Intencje 13.06 – 20.06

NIEDZIELA 13.06.2021 – XI NIEDZIELA ZWYKŁA
7:10 1. GODZINKI O NMP.
7:00 1. Za + Michała Szcześniak– MSZA GREGORIAŃSKA 11.
9:00 1. Za + ojca Józefa Gałka w 30 dniu po śmierci.
2. Za + żonę Helenę Krawczyk w 4 r. śm. i ++ z rodziny z obu stron.
3. Za ++ dziadków Bonifacego i Rytę Kandzia i + Mariana Kandzia.
Suma 10:30 1. Za + Jadwigę w r. urodzin- Msza św. of. przez koleżanki siostry Joanny.
2. Za + męża, ojca i dziadka Jana Mikołajczyk w 30 dniu po śmierci.
3. Za + siostrę Irenę Pawlak w 30 dniu po śmierci.
12:00 1. Do B. Op. przez wst. M. Bożej i św. Józefa w int. Marka i Beaty Salbert z ok. 30 r. ślubu oraz Ireneusza i Ewy Salbert w 25 r. ślubu z prośbą o Boże Bł., potrzebne łaski i dary Ducha św. na dalsze wspólne lata życia/TD/.
2. Za + żonę i matkę Jadwigę Szmatloch w 74 r. ur. i ++ z rodzin Kustrin- Mateja- Szmatloch.
15:00 1. Za + żonę i matkę Jadwigę Szmatloch w 74 r. ur. i ++ z rodzin Kustrin- Mateja- Szmatloch.
16:15 RÓŻANIEC FATIMSKI.
17:00 1. Za ++ ojca Pawła Wilk w 26 r. śm., matkę Ludwikę, brata Edmunda Wilk oraz za + siostrę Marię Kulak i ++ z rodziny z obu stron.
PONIEDZIAŁEK 14.06.2021 – Wspomnienie błogosławionego Michała Kozala, biskupa i męczennika.
7:00 1. Za + Michała Szcześniak– MSZA GREGORIAŃSKA 12.
7:30 ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU
8:00 1. Za + Marcelego Larysz– Msza św. of. przez rodzinę Dąbrowny.
17:00 ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU
18:00 1. Do Op. Bożej przez wst. św. Józefa w int. Urszuli z ok. 80 ur. z podziękowaniem za przeżyte
lata z prośbą o dalszą opiekę i potrzebne łaski oraz bł. Boże i zdrowie dla całej rodziny./TD/
2. Do Op. Bożej przez wst. św. Józefa w int. Krystyny Paruzel z ok. 70 ur. z podziękowaniem za przeżyte lata z prośbą o dalszą opiekę i potrzebne łaski oraz bł. Boże i zdrowie dla męża, synów z rodzinami, rodziny i przyjaciół. /TD/
WTOREK 15.06.2021
7:00 1. Za + Michała Szcześniak– MSZA GREGORIAŃSKA 13.
7:30 ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU
8:00 1. Za + Halinę Kuczera w 30 dniu po śmierci.
17:00 ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU
18:00 1. Za ++ ojca Eryka Waliczek w r. ur. i r. śm., matkę Annę, brata Gerarda i teściową
Wandę Skrzypek– Msza św. of. przez córkę i wnuczkę.
ŚRODA 16.06.2021
7:00 1. Za + Michała Szcześniak– MSZA GREGORIAŃSKA 14.
7:30 ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU
8:00 1. Za + męża Edwarda Łukasik w r. śm., ++ rodziców z obu stron oraz za ++ z rodzin Friedrich- Dudek- Łukasik- Sindut i + Janusza Moj.
14:00 ŚLUB: w intencji nowożeńców Michała Ziąbka – Ewy Wierbik
17:00 ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU
17:30 NABOŻEŃSTWO DO MATKI BOSKIEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY.
18:00 1. Za ++ matkę i babcię Łucję Galoch w 6 r. śm., ojca i dziadka Franciszka, ++ teściów Ninę i Stefana Kubik oraz za ++ z rodzin Galoch- Kubik- Strugała.
2. Za ++ ojca Alfonsa w 43 r. śm. i matkę Marię Lorek oraz za ++ Franciszka i Mariannę Węglarzy i ++ z pokrewieństwa.
CZWARTEK 17.06.2021 – Wspomnienie św. Brata Alberta Chmielewskiego, zakonnika.
7:00 1. Za + Michała Szcześniak– MSZA GREGORIAŃSKA 15.
