Intencje 11.10 – 18.10

Niedziela XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA 11 października 2015
XV DZIEŃ PAPIESKI pt. “ Jan Paweł II – Patron rodziny”
7:30 (gregorianka 4.): Za + Bronisławę UNIEJSKĄ
9:00 1. Za + brata Eugeniusza KĘSICKIEGO w 60. r. urodzin oraz ++ rodziców Edmunda i Beatę i rodziców chrzestnych
2. (dziękczynna): w int. rocznego dziecka Mikołaja CZECHOWSKIEGO oraz o bł. B. i zdr. dla jego rodziców, chrzestnych i rodziny
10:30 1. (dziękczynna): w int. solenizanta Antoniego WCISŁO z ok. jubileuszu 70.
urodzin oraz o bł. B. dla całej rodziny i Dary Ducha Św. i opiekę Aniołów Stróżów dla wnucząt Weroniki i Jakuba /TD/
2. Za + żonę Irenę MICHAŁEK w 2. r. śm.
3. Za + męża Mariana BIJATA w 3. r. śm. oraz ++ rodziców z obu stron
12:00

(dziękczynna): w int. solenizanta Wiesława ZARĘBA z ok. jubileuszu 50. urodzin – Msza św. of. od żony i dzieci z rodzinami /TD/
15:00 1. Za + córkę Alicję MANDECKĄ w 1. r. śm. oraz ++ męża Jana MANDECKIEGO, rodziców Jana i Cecylię SKWARCZYŃSKI i teściów Adolfa i Marię SKALBANIOK
2. (chrzcielna): w int. dzieci Julii i Jakuba RAJWA oraz o bł. B. i zdrowie dla ich rodziców i chrzestnych
16:00 NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE w intencji ul. Nowaka
17:00 1. Za + męża, ojca, teścia Joachima LEDWOŃ w 4. r. śm.
2. Za + męża, ojca, dziadka Józefa GACZYŃSKIEGO w 11. r. śm. oraz ++ rodziców Feliksa i Anastazję GACZYŃSKI i ojca Aleksego GALUBA

Poniedziałek Wspomnienie bł. Jana Beyzyma, prezb. 12 października 2015
7:00 KRYPTA (gregorianka 5.): Za + Bronisławę UJEJSKĄ
8:00 1. Za ++ Romana i Hildegardę OSADNIK, rodziców z obu stron i dusze w czyśćcu cierpiące
2. Za ++ braci Konrada w 1. r. śm. i Huberta BIAŁK
17:15 NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE w intencji ul. Krzyżowej
18:00 1. Za + męża, ojca Jana ROBASZKIEWICZ w r. śm.
2. Za ++ Bolesława i Romanę ŁUCZAK oraz krewnych z obu stron
3. Za + matkę Jadwigę GABRYŚ w 20. r. śm. oraz + ojca Teodora, ++ z rodziny i dusze w czyśćcu cierpiące
18:45 (kościół): SPOTKANIE GRUPY MODLITEWNEJ

Wtorek Wspomnienie bł. Honorata Koźmińskiego, prezb. 13 października 2015
DZIEŃ FATIMSKI
7:00 KRYPTA (gregorianka 6.): Za + Bronisławę UJEJSKĄ
8:00 1. Za + ojca Stanisława GRZEGORZYCA w 2. r. śm.
2. Za + wujka Edwarda ŁUKASIK w dniu imienin
17:15 NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE w intencji ul. Watoły
18:00 1. Za + męża, ojca, dziadka Jana ADAMUS w 21. r. śm. oraz ++ rodziców, teściów i ++ z rodziny ADAMUS-HOJKA
2. (dziękczynna): w int. solenizanta Adama RUTKA z ok. 18. urodzin

