Intencje 14.02 – 21.02

Niedziela I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 14 luty 2016
NIEDZIELA TRZEŹWOŚCI
DZIEŃ MODLITW ZA NARODY SŁOWIAŃSKIE
7:30 Za + matkę, babcię Reginę PERYT w r. urodzin
9:00 1. Za + męża, ojca, dziadka, pradziadka Tadeusza FICA w 1. r. śm.
2. Za + matkę, babcię, prababcię Teresę HODNICZEK w 30. dniu po śm.
10:30 1. Za + męża, ojca Lucjana FELIS w 5. r. śm.
2. (gregorianka 9.) Za + ojca Alojzego KRZYK
12:00

1. Za + żonę, matkę Józefę WODZISŁAWSKĄ w r. śm. oraz ++ rodziców i krewnych z obu stron – Msza św. of. od męża i syna
2. (dziękczynna): w int. rocznego dziecka Jana GORCZOWSKIEGO oraz o bł. B. i zdrowie dla jego rodziców, chrzestnych i brata Stanisława
15:00 Za + ojca Maksymiliana BEM w 91. r. urodzin oraz ++ matkę Krystynę BEM, syna Daniela STANEK, teściów Alojzego i Marię STANEK, Norberta i Wandę LUBOJAŃSKI
16:30 GORZKIE ŻALE z kazaniem pasyjnym
17:00 (dziękczynna): w int. solenizanta Kazimierza BIERZYŃSKIEGO z ok. jubileuszu 70. r. urodzin oraz o bł. B. dla żony Danieli, syna Damiana i córki Moniki z rodzinami /TD/

Poniedziałek Wspomnienie bł. Michała Sopoćko, prezb. 15 luty 2016
7:00 KRYPTA (gregorianka 10.) Za + ojca Alojzego KRZYK
8:00 (dziękczynna): w int. solenizantki Danuty ZMARZŁY z ok. urodzin oraz o bł. B. i zdrowie dla całej rodziny
18:00 1. Za + męża Piotra KLAR w 1. r. śm. oraz ++ rodziców Józefa i Małgorzatę LAZAJ, Łucję KLAR, Ernesta GONIWIECHA i ++ z rodziny
2. Za + męża Stanisława LUBINIECKIEGO w 6. r. śm. oraz o bł. B. i potrzebne łaski dla całej rodziny
18:45 (kościół): SPOTKANIE GRUPY MODLITEWNEJ

Wtorek 16 luty 2016
7:00 KRYPTA (gregorianka 11.) Za + ojca Alojzego KRZYK
8:00
18:00 Za + Ryszarda MYŚLIŃSKIEGO

Środa Wspomnienie Siedmiu Założycieli Zakonu Serwitów 17 luty 2016
7:00 KRYPTA (gregorianka 12.) Za + ojca Alojzego KRZYK
8:00 Za + męża Huberta BIAŁK i ++ z rodzin z obu stron
17:00 NABOŻEŃSTWO DO NMP NIEUSTAJĄCEJ POMOCY
18:00 1. Za + syna i męża Dariusza KIECAK w 5. r. śm.

Czwartek 18 luty 2016
7:00 KRYPTA (gregorianka 13.) Za + ojca Alojzego KRZYK
8:00 Za + Benedyktę MATUSZEK w 31. r. śm. oraz ++ z pokrewieństwa
18:00
18:45 (kościół): Nauka chrzcielna dla rodziców i chrzestnych
19:00 (kancelaria): Trzecia nauka przedślubna

Piątek 19 luty 2016
TRZECI PIĄTEK MIESIĄCA
7:00 KRYPTA Do Miłosierdzia Bożego za wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące – Msza św. zamówiona z ofiar składanych do skarbonek przy bocznym wyjściu z kościoła i przy kaplicy chrzcielnej
8:00 1. Za ++ z rodziny NOWAK i dusze w czyśćcu cierpiące
2. (gregorianka 14.) Za + ojca Alojzego KRZYK
17:15 DROGA KRZYŻOWA
18:00 1. Za ++ parafian i pochowanych na naszym cmentarzu w miesiącu styczniu: Annę SZYMURA, Adelajdę SUSZKA, Zygfryda PIWOWARCZYKA, Henryka PEŚLA, Wandę FELIS, Józefa LUBINIECKIEGO, Stanisława PYZOCHA, Ingetraud KOWALIK, Teresę HODNICZEK, Stefana GRACA, Helenę MACURA, Czesława RADZIUKIEWICZA, Romana GÓRALSKIEGO, Józefa PIERZYCĘ, Mariannę KUKUŁA, Jana WIDERĘ, Jana DROZDOWSKIEGO, Teresę GAWŁOWSKĄ, Andrzeja BIALIKA- Msza św. of. od pracowników cmentarza – oraz za ++ kapłanów naszej parafii: Rufina SŁADKA, Alojzego LATUSKA, Józefa RYSZKĘ w r. śm.
2. Za + córkę Jolantę PALIMĄKA w 2. r. śm. oraz + męża Stanisława PARADA

Sobota Wspomnienie bł. Franciszka i Hiacynty Marto, dzieci fatimskich 20 luty 2016
7:00 KRYPTA (gregorianka 15.) Za + ojca Alojzego KRZYK
7:40 GODZINKI O NIEPOKALANYM POCZĘCIU NMP
8:00 1. (dziękczynna): w int. solenizantki Teresy ZIELIŃSKIEJ z ok. jubileuszu 90. urodzin oraz o bł. B. dla całej rodziny /TD/
2. (dziękczynna): w int. solenizantki Heleny GATNAR z ok. urodzin oraz o bł. B. dla męża i rodziny
10:00 DROGA KRZYŻOWA dla dzieci
16:30 (niemiecka):
17:00 Okazja do Spowiedzi św. i osobistej adoracji Najświętszego Sakramentu
18:00 1. Za + Marię GRELA w r. śm.
2. Za + męża, ojca, dziadka Ryszarda LANDKOCZ w r. śm.

Niedziela II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 21 luty 2016
DZIEŃ MODLITWY, POSTU I SOLIDARNOŚCI Z MISJONARZAMI “AD GENTES”
7:30 (gregorianka 16.) Za + ojca Alojzego KRZYK
9:00 Za + męża, ojca Krystiana KOSZ w 1. r. śm.
10:30 Za + Annę SZYMURA – Msza św. of. od lokatorów z ul. Św. Pawła 22 i 22a
12:00

1. (dziękczynna): w int. solenizantki Eleonory MARCZAK z ok. jubileuszu 65. urodzin oraz o bł. B. dla całej rodziny /TD/
2. (dziękczynna): w int. solenizantki Aleksandry PALUCH z ok. 18. urodzin oraz o bł. B. dla rodziców, rodzeństwa i dziadków
15:00 (chrzcielna): w int. dzieci: Laury MAREK, Emilii PAPROCKIEJ oraz w int. rocznych dzieci: Zuzanny ROSIAK, Filipa HOJCZYK, a także o bł. B. i zdrowie dla ich rodziców i chrzestnych
16:30 GORZKIE ŻALE z kazaniem pasyjnym
17:00