7:30 ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU
8:00 1. W int. kapłanów naszej parafii z prośbą o Boże Błog., świętość życia i dary Ducha Św. w ich posłudze duszpasterskiej.
17:00 ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU
18:00 1. Za + ojca i dziadka Pawła Nowak w r. śm. oraz za ++ matkę Annę, brata Piotra, męża Klausa, szwagra Roberta i ++ z rodzin Nowak- Pasieka- Morawiec- Kiełkowski aby dobry Bóg obdarzył ich szczęściem wiecznym.
2. Za ++ rodziców Józefa i Aleksandrę, siostrę Leokadię, ++ dziadków z obu stron i ++ z rodzin Impierowicz- Nowogrodzki.
PIĄTEK 18.06.2021
7:00 1. Za + Michała Szcześniak– MSZA GREGORIAŃSKA 15.
7:30 ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU
8:00 1. Za ++ z rodziny Nowak i dusze w czyśćcu cierpiące.
2. Do Miłosierdzia Bożego za wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące- Msza św. zamówiona z ofiar składanych do skarbonki w kościele.
17:00 ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU
17:15 ADORACJA KRWI CHRYSTUSA.
18:00 1. Za ++ w miesiącu maju br.: Janina Stefańska, Gabriela Iwaszkiewicz, Stefan Grabowski, Gabriela Gilner, Magdalena Nowacka, Anna Szymańska- Kmieciak, Halina Kuczera, Henryk Nowak, Teresa Doktor, Gerard Scherner, Hermina Gajek, Jan Mikołajczyk, Józef Gałka, Zdzisław Hyra, Marceli Larysz, Irena Pawlak, Jerzy Występ, Erwin Piechaczek, Roman Szczepanek, Ewa Koziara, Jerzy Góra, Rafał Maron, Zygmunt Kieliszek, Krystyna Majewska, Irena Pyka, Weronika Halek,
2. Za + Michała Szcześniak – MSZA GREGORIAŃSKA 16.
3. Za + Bronisława Ładniak w 20 r. śmierci.
SOBOTA 19.06.2021
7:00 1. Za + Michała Szcześniak– MSZA GREGORIAŃSKA 17.
7:30 ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU
8:00 1. W pewnej intencji.
2. Za ++ojca Alfreda Mincer w dniu urodzin, matkę Marię i ++ z pokrewieństwa.
10:00 Msza Św. w j. niemieckim w intencji Ofiar Obozu Pracy „ZGODA” w Świętochłowicach.
14:00 ŚLUB: W intencji nowożeńców Tomasza Mosica – Izabeli Koreckiej
17:00 ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU.
18:00 1. Za + męża, ojca i dziadka Leona Filipiak w 5 r. śm. oraz za ++ z rodzin Filipiak- Orłowski- Piasecki- Żerkowski i ++ przyjaciół.
2. Do Op. Bożej przez wst. św. Józefa w int. Marty Panic z ok. 95 ur. z podziękowaniem za przeżyte lata z prośbą o dalszą opiekę i potrzebne łaski oraz bł. Boże i zdrowie dla syna i synowej.
NIEDZIELA 20.06.2021 – XII NIEDZIELA ZWYKŁA
7:10 1. GODZINKI O NMP.
7:00 1. Za + Michała Szcześniak– MSZA GREGORIAŃSKA 18.
9:00 1. Za ++ matkę i babcię Helenę Dubicką w 1 r. śm. i ojca Stanisława Dubickiego.
Suma 10:30 1. Za + męża, ojca i dziadka Tadeusza Ullmann.
2. Za ++ ojców Piotra Szydłowskiego i Antoniego Kosa z ok. Dnia Ojca.
12:00 1. Za + żonę i córkę Natalię Gawleta w 2 r. śm.
2. Do Op. Bożej przez wst. św. Józefa w int. Krystyny z ok. ur. z podziękowaniem za przeżyte lata z prośbą o dalszą opiekę, potrzebne łaski i bł. Boże.
15:00 1. CHRZTY: Szymon Szyroki, Ignacy Król, Lilianna Bochenek, Emilia Kroczek, Wiktoria Cieluch, Piotr Sitek,
ROCZKI: Iwo Bubalik, Aleksander Hubert oraz Boże bł. i zdrowie dla rodziców i chrzestnych.
16:15 NIESZPORY.
17:00 1. Za + Jana Słoma.