Środa Wspomnienie Małgorzaty Marii Alacoque, dz. 14 października 2015
DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ
7:00 KRYPTA (gregorianka 7.): Za + Bronisławę UJEJSKĄ
8:00 1. Za + matkę Wiktorię w 20. r. śm. oraz ++ ojca Stanisława, męża Józefa, córkę Krystynę, brata Jana i bratową Krystynę
2. Za + brata Joachima w 80. r. urodzin oraz ++ rodziców Pawła i Gertrudę, i bratanka Damiana WICHA
10:15 Do Op. B. za przyczyną MB Nieustającej Pomocy i św. Józefa z pr. o bł. i zdr. Dla Grona Pedagogicznego, Uczniów i Pracowników Szkoły Podstawowej Nr 17 z okazji święta Patrona Szkoły i 10. rocznicy nadania szkole imienia Jana Pawła II
17:15 NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE w intencji ul. Rymera
18:00 1. Za + męża i ojca Ryszarda GĄSIOR w 10. r. śm. oraz ++ z rodziny GĄSIOR-ŁUKASIK-ŻELASKO-STEPIEŃ i dusze w czyśćcu cierpiące
2. (dziękczynna): w int. małżonków Piotra i Justyny PRZYWARA z ok. jubileuszu 25. r. ślubu oraz o bł. B. dla syna Krzysztofa i całej rodziny /TD/

Czwartek Wspomnienie św. Teresy od Jezusa, dz. i dK. 15 października 2015
7:00 KRYPTA (gregorianka 8.): Za + Bronisławę UJEJSKĄ
8:00 Za + Jadwigę KYRCZ w 30. dniu po śm. – Msza św. of. od Koła Różańcowego
17:15 NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE w intencji ul. Kalidego
18:00 1. Za + męża, ojca, dziadka Norberta SCHUBERT w 17. r. śm. oraz ++ rodziców, teściów i siostrę Magdalenę
2. Za ++ męża, ojca Jerzego KRZĄKAŁA w 22. r. śm. i Piotra KRZĄKAŁA w 30. dniu po śm. oraz ++ rodziców, teściów, siostrę Magdalenę i ++ z rodziny
3. (dziękczynna): w int. solenizantki Barbary BASZCZAK z ok. urodzin oraz o bł. B. dla całej rodziny – Msza św. of. od synów z rodzinami
18:45 (kościół): Nauka chrzcielna dla rodziców i chrzestnych
19:00 (kancelaria): Trzecia nauka przedślubna

Piątek Uroczystość św. Jadwigi Śląskiej 16 października 2015
TRZECI PIĄTEK MIESIĄCA
111. ROCZNICA WMUROWANIA KAMIENIA WĘGIELNEGO
POD BUDOWĘ NASZEGO KOŚCIOŁA
7:00 KRYPTA Za dusze w czyśćcu cierpiące – Msza św. zamówiona z ofiar składanych do skarbonek w kościele
8:00 1. Do Opatrzności Bożej za przyczyną NMP Nieustającej Pomocy i św. Józefa z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o zdrowie i dalszą opiekę dla Łukasza, Dominika, Rafała, Kamili, Pawła i Gabrieli z rodzinami z okazji urodzin – Msza św. of. od babci Jadwigi
2. Za ++ z rodziny NOWAK i dusze w czyśćcu cierpiące
3. (gregorianka 9.): Za + Bronisławę UJEJSKĄ
16:00 (ślub): w int. nowożeńców Marka POTĘPA i Marzeny HAJDUK
17:15 NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE w intencji ul. Dombka
18:00 1. Za ++ we wrześniu parafian i pochowanych na naszym cmentarzu: Małgorzatę ŚLĄZOK, Rudolfa MENDERA, Annę SZCZEPANIAK, Irenę DOMAŃSKĄ, Ernesta SŁABY, Joannę NOWAK, Teresę OLBRYCH, Huberta MISZKE, Martę GAMBUSZ, Grzegorza POGROSZEWSKIEGO, Jadwigę KYRCZ, Mirelę GAUZA-KOŚCIAN, Pawła SARNES, Piotra SZAJEK, Stefanię KWAPULIŃSKĄ, Magdalenę LUBINA, Barbarę STANOSZEK, Kazimierę MAŃKA, Elżbietę CHMIELEWSKĄ – Msza św. of. od pracowników cmentarza – oraz za ++ kapłanów naszej parafii: Stefana GRUSZKĘ, Juliusza KWAPULIŃSKIEGO i Konrada MARKLOWSKIEGO w r. ich śm.
2. Za + Ryszarda MYŚLIŃSKIEGO
3. Za + męża, ojca, dziadka Mariana JURANEK w 10. r. śm. oraz ++ rodziców i teściów
19:00 (młodzieżowa):

