Intencje 12.06 – 19.06

Niedziela XI NIEDZIELA ZWYKŁA 12 czerwiec 2016
7:30 1.
2. (dziękczynna): w int. solenizantki Rity KLEMENZ z ok. jubileuszu 80. urodzin oraz o bł. B. dla całej rodziny /TD/
9:00 1. Za + żonę, matkę, babcię Irenę KURZACZEK w 1. r. śm.
2. (gregorianka 7.) Za + żonę, matkę Danutę KUDŁA
Suma 10:30 1. (gregorianka 12.) Za + Józefa STAWARZ
2. Za + Tadeusza WIECZORKA w 22. r. śm. ora ++ siostrę Sylwię i rodziców WIECZOREK-SANDER
12:00

1. (dziękczynna): w int. solenizantki Anny z ok 92. urodzin i o bł. B. dla całej rodziny
2. Za + żonę, matkę, babcię Krystynę KUCHARSKĄ w 30. dniu po śm.
15:00 1. Za + Andrzeja PŁOSZAJ – Msza św. of. od siostry z mężem
2. (dziękczynna): w int. rocznego dziecka Malwiny KUŹMA oraz o bł. B. i zdrowie dla jej rodziców, brata Szymona, chrzestnych i całej rodziny
16:30 Nieszpory
17:00 Za + męża, ojca, dziadka Wiesława BAZAN w 30. dniu po śm.

Poniedziałek Wspomnienie św. Antoniego z Padwy, prezb. i dK. 13 czerwiec 2016
DZIEŃ FATIMSKI
7:00 KRYPTA (gregorianka 8.) Za + żonę, matkę Danutę KUDŁA
8:00 1. Za + żonę, babcię Bożenę KORCZ w r. śm. oraz ++ ojca Stanisława, rodziców Mariana i Bronisławę KAPRAL z prośbą o zbawienie ich duszy i życie wieczne
2. (gregorianka 13.) Za + Józefa STAWARZ
17:00 Nabożeństwo fatimskie i procesja z figurą Matki Bożej dookoła kościoła
18:00 1. Za + ojca Pawła WILK w 21. r. śm. oraz ++ z rodzin WALKOWIAK-WILK-KULAK
2. Za + Krystynę KUCHARSKĄ – Msza św. of. od lokatorów z ul. Katowickiej 136B
18:45 (kościół): Spotkanie grupy modlitewnej

Wtorek Wspomnienie bł. Michała Kozala, bpa i męcz. 14 czerwiec 2016
7:00 KRYPTA (gregorianka 9.) Za + żonę, matkę Danutę KUDŁA
8:00 1. (gregorianka 14.) Za + Józefa STAWARZ
2. Za + Brygidę KRUPIŃSKĄ – Msza św. of. od Koła Różańcowego
18:00 1. Za + ojca, dziadka Eryka WALICZEK w r. urodzin oraz ++ matkę, babcię Annę i teściową Wandę SKRZYPEK
2. Za ++ Jacka WÓJCIKA i jego rodziców – Msza św. of. od lokatorów z ul. Katowickiej 185

Środa 15 czerwiec 2016
7:00 KRYPTA (gregorianka 10.) Za + żonę, matkę Danutę KUDŁA
8:00 1. (dziękczynna): w int. solenizantki Celiny PUPKA z ok. 66. urodzin oraz o bł. B. dla całej rodziny
2. (gregorianka 15.) Za + Józefa STAWARZ
17:30 Nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
18:00 1. Za + Ryszarda MYŚLIŃSKIEGO
2. Za + męża, ojca, dziadka Mariana KLYSZCZ w 1. r. śm.
18:45 (kościół): Katecheza biblijna

Czwartek 16 czerwiec
7:00 KRYPTA (gregorianka 11.) Za + żonę, matkę Danutę KUDŁA
8:00 (gregorianka 16.) Za + Józefa STAWARZ
18:00 Za + ojca, dziadka Pawła NOWAK w 30. r. śm. oraz ++ matkę Annę, brata Piotra NOWAK, szwagra Roberta i ++ z rodzin z obu stron
18:45 (kościół): Nauka chrzcielna dla rodziców i chrzestnych
19:00 (kancelaria): Trzecia nauka przedślubna

