Intencje 13.09 – 20.09

Niedziela XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA 13 września 2015
DZIEŃ FATIMSKI
V TYDZIEŃ WYCHOWANIA pt. “Wychowywać do pełni człowieczeństwa”
7:30 (gregorianka 6): Za + siostrzeńca Adama
9:00 1.
2. Za + męża, ojca, dziadka Stanisława BAREJ w. 2. r. śm. oraz ++ rodziców Jana i Stanisławę ROSA, Józefa i Annę BAREJ, brata Jana, siostrę Mariannę i dusze w czyśćcu cierpiące
10:30 1. (dziękczynna): w int. małżonków Henryka i Grażyny JASKULSKI z ok. jubileuszu 40. r. ślubu oraz o bł. B. dla całej rodziny i Dary Ducha Św., zdrowie i opiekę Aniołów Stróżów dla wnucząt Klaudii, Aleksandry, Martyny i Marcela /TD/
2. (dziękczynna): w int. małżonków Jacka i Izabeli z ok. jubileuszu 20. r. ślubu oraz o bł. B. dla córek Miriam, Estery i Rozalii
12:00

(dziękczynna): w int. rocznego dziecka Mikołaja FRANECKIEGO oraz o bł. B. dla rodziców, siostry Niny i chrzestnych
15:00 (dziękczynna): w int. małżonków Henryka i Ewy BARSKI z ok. jubileuszu 25. r. ślubu oraz o bł. B. dla synów Daniela i Pawła i dar zdrowia i potrzebne łaski dla mam Heleny i Stefanii i całej rodziny /TD/
16:00 NABOŻEŃSTWO FATIMSKIE i procesja “światła” dookoła kościoła
17:00 za + męża, ojca, dziadka Janusza DOMIN w 3. r. śm.

Poniedziałek Święto Podwyższenia Krzyża Świętego 14 września 2015
V TYDZIEŃ WYCHOWANIA pt. “Nasza relacja z wychowawcami”
7:00 KRYPTA (gregorianka 7.): Za + siostrzeńca Adama
8:00 Za ++ matkę Rozalię MULAS w r. urodzin i r. śmierci, matkę Martę MULAS w r. urodzin oraz + ojca Walentego
17:00 DROGA KRZYŻOWA za zmarłych zalecanych
18:00 1.
2. Za + Małgorzatę NONNA – Msza św. of. od lokatorów z ul. 11 Listopada 66
18:45 (kościół): SPOTKANIE GRUPY MODLITEWNEJ

Wtorek Wspomnienie NMP Bolesnej 15 września 2015
V TYDZIEŃ WYCHOWANIA pt. “ Relacja rodziców z dziećmi”
7:00 KRYPTA (gregorianka 8.): Za + siostrzeńca Adama
8:00 Za ++ rodziców Jana i Adelajdę KOSZ
18:00 1. Za + Ryszarda MYŚLIŃSKIEGO
2. Za + matkę Walerię MIKOŁAJEWSKĄ w r. śm. oraz ++ syna Henryka, męża Mariana i braci Stanisława, Roberta i Jerzego

Środa Wspomnienie św. męcz. Korneliusza, pap. i Cypriana, bpa 16 września 2015
V TYDZIEŃ WYCHOWANIA pt. “ Relacja z rówieśnikami”
KWARTALNY DZIEŃ MODLITW ZA DZIECI, MŁODZIEŻ I WYCHOWAWCÓW
7:00 KRYPTA (gregorianka 9.): Za + siostrzeńca Adama
8:00
17:30 NABOŻEŃSTWO DO NMP NIEUSTAJĄCEJ POMOCY
18:00 1. Za ++ męża, ojca, dziadka Gintera GUT, teściów Ludwika i Paulinę GUT, rodziców Alfreda i Eleonorę SEGET i ++ z rodziny GUT-SEGET-FABER-SŁOTA
2. Za + ojca Bogdana SZTERLEJA w 10. r. śm.
3. Za + matkę Alicję KUBICA w 30. dniu po śm.
18:45 (kościół): KATECHEZA BIBLIJNA

Czwartek Wspomnienie św. Zygmunta Szczęsnego Felińskiego, bpa 17 września 2015
V TYDZIEŃ WYCHOWANIA pt. “ Relacje dziadków z wnukami”
7:00 KRYPTA (gregorianka 10.): Za + siostrzeńca Adama
8:00 Za ++ dziadków Adolfa i Paulinę ZUGA oraz Ryszarda i Marię NEUMANN
18:00 1. Za ++ rodziców Zenona i Teresę, brata Mirosława WOŹNIAK oraz rodziców Leona i Amelię JESKE
2. Za + matkę Weronikę KOKOT w 15. r. śm. oraz ++ ojca Stanisława, rodziców Józefa i Weronikę KRZAK, brata Stanisława, jego żonę Elżbietę i ciocię Józefę MICHNIK
18:45 (kościół): Nauka chrzcielna dla rodziców i chrzestnych
19:00 (kancelaria): Druga nauka przedślubna

