZAK, Zofii CZARNECKIEJ, Natana GŁOMBIK oraz w int. rocznych dzieci: Wiktora ZAWADZKIEGO, Pawła WASILUK, Marcela MATYSZCZYK, a także o bł. B. i zdrowie dla ich rodziców i chrzestnych
2. Za ++ matkę Dorotę MUSZALIK w 5. r. śm. i ojca Pawła MUSZALIK w 13. r. śm. oraz + siostrę Danielę, ++ z rodziny MUSZALIK-WEGEHAUPT-BYTOMSKI i dusze w czyśćcu cierpiące
16:30 GORZKIE ŻALE z kazaniem pasyjnym
17:00 1. Za + męża, ojca Franciszka SZYMURA
2. Za + matkę Magdalenę NOWAK w 2. r. śm. oraz ++ z rodziny PIECHOTA-KOWALSKI

Poniedziałek 16 marzec 2015
7:00 KRYPTA
8:00 1. Za + ojca Adolfa ZUGA w 100. r. urodzin oraz + matkę Hildegardę ZUGA
2. Za + męża, ojca, dziadka Władysława BIŃCZAK w 4. r. śm. oraz ++ rodziców z obu stron, rodzeństwo, pokrewieństwo z obu stron ++ lokatorów z domu przy ul. ks. Stabika 24 i dusze w czyśćcu cierpiące
18:00 1. Za + Ryszarda MYŚLIŃSKIEGO
2. Za + żonę Helenę ŻYMŁA w 1. r. śm.
18:45 (kościół): Spotkanie grupy modlitewnej

Wtorek Wspomnienie św. Patryka, bpa 17 marzec 2015
7:00 KRYPTA
8:00 1. Za dusze w czyśćcu cierpiące
2. Za + syna, brata Andrzeja JAKUBOWICZ w 1. r. śm. oraz ++ Ignacego i Katarzynę JAKUBOWICZ, Andrzeja i Marię KARKOWSKI, Sylwestra i Urszulę KARKOWSKI
18:00 Za + męża, ojca, dziadka Edwarda BĄK w 18. r. śm. oraz ++ rodziców Józefa i Magdalenę KASZLIK i Teofila i Marię BĄK

Środa Wspomnienie św. Cyryla Jerozolimskiego, bpa i dK. 18 marzec 2015
IV DZIEŃ NOWENNY DO PATRONA PARAFII – ŚW. JÓZEFA
7:00 KRYPTA
8:00 Za + Zygmunta WACŁAWEK – Msza św. of. od lokatorów z ul. ks. Ficka 2 i 4
17:00 NABOŻEŃSTWO DO MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY
18:00 1. Za + matkę Anastazję RUSIN w 8. r. śm. oraz + ojca Antoniego
2. Za ++ rodziców Marię GĄSKA w 24. r. śm., ojca Czesława i brata Franciszka

Czwartek Uroczystość św. Józefa, Oblubieńca NMP 19 marzec 2015
DZIEŃ SZCZEGÓLNEJ MODLITWY ZA MĘŻCZYZN
7:00 KRYPTA (dziękczynna): w int. Eugeniusza PRYSOK
8:00 1. Za + męża Józefa KOWALSKIEGO z ok. imienin oraz o dar zdrowia i potrzebne łaski dla jego żony Reginy KOWALSKIEJ i całej rodziny
2. Za ++ Anielę i Kazimierza SZYMAŃSKI, ich rodziców i rodzeństwo
18:00 1. (dziękczynna): w int. solenizanta Józefa FILIPIUK z ok. jubileuszu 80. urodzin oraz o bł. B. i zdrowie dla jego żony, córki, syna i całej rodziny /TD/
2. Do Op. B. za wst. Maryi Niepokalanie Poczętej, św. Józefa, św. Faustyny i św. Jana Pawła II w int. Róży Rodziców
19:00 (kancelaria): Trzecia nauka przedślubna