Piątek Wspomnienie św. Brata Alberta Chmielowskiego, zak. 17 czerwiec 2016
TRZECI PIĄTEK MIESIĄCA
7:00 KRYPTA Do Miłosierdzia Bożego za wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące – Msza św. zamówiona z ofiar składanych do skarbonek przy bocznym wyjściu z kościoła i przy kaplicy chrzcielnej
8:00 1. Za ++ z rodziny NOWAK i dusze w czyśćcu cierpiące
2. (gregorianka 12.) Za + żonę, matkę Danutę KUDŁA
18:00 1. Za ++ w miesiącu maju br.: Danutę TRAFAŁA, Wiesława BAZAN, Brygidę KRUPIŃSKĄ, Krystynę KUCHARSKĄ, Józefa PAWERA, Leszka NOWAK, Danutę GRZYB, Ewalda SZCZYGIEŁ, Ewę TKACZ, Antoniego BOLESTA, Henryka SKALBANIOK – Msza św. of. od pracowników cmentarza – oraz za ++ kapłanów naszej parafii: Juliusza PUSTELNIKA, Stefana MIKOŁAJKA, Franciszka BOJDOŁA, Leonarda SWOBODĘ w rocznicę ich śmierci
2. (gregorianka 17.) Za + Józefa STAWARZ

Sobota 18 czerwiec 2016
7:00 KRYPTA (gregorianka 13.) Za + żonę, matkę Danutę KUDŁA
7:40 GODZINKI O NIEPOKALANYM POCZĘCIU NMP
8:00 1. Za + Lukasa MATUSEK w 10. r. śm. i ++ z pokrewieństwa
2. (gregorianka 18.) Za + Józefa STAWARZ
15:00 (ślub): w int. nowożeńców Pawła DUDA i Adrianny STOKŁOSA
16:30 (niemiecka):
17:30 Okazja do Spowiedzi św. i adoracji Najświętszego Sakramentu
18:00 1. Za + męża Edwarda ŁUKASIK w 6. r. śm. oraz ++ z rodzin ŁUKASIK-SINDUT-FRIEDRICH-DUDEK i Janusza MOJ
. (dziękczynna): w int. solenizantki Urszuli BIAŁK z ok. jubileuszu 75. urodzin oraz o bł. B. dla całej rodziny /TD/
3. Za + matkę Rozalię NIEUŻYTEK w 13. r. śm. oraz ++ ojca Wawrzyńca NIEUŻYTEK i siostrę Janinę GAWRON
19:00 “Błogosławieni miłosierni” – adoracja i modlitwa uwielbienia

Niedziela XII NIEDZIELA ZWYKŁA 19 czerwiec 2016
7:30 (dziękczynna): w int. solenizanta Macieja MELCHER z ok. urodzin oraz o bł. B. dla rodziców i siostry
9:00 1. (gregorianka 19.) Za + Józefa STAWARZ
2. (gregorianka 14.) Za + żonę, matkę Danutę KUDŁA
Suma 10:30 1. Za + Jolantę KĘDZIORA – Msza św. of. od rodziny
2. Za++ męża, ojca, dziadka Jana WOJCIECHOWSKIEGO, jego rodziców Stefana i Annę, i matkę Annę GAWRON
3. Za + męża, ojca Romana LANGE w r. urodzin
12:00

1. (dziękczynna): w int. solenizantki Jolanty MRZYGŁÓD z ok. jubileuszu 75. urodzin oraz o bł. B. dla całej rodziny /TD/
2. (dziękczynna): w int. rocznego dziecka Klaudii KLASIK oraz o bł. B. i zdrowie dla jej rodziców, chrzestnych, babć, dziadków i rodziny
3. (dziękczynna): w int. rocznych dzieci Julii i Jakuba RAJWA oraz o bł. B. i zdrowie dla ich rodziców, chrzestnych i rodziny
15:00 1. (chrzcielna): w int. dzieci: Hanny KLIMEK, Filipa KRÓL, LIdii WIECZOREK, Antoniego WIECZOREK, Mikołaja GOŁA, Marii KRZYŻOSIAK, Gerarda SITEK, Alicji ŁUKOWIAK. Alicji SIEMDAJ oraz w int. rocznego dziecka Inez NOWICKIEJ oraz o bł. B. i zdrowie dla ich rodziców i chrzestnych
2. Za + ojca, dziadka Alfreda MINCER w r. urodzin oraz ++ matkę, babcię Marię i pokrewieństwo
3. (dziękczynna): w int. solenizantki Marty PANIC z ok. jubileuszu 90. urodzin oraz o bł. B. dla całej rodziny /TD/
16:30 Nieszpory
17:00 1. Za + matkę, babcię Magdalenę GĘDŁEK w 9. r. śm. oraz + ojca Edmunda
2. Za + męża, ojca, dziadka Józefa JOKIEL w 30. dniu po śm.