Sobota Wspomnienie św. Ignacego Antiocheńskiego, bpa i męcz. 17 października 2015
28. DZIEŃ WALKI Z UBÓSTWEM
22. ROCZNICA POWSTANIA PARAFIALNEJ GAZETKI “OREMUS”
7:00 KRYPTA (gregorianka 10.): Za + Bronisławę UJEJSKĄ
07:40 GODZINKI O NIEPOKALANYM POCZĘCIU NMP
08:00 (dziękczynna): w int. małżonków Zygmunta i Małgorzaty BANASZAK z ok. jubileuszu 45. r. ślubu oraz o bł. B. i zdrowie dla córek i syna z rodzianmi /TD/
15:00 (ślub): W int. nowożeńców Davida VOGT i Justyny SIKORSKIEJ
16:30 (niemiecka): Za + pierwszego proboszcza naszej parafii ks. Kanonika Pawła CZAJĘ w 68. r. śm.
17:00 Okazja do Spowiedzi św. i osobistej adoracji Najświętszego Sakramentu
17:15 NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE w intencji ul. ks. Stabika
18:00 Za ++ rodziców Wiktora i Małgorzatę HAJDUK, rodzeństwo, siostrzeńca, szwagra i bratową, i ++ z rodziny HAJDUK-HOLEWA-WIECZOREK

Niedziela XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA 18 października 2015
89. NIEDZIELA MISYJNA pt. “Od nawrócenia do misji”
DZIEŃ MODLITW W INTENCJI UCZELNI KATOLICKICH
7:30 1. Za + męża, ojca, dziadka, pradziadka Henryka PISULA w 9. r. śm. oraz ++ rodziców z obu stron, ++ z rodziny ZIELIŃSKI i lokatorów z domu przy ul. Ks. Stabika 24
2. (gregorianka 11.): Za + Bronisławę UJEJSKĄ
9:00 1. Za + Ernesta SŁABY w 30. dniu po śm. – Msza św. of. od lokatorów z ul. Ks. Stabika 7 i 5
2. Za + brata Franciszka BZDAK w 8. r. śm. oraz ++ rodziców Antoniego i Katarzynę, żonę Krystynę BZDAK i teściów Gerarda i Różę KUSZ
10:30 1. Za + matkę Martę GAMBUSZ w 30. dniu po śm.
2. Za + Bartosza SIUDA w r. śm. – Msza św. of. od lokatorów z ul. Grunwaldzkiej 2
12:00

1. (dziękczynna): w int. małżonków Stanisława i Urszuli KOMAROWSKI z ok. jubileuszu 25. r. ślubu oraz o bł. B. dla córek Katarzyny, Weroniki i rodziny /TD/
2. (chrzcielna): w int. Sophie HANNA oraz o bł. B. i zdrowie dla jej rodziców, chrzestnych, brata Thomasa i rodziny
15:00 1. (chrzcielna): w int. dzieci: Mateusza HILL, Wiktora LANGHAMMER, Olafa ZIĘBA, Filipa KĘDZIERSKIEGO, Laury KLEPCZYŃSKIEJ, Zuzanny SZNAJDER, Leona STANOSZEK oraz w intencji rocznych dzieci: Aleksandry SALOMON, Filipa KLIMCZAK, a także o bł. B. i zdr. dla ich rodziców i chrzestnych
2. (dziękczynna): w int. solenizantki Marty KUCHARSKIEJ z ok. jubileuszu 85. urodzin oraz o bł. B. dla całej rodziny /TD/
16:00 NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE w intencji ul. Świdra
17:00 Za + męża, ojca, dziadka, pradziadka Ryszarda PISULA w 15. r. śm. oraz ++rodziców, teściów, dziadków i pokrewieństwo z obu stron