Piątek 20 marzec 2015
TRZECI PIĄTEK MIESIĄCA
7:00 KRYPTA Do Miłosierdzia Bożego za wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące – Msza św. zamówiona z ofiar składanych do skarbonek przy bocznym wyjściu z kościoła i przy kaplicy chrzcielnej
8:00 1. Za ++ matkę, babcię Helenę MŁYNARSKĄ w 4. r. śm. i ojca, dziadka Bronisława MŁYNARSKIEGO w 25. r. śm. oraz ++ syna Wojciecha, brata Bronisława, szwagra, krewnych z rodziny PIOTROWSKI-JANKOWSKI-MĘŻYK i dusze w czyśćcu cierpiące
2. (dziękczynna): w int. solenizantki Teresy KOZUB z ok. jubileuszu 85. urodzin oraz o bł. B. i zdrowie dla synów z rodzinami /TD/
17:00 DROGA KRZYŻOWA za zmarłych zalecanych
18:00 1. Za ++ w miesiącu lutym br. Zygmunta KOCYBA, Zygmunta WACŁAWEK, Barbarę MOHR, Annę GRZYB, Ewę DYSTLER, Małgorzatę SOKOŁOWSKĄ, Stefanię GOŁOMBEK, Helenę GAWLIK, Tadeusza FICA, Henryka PAMPUCH, Piotra KLAR, Mirosławę WIDERA, Edmunda MARSZAŁEK, Wiktorię KRASUSKĄ, Krystiana KOSZ, Marię ŚWIĄTEK, Halinę WOŹNIAK – Msza św. of. od pracowników cmentarza – oraz za ++ kapłanów naszej parafii: Józefa LEDWONIA, Stefana KAWKĘ i Augustyna MELCA w rocznicę ich śm.
2. Za ++ ojca Wawrzyńca MOŁDAWA, matkę Józefę i męża Stefana NYDZA
19:00 KRYPTA (młodzieżowa):

Sobota 21 marzec 2015
7:00 KRYPTA
8:00 (dziękczynna): w int. solenizantki Małgorzaty DOMIN z ok. urodzin
10:00 DROGA KRZYŻOWA dla dzieci
16:30 (w języku niemieckim): Za parafian
17:00 Okazja do Spowiedzi św. i osobistej adoracji Najświętszego Sakramentu
18:00 1. Za + matkę Bertę KOLAR w 5. r. śm. oraz + ojca Antoniego
2. Za + syna, ojca, brata, dziadka Andrzeja SOFKA w 1. śm. oraz + jego ojca Brunona
3. Za + żonę, matkę Marię Ritę ŚWIĄTEK w 30. dniu po śm. oraz + syna i brata Jacka ŚWIĄTEK

Niedziela V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU (KRZYŻA ŚWIĘTEGO) 22 marzec 2015
7:30 Za + Wiktorię KRASUSKĄ w 30. dniu po śm.
9:00 1. Za + męża, ojca, dziadka Tadeusza FICA w 30. dniu po śm.
2. Za + męża, ojca Krystiana KOSZ w 30. dniu po śm.
Suma 10:30 1. Za + Daniela CHĘCIŃSKIEGO w 3. r. śm. oraz ++ Mariana i Tadeusza PRZYBYSZ
2. Za + żonę Aleksandrę SŁADKI w 10. r. śm. oraz ++ z rodziny SŁADKI-WIECZOREK
12:00

1. (chrzcielna): w int. dziecka Natalii KARNIA oraz o bł. B. i zdr. dla jej rodziców, chrzestnych i całej rodziny
2. Do Op. B. przez wst. św. Józefa z pr. o bł., zdr. i potrzebne łaski dla dzieci ich rodziców oraz Sióstr i Pracowników świeckich Niepublicznego Przedszkola Sióstr Służebniczek z okazji święta Patrona przedszkola Świętego Józefa
15:00 Do Op. B. za przyczyną MB Nieustającej Pomocy i św. Józefa z prośbą o szczęśliwy przebieg operacji, opiekę Anioła Stróża i dar zdrowia dla Antoniego
16:30 GORZKIE ŻALE z kazaniem pasyjnym
17:00 1. Za + matkę Marię KURDEK w 2. r. śm.
2. Za + matkę, babcię, prababcię Halinę WOŹNIAK w 30. dniu po śm.