Intencje 10.10 – 17.10

NIEDZIELA 10.10.2021 XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA
7:10 1. GODZINKI O NMP.
7:30 1. Za + Alfreda Dobiosz – MSZA GREGORIANSKA 10
9:00 1. Za + ojca, dziadka Józefa Niedźwiedź, babcię Stefanię, Irenę, Eugeniusza Niedźwiedź, Huberta Dykta i ++ z rodzin Niedźwiedź, Dykta.
2. Za + Czesława Krupa, Annę Morawską – Krupa, ++ z rodzin Krupa, Morawski.
Suma 10:30 1. Do Op. Bożej przez wst. Matki Bożej i św. Józefa w intencji Ireny Dendra z ok. jubileuszu 75 urodzin z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, dary Ducha Św., opiekę Matki Bożej i radość na każdy dzień oraz Boże bł. dla całej rodziny. /TD/
2. (dziękczynna): w int. małżonków Lucjana i Iwony NAWROCKI z okazji jubileuszu 30. rocznicy ślubu i z okazji jubileuszu 50. rocznicy urodzin Iwony oraz o bł. B. dla całej rodziny
12:00 1. (dziękczynna): w int. solenizantki Marii SKUPIEŃ z okazji 74. rocznicy urodzin oraz o bł. B. dla całej rodziny
15:00 1. Za + męża Stanisława, Msza ofiarowana od żony Katarzyny.
16:15 Nabożeństwo różańcowe w int. mieszkańców ul. Grunwaldzkiej
17:00 1. Za ++ rodziców Stefanię i Józefa Tyrcha, ++ z rodziny Bach, Tyrcha, Gąsior, + siostrę Irenę Król.
Poniedziałek Wspomnienie św. Jana XXIII, pap. 11.10.2021
7:00 1. Za + Alfreda Dobiosz – MSZA GREGORIANSKA 11
8:00 1. Za + ojca Henryka KOWACZEK w rocznicę śmierci oraz ++ matkę Annę KOWACZEK, siostrę Urszulę i jej męża Rudolfa SKABA
17:15 1. Nabożeństwo różańcowe w int. mieszkańców ul. Św. Wojciecha i Rodzinnej
18:00 1. Za ++ rodziców Pawła i Teresę DOKTOR oraz dzieci Teresę i Eugeniusza
2. Za + Jana BIERNAT w 30. dniu po śmierci
Wtorek Wspomnienie bł. Jana Beyzyma, prezb. 12.10.2021
7:00 1. Za + Alfreda Dobiosz – MSZA GREGORIANSKA 12
8:00 1. Za + Piotra PISARSKIEGO – Msza św. ofiarowana od lokatorów z ul. Nowaka 9
17:15 1. Nabożeństwo różańcowe w int. mieszkańców ul. Kruszcowej i Krótkiej
18:00 1. Za + Leokadię ROBASZKIEWICZ w rocznicę urodzin i + Jana ROBASZKIEWICZ w rocznicę śmierci
Środa Wspomnienie bł. Honorata Koźmińskiego, prezb. 13.10.2021
7:00 1. Za + Alfreda Dobiosz – MSZA GREGORIANSKA 13
8:00 1. Za ++ rodziców Bolesława i Romanę ŁUCZAK oraz ++ z rodzin ŁUCZAK-LIGENDZA-GARBA
2. Za + pierwszego proboszcza naszej parafii Ks. Kanonika Pawła CZAJĘ w 74. rocznicę jego śmierci
17:00 1. Nabożeństwo fatimskie w int. mieszkańców ul. Opolskiej
18:00 1. Za + męża, ojca, dziadka, brata Henryka KRASIŃSKIEGO w 1. rocznicę śmierci oraz ++ córkę Monikę i rodziców z obu stron
Czwartek Wspomnienie św. Małgorzaty Marii Alacoque, dz. 14.10.2021
7:00 1. Za + Alfreda Dobiosz – MSZA GREGORIANSKA 14
8:00 1. Za + Piotra KRAUSE w 15. rocznicę śmierci
17:15 1. Nabożeństwo różańcowe w int. mieszkańców ul. Łagiewnickiej
18:00 1. Za + męża Ryszarda BREGUŁA w 5. rocznicę śmierci oraz ++ z rodziny
2. (dziękczynna): w int. solenizantki Elżbiety DEMARCZYK z okazji jubileuszu 50. rocznicy urodzin /TD/
Piątek Wspomnienie św. Teresy od Jezusa, dz. i dK 15.10.2021
7:00 1. Do Miłosierdzia Bożego za wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące – Msza św. zamówiona z ofiar składanych do skarbonek przy bocznym wyjściu z kościoła i przy kaplicy chrzcielnej
8:00 1. Za ++ z rodziny NOWAK i dusze w czyśćcu cierpiące
2. Za + Alfreda Dobiosz – MSZA GREGORIANSKA 15
18:00 1. Za + Ryszarda GĄSIOR w rocznicę śmierci oraz ++ z rodzin ŁUKASIK-GĄSIOR-STĘPIEŃ-ŻELAZKO-JENDRYSCZYK
Sobota Uroczystość św. Jadwigi Śląskiej 16.10.2021
7:00 1. Za + Alfreda Dobiosz – MSZA GREGORIANSKA 16
8:00 1. W intencji kapłanów naszej parafii z prośbą o błogosławieństwo Boże, świętość życia i dary Ducha Świętego w ich posłudze duszpasterskiej
17:15 1. Nabożeństwo różańcowe w int. mieszkańców ul. Stawowej i Kruszcowej
18:00 1. (dziękczynna): w int. małżonków Jana i Ilony GASZTOLD z okazji jubileuszu 50. rocznicy ślubu /TD/
Niedziela XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA 17.10.2021
7:10 1. GODZINKI O NMP.
7:30 1. Za + Alfreda Dobiosz – MSZA GREGORIANSKA 17
9:00 1. Za + żonę, matkę Genowefę MAŁECKĄ w 1. rocznicę śmierci – Msza św. ofiarowana od męża, córki i syna z rodzinami
Suma 10:30 1. Za + Eugeniusza KOTALA w 1. rocznicę śmierci oraz ++ z rodzin z obu stron
12:00 1. Za + Stefanię BREUER w 10. rocznicę śmierci oraz za + Józefa i ++ pokrewieństwo z obu stron
15:00 1. (chrzcielna): w int. dzieci: Adama NOWOROLNIK, Hanny SAWICKIEJ, Aleksandra KRAMER, a także o bł. B. i zdrowie dla ich rodziców i chrzestnych
16:15 Nabożeństwo różańcowe w int. mieszkańców ul. Katowickiej
17:00 1. (dziękczynna): w int. małżonków Łukasza i Aleksandry z okazji 9. rocznicy ślubu oraz z prośbą o dary Ducha Świętego dla Maćka rozpoczynającego naukę w 1. klasie