Piątek Święto św. Stanisława Kostki, zak. 18 września 2015
TRZECI PIĄTEK MIESIĄCA
V TYDZIEŃ WYCHOWANIA pt. “ Nasza relacja z rodzeństwem”
KWARTALNY DZIEŃ MODLITW ZA DZIECI, MŁODZIEŻ I WYCHOWAWCÓW
7:00 KRYPTA Do Miłosierdzia Bożego za wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące – Msza św. zamówiona z ofiar składanych do skarbonek w kościele
8:00 1. Za ++ z rodziny NOWAK i dusze w czyśćcu cierpiące
2. (gregorianka 11.): Za + siostrzeńca Adama
18:00 Za ++ w miesiącu sierpniu: pochodzącego z naszej parafii Ks. Konrada BOJDOŁA, Krystynę ADLER, Jadwigę SZMAJDUCH, Krystynę KOPEĆ, Herberta DYKTA, Irenę GODULA, Jana PUCEK, Agnieszkę GASIK, Ritę JENDRESCZYK, Alicję KUBICA, Krzysztofa KENDZIA, Agnieszkę RAMSKĄ, Krystiana MORONIA, Piotra WARZECHĘ, Hildegardę HAŁEK, Ireneusza KLYTA, Małgorzatę BARTOLD, Małgorzatę NONNA, Józefa MATLA – Msza św. of. od pracowników cmentarza – oraz za ++ kapłanów naszej parafii: prob. Jana NITĘ, Pawła KITĘ i Konrada CHŁODKA w rocznicę ich śm.
19:00 KRYPTA (młodzieżowa):

Sobota Wspomnienie św. Januarego, bpa i męcz. 19 września 2015
V TYDZIEŃ WYCHOWANIA pt. “ Nasza relacja z duszpasterzami”
KWARTALNY DZIEŃ MODLITW ZA DZIECI, MŁODZIEŻ I WYCHOWAWCÓW
7:00 KRYPTA
08:00 (gregorianka 12.): Za + siostrzeńca Adama
16:30 (niemiecka):
17:00 Okazja do Spowiedzi św. i osobistej adoracji Najświętszego Sakramentu
18:00 1. Za ++ rodziców Maksymiliana i Klarę KALETA, rodziców KLINK i dziadków KUSZ
2.
3. Za ++ rodziców Franciszka i Teresę PĘDZIŃSKI w 2. r. śm. o zbawienie ich

Niedziela XXV NIEDZIELA ZWYKŁA 20 września 2015
49. ŚWIATOWY DZIEŃ ŚRODKÓW SPOŁECZNEGO PRZEKAZU
7:30 1. Za ++ matki Janinę KĘPA i Różę KOSMAŁA w r. ich śm. – Msza św. of. od córki z mężem
2. (gregorianka 13.): Za + siostrzeńca Adama
9:00 1. (dziękczynna): w int. małżonków Bogdana i Jadwigi z ok. jubileuszu 25. r. ślubu i córek z mężami z ok. rocznic ich ślubów oraz bł. B. dla wnuków i całej rodziny /TD/
2. (dziękczynna): w int. małżonków Zygfryda i Danuty BANK z ok. jubileuszu 35. r. ślubu oraz o bł. B. dla całej rodziny, a także za ++ z rodziny OWSIANY-BANK
10:30 1.
2. Za + męża Zbigniewa MACHULSKIEGO w 1. r. śm.
12:00

1. Za + matkę Helgę Marię STANIKOWSKĄ w 1. r. śm. oraz + ojca Jerzego
2. Za + męża, ojca Krzysztofa KENDZIA w 30. dniu po śm.
15:00 1. (chrzcielna): w int. dzieci: Szymona SPYCHAJ, Natalii RUSIECKIEJ, Toli JUDZIŃSKIEJ oraz w int. rocznego dziecka Emilii SZMATLOCH, a także o bł. B. i zdr. dla Emilii SZMATLOCH z ok. 16. urodzin, ich rodziców i chrzestnych
2. (dziękczynna): w int. małżonków Mariana i Stanisławy PISKORZ z ok. jubileuszu 50. r. ślubu oraz o bł. B. dla całej rodziny /TD/
16:00 NIESZPORY
17:00