Intencje 11.01 – 18.01

Niedziela ŚWIĘTO CHRZTU PAŃSKIEGO 11 stycznia 2015
7:30 (11. gregorianka): Za + matkę Wandę
9:00 Za + męża, ojca Jana IGNACEK w 30. dniu po śm.
Suma 10:30 1. Za + ojca Mieczysława MALINA w r. śm. oraz ++ matkę Alfredę, rodziców Józefa i Anielę CYGANEK i brata Antoniego
2. Za + matkę Zofię TRZEMŻALSKĄ w 19. r. śm. oraz + ojca Zygmunta
12:00

1.
2. Za + męża Antoniego PORĘBSKIEGO w 1. r. śm. oraz ++ jego rodziców i rodzeństwo i Stanisława KUKLA
3. (dziękczynna): w int. solenizantki Aliny z ok. urodzin oraz o bł. B. dla całej rodziny
15:00 (chrzcielna): w int. dzieci: Aleksandry BYTOMSKIEJ oraz w int. rocznych dzieci: KOLBER, Zofii ULATOWSKIEJ, Kacpra WEBER, Mikołaja FRANECKIEGO, a także o bł. B. i zdrowie dla ich rodziców i chrzestnych
16:30 NIESZPORY KOLĘDOWE
17:00 Za ++ męża, ojca, dziadka Pawła BRYŁKA, jego rodziców Alfreda i Elżbietę i dusze w czyśćcu cierpiące

Poniedziałek 12 stycznia 2015
7:00 KRYPTA (12. gregorianka): Za + matkę Wandę
8:00 Za dusze w czyśćcu cierpiące
18:00 Za + Jana IGNACEK – Msza św. of. od lokatorów z domu przy ul. ks. Stabika 24

Wtorek Wspomnienie św. Hilarego z Poitiers, bpa i dK 13 stycznia 2015
DZIEŃ FATIMSKI
7:00 KRYPTA (13. gregorianka): Za + matkę Wandę
8:00 Za + męża Alfreda PYTLIK w r. urodzin i 3. r. śm.
17:15 NABOŻEŃSTWO FATIMSKIE
18:00 Do Op. B. przez wst. MB Fatimskiej we wszystkich intencjach fatimskich

Środa 14 stycznia 2015
7:00 KRYPTA (14. gregorianka): Za + matkę Wandę
8:00 Za + Ingę KATERLA w 30. dniu po śm.
17:00 NABOŻEŃSTWO DO MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY
18:00

Czwartek Wspomnienie św. Pawła, pust. 15 stycznia 2015
7:00 KRYPTA (15. gregorianka): Za + matkę Wandę
8:00 1. Za + Ryszarda MYŚLIŃSKIEGO
2. (dziękczynna): w pewnej intencji z ok. urodzin
18:00 Za ++ męża, ojca, dziadka Zygmunta TROJANOWSKIEGO w r. urodzin i w 9. r. śm. oraz matkę, babcię, prababcię Jadwigę SZYNAL w 7. r. śm.

Piątek Wspomnienie NMP Królowej Pustelników 16 stycznia 2015
TRZECI PIĄTEK MIESIĄCA
7:00 KRYPTA Do Miłosierdzia Bożego za wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące – Msza św. zamówiona z ofiar składanych do skarbonek przy bocznym wyjściu z kościoła i przy kaplicy chrzcielnej
8:00 1. Za ++ w miesiącu grudniu 2014 r. – Jerzego PAWLIK, Grzegorza MOROŃ, Irenę PRZYBYTEK, Emilię PIECHOWSKĄ, Jana IGNACEK, Urszulę MATEJA, Ingę KATERLA, Ritę RUDZIARCZYK, Cecylię KONDRACKĄ, Piotra BANIA, Władysława DĘBIEC, Helmuta LESCHNIOK, Cecylię CZUBA, Romualda GAJKOWSKIEO, Krystynę PŁACZEK, Marię KORNAS, Joannę WALOCHA, CIERPIOŁ, Małgorzatę MIEMIEC, Gabrielę WÓJCIK, Dorotę OLBRICH, Józefa KNITEL- Msza św. of. od pracowników cmentarza – oraz za ++ kapłanów naszej parafii: Alfreda MIKUSZA, Włodzimierza DZIUBKA, Antoniego BASZTONIA, Eugeniusza SZCZOTOKA i Franciszka KLIMZY w rocznicę ich śm.
2. (16. gregorianka): Za + matkę Wandę
18:00 Za + matkę, babcię Ritę RUDZIARCZYK w 30. dniu po śm.

Sobota Wspomnienie św. Antoniego, op. 17 stycznia 2015
18. DZIEŃ JUDAIZMU W KOŚCIELE KATOLICKIM W POLSCE
7:00 KRYPTA (17. gregorianka): Za + matkę Wandę
8:00 Za + Marka KANDZIORA w 1. r. śm.
16:30 (w języku niemieckim)
17:00 Okazja do Spowiedzi św. i osobistej adoracji Najświętszego Sakramentu
18:00 Za + męża i ojca Henryka BLACHNIK w 1. r. śm.

Niedziela II NIEDZIELA ZWYKŁA 18 stycznia 2015
48. TYDZIEŃ MODLITW O JEDNOŚĆ CHRZEŚCIJAN
101. ŚWIATOWY DZIEŃ EMIGRANTA I UCHODŹCY
7:30 Za ++ rodziców Stefana i Marię CIEŻ, Erwina i Irenę DUDEK, brata Lucjana i dusze w czyśćcu cierpiące
9:00 (18. gregorianka): Za + matkę Wandę
Suma 10:30 Za ++ rodziców KIRSCHT-WŁODARCZYK-KACHEL-STARNAWSKI
12:00

(dziękczynna): w int. solenizanta Jerzego JANIK z ok. jubileuszu 60. urodzin oraz o bł. B. dla żony, dzieci i wnuka /TD/Na tej Mszy św. przedstawienie jasełkowe w wykonaniu dzieci z Przedszkola Nr 7
15:00 Za ++ Elżbietę STRĄCZEK i Helenę KÖNINGS w r. ich śm.
16:30 KOLĘDOWY KONCERT ORKIESTRY DĘTEJ PARAFII ŚW. FLORIANA
17:00 (dziękczynna): w int. solenizantki Barbary HRABAK z ok. jubileuszu 80. urodzin oraz o bł. B. dla całej rodziny /TD/