Intencje 12.03 – 19.03

NIEDZIELA 12.03.2017 – I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU
7:30 1. Za + Urszulę Haeusler- MSZA GREGORIAŃSKA 7.
9:00 1. Do Bożej Op. za przyczyną Matki Boskiej Nieustającej Pomocy i św. Józefa w int. Dariusza z ok.. 50 urodzin z prośbą o wszelkie łaski, błogosławieństwo i zdrowie dla żony i córki /TD/
2. Za + Marka Nowak w 5 r. śmierci, ++ Łucję Wojtasik, Annę Janis, Wacława Nowak i ++ z rodziny.
Suma 10:30 1. Do Bożej Op. przez wstawiennictwo Maryi i św. Józefa z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalszą opiekę i błogosławieństwo w intencji Barbary Kopeć z okazji 45 urodzin oraz Boże bł. i zdrowie dla mamy i całej rodziny/TD/.
2. Do Bożej Op. przez wstawiennictwo Maryi i św. Józefa z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalszą opiekę i błogosławieństwo dla Krystyny Haberla z ok. jubileuszu 60 urodzin, o Boże bł. dla męża, dzieci i wnuka Igora oraz z prośbą o szczęśliwe rozwiązanie i potrzebne łaski/TD/.
12:00

1. Za + matkę i babcię Barbarę Wiśniewską w 1 rocznicę śm. oraz za + męża, ojca i dziadka Mariana Litwińskiego w 3 rocznicę śm.
2. Za + męża, ojca i dziadka Adama Łubkowskiego w 2 rocznicę śmierci oraz z okazji 78 urodzin, za ++ rodziców Annę i Mariana Łubkowski, teściów Annę i Józefa Kempa i ++ z rodzin z obu stron oraz za dusze w czyśćcu cierpiące.
3. Za + syna Andrzeja Jakubowicz, ++ z rodziny i krewnych – Msza św. of . od rodziców i rodzeństwa.
15:00 1. Za + ojca Jana Konieczko w 1 rocznicę śmierci i + matkę Dorotę Konieczko w 5 rocznicę śmierci.
2. Za + matkę Krystynę Matysiewicz w 20 rocznicę śmierci.
16:30 GORZKIE ŻALE
17:00 1. Za ++ rodziców Antoniego i Anielę Kosa i ojca Piotra Szydłowskiego.
2. Za + Łucję Szczerbińską w 5 rocznicę śmierci i ++ dziadków z rodziny Szczerbiński – Fic.

PONIEDZIAŁEK 13.03.2017
7:00 KRYPTA Za + Urszulę Haeusler – MSZA GREGORIAŃSKA 8.
8:00 1. Do Bożej Op. przez wstawiennictwo Maryi i św. Józefa z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalszą opiekę, błogosławieństwo i zdrowie dla Arnolda Dendra z ok. 76 urodzin oraz Boże bł. dla żony i całej rodziny.
17:15 RÓŻANIEC FATIMSKI
18:00 1. Za + matkę Agnieszkę Sławińską w dniu urodzin oraz za ++ ojca Leona i brata Henryka.
2. Za + męża Stanisława Chmielarczyk w 15 rocznicę śm. oraz ++ rodziców z obu stron i brata Jana.

WTOREK 14.03.2017
7:00 KRYPTA Za + Urszulę Haeusler – MSZA GREGORIAŃSKA 9.
8:00 1. Za ++ matkę Czesławę Kisielewską w 1 r. śmierci, ojca Zdzisława, brata Zbigniewa Kisielewskiego, babcię Agnieszkę i ++ z rodziny z obu stron.
18:00 1. Za + Jerzego Imiełowskiego of. od siostry i + Krzysztofa Razik – of. od mamy Wandy.
2. Za + Władysława Kubies – Msza św. of. od rodziny Kostecki.

ŚRODA 15.03.2017
7:00 KRYPTA Za + Urszulę Haeusler – MSZA GREGORIAŃSKA 10.
8:00 1. Za ++ lokatorów z ul. Nowej 2 – Msza św. of. od sąsiadów.
2. Za + Ryszarda Myślińskiego.
17:30 NABOŻEŃSTWO DO MATKI BOSKIEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY
18:00 1. Za ++ rodziców Franciszka i Stefanię Pyziak oraz za ++ z rodziny Jakubowski – Pyziak, prosząc dla nich o dar życia wiecznego.
2 .Za + żonę i matkę Wiesławę Soczka w 30 dniu po śmierci

CZWARTEK 16.03.2017
7:00 KRYPTA Za + Urszulę Haeusler – MSZA GREGORIAŃSKA 11.
8:00 1. Do Bożej Op. przez wstawiennictwo Maryi i św. Józefa z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalszą opiekę, błogosławieństwo i zdrowie dla Józefa z ok. urodzin i imienin oraz Boże bł. dla żony i całej rodziny.
18:00 1. Za + męża, ojca i dziadka Alfreda Pilc w 5 r. śmierci oraz za ++ rodziców Pawła i Dorotę Pilc i dusze w czyśćcu cierpiące.
2. Za ++ rodziców Romana i Gertrudę Zap oraz za ++ siostry Elżbietę Gracka i Urszulę Stefaniak.

PIĄTEK 17.03.2017
7:00 KRYPTA Do Miłosierdzia Bożego za wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące – Msza św. zamówiona z ofiar składanych do skarbonek przy bocznym wyjściu z kościoła i przy kaplicy chrzcielnej.
8:00 1. Za ++ z rodziny Nowak i dusze w czyśćcu cierpiące.
2. Za + Urszulę Haeusler – MSZA GREGORIAŃSKA 12.
17:00 DROGA KRZYŻOWA
18:00 1. Za ++ w miesiącu lutym: Brygidę Mazurkiewicz, Alicję Wiór, Konrada Smolin, Wiesławę Soczka, Joannę Ćwieląg, Józefa Strzoda, Eugeniusza Pawlak, Macieja Kucia, Krystiana Psiuka, Stefanię Kandzia, Romana Nowakowskiego, Janinę Krauze, Patryka Lakota, Ryszarda Jeziorek, Łucję Kręcicką, Krystynę Szczygieł, Małgorzatę Chołomek – Msza św. of. od pracowników cmentarza oraz za ++ kapłanów naszej parafii, których kolejną rocznicę śmierci obchodzimy w lutym: Józefa Ledwonia, Stefana Kawkę i Augustyna Melca.
2. Za + męża, ojca i dziadka Edwarda Bąk w 20 r. śmierci, ++ rodziców Józefa i Magdalenę Kaszlik, teściów Teofila i Marię Bąk i + brata Jerzego Kaszlik.
3. Do Bożej Op. za wstawiennictwem Maryi i św. Józefa w intencji Aurelii Długokęckiej z ok 18 urodzin z prośbą o Dary Ducha Św. i Bożą opiekę w dorosłym życiu oraz bł. Boże dla rodziców, dziadków i rodziny.

SOBOTA 18.03.2017
7:00 KRYPTA Za + Urszulę Haeusler – MSZA GREGORIAŃSKA 13.
8:00 1. Do Bożej Op. przez wstawiennictwo Maryi i św. Józefa z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalszą opiekę, błogosławieństwo i zdrowie dla Zofii z okazji urodzin oraz Boże bł. dla całej rodziny.
2. Za + siostrę Gertrudę Nawrat w 1 r. śmierci, oraz + jej męża Norberta i ++ rodziców z obu stron.
16:30 (w jęz. niemieckim) . Do Bożej Op. przez wstawiennictwo Maryi i św. Józefa w int. rocznego dziecka Bartłomieja Pyrlik z prośbą o Dary Ducha Św. i opiekę Anioła Stróża oraz Boże bł. dla rodziców, chrzestnych i rodziny.
18:00 1. Za + matkę Anastazję w 10 r. śmierci i + ojca Antoniego Rusin.
2. Za + Helenę Żymła w 3 r. śmierci i ++ z rodziny Żymła – Burzy.
3. Za ++ rodziców Marię Gąska w 26 rocznicę śmierci i Czesława Gąska oraz siostrę Weronikę w 1 r. śmierci i brata Franciszka.

NIEDZIELA 19.03.2017 – III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU
7:30 1. Za + Urszulę Haeusler- MSZA GREGORIAŃSKA 14.
9:00 1. Za + rodziców Adolfa i Hildegardę Zuga
2.Za + męża, ojca i dziadka Czesława Zwolankiewicz w 8 r. śmierci.
Suma 10:30 1. Do Bożej Op. za wstawiennictwem Maryi i św. Józefa w intencji rodziny Siwoń z prośba o Boże bł. i potrzebne łaski/TD/.
2. Do Op. Bożej za wstawiennictwem Maryi Niepokalanie Poczętej, św. Józefa, św. Jana Pawła II, św. Faustyny i św. Pawła w intencjach Róży Rodziców.
12:00

1. Do Bożej Op. za wstawiennictwem Maryi i św. Józefa z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalszą opiekę dla Janusza Lauer z ok. 50 urodzin oraz Boże bł. dla żony i całej rodziny/TD/.
2. Za + żonę i matkę Józefę Wodzisławską z okazji imienin i ++ rodziców z obu stron.
3. Za + żonę Aleksandrę Sładki w 12 rocznicę śmierci i ++ rodziców Sładki – Wieczorek.
4. Do Bożej Op. za wstawiennictwem Maryi i św. Józefa w int. Przedszkola Sióstr Służebniczek im. św. Józefa z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla dzieci, ich rodziców, Sióstr oraz wszystkich pracowników przedszkola.
15:00 CHRZTY: Aleksandry Szczyrba, Aleksandry Skawickiej, Katarzyny Stec, Lilianny Olczyk, Adriana Ulfig, Bartosza Zakrzewskiego, Natalię Pełka
ROCZKI: Małgorzaty Kamińskiej, Miłosza Piela, Filipa Wasiluk, Leona Brzeżańskiego oraz w int. Agnieszki Stec z okazji jej 2 urodzin, a także o bł. Boże dla rodziców i chrzestnych.
16:30 GORZKIE ŻALE
17:00 1. Za + męża, ojca i dziadka Józefa Figlus, ++ teściów Franciszka i Józefę Figlus oraz rodziców Franciszka i Genowefę Benduch.