Intencje 10.05 – 17.05

Niedziela VI NIEDZIELA WIELKANOCNA 10 maja 2015
7:30 (gregorianka 7.): Za + Elżbietę ROLEDER
9:00 1. (dziękczynna): w int. córki Kaliny z ok. 5. urodzin oraz o bł. B. dla rodziny i chrzestnej Jolanty
2. (dziękczynna): w int. wszystkich zaangażowanych w zorganizowanie tegorocznego XV Festyny Odpustowego “U JÓZIA”
10:30 (dziękczynna): w int. małżonków Jana i Beaty MUC z ok. jubileuszu 55. r. ślubu oraz o bł. B. dla córki Izabeli i rodziny /TD/
12:00

1. Za + Sonię KRZANOWSKĄ w 1. r. śm. oraz ++ z rodziny KRZANOSKI-KOZA-WOJCIECHOWSKI
2. Za + Krystynę ŻEMŁA w 30. dniu po śm.
3. Za + matkę Teresę KOZAK w 3. r. śm. oraz + ojca Kazimierza KOZAK
15:00 1. Za + Jerzego BLADOWSKIEGO w 1. r. śm.
2. (dziękczynna): w int. solenizantki Marii z ok. jubileuszu 70. urodzin oraz o bł. B. dla całej rodziny /TD/
16:30 NABOŻEŃSTWO MAJOWE
17:00 (dziękczynna): w int. rocznego dziecka Jakuba KARAŚ oraz o bł. B. i zdr. dla jego rodziców, chrzestnych, dziadków i pradziadków
21:00 APEL JASNOGÓRSKI

Poniedziałek 11 maja 2015
DZIEŃ MODLITW O URODZAJE
7:00 KRYPTA (gregorianka 8.): Za + Elżbietę ROLEDER
8:00
17:00 DNI KRZYŻOWE (rozpoczęcie przy krzyżu na ul. Krzyżowej)
18:00 1. Za + Monikę KRASIŃSKĄ w 38. r. urodzin oraz + zięcia Bronisława WIECZORKIEWICZA – Msza św. of. od babci Stefanii
2. Za + Dariusza DOMBKA w 2. r. śm.
18:45 (kościół): 2. próba klas II C i D przed uroczystością Pierwszej Komunii Świętej
18:45 (krypta): Spotkanie grupy modlitewnej

Wtorek Wspomnienie NMP Łaskawej 12 maja 2015
DZIEŃ MODLITW O URODZAJE
7:00 KRYPTA (gregorianka 9.): Za + Elżbietę ROLEDER
8:00
17:00 DNI KRZYŻOWE (rozpoczęcie przy kapliczce na ul. Mariańskiej)
18:00 Za ++ matkę Martę i siostrę Wandę

Środa Wspomnienie NMP Fatimskiej 13 maja 2015
DZIEŃ MODLITW O URODZAJE
DZIEŃ FATIMSKI
7:00 KRYPTA (gregorianka 10.): Za + Elżbietę ROLEDER
8:00 Do Opatrzności Bożej z prośbą o szczęśliwy przebieg operacji dla Wojciecha i zabiegu dla Romana
17:00 DNI KRZYŻOWE + różaniec fatimski (rozpoczęcie przy krzyżu na ul. Opolskiej)
18:00 Za + matkę, babcię Klarę KOSA w r. urodzin oraz ++ ojca Ryszarda, siostrę Irmę i dusze w czyśćcu cierpiące

Czwartek Święto św. Macieja, Apostoła 14 maja 2015
7:00 KRYPTA (gregorianka 11.): Za + Elzbietę ROLEDER
8:00 Za + ojca Bonifacego TROSZKA w r. urodzin oraz ++ matkę Irenę, brata Joachima i ++ z rodziny TROSZKA-HAJDUK
17:30 NABOŻEŃSTWO MAJOWE
17:00 (kościół): 1. próba dzieci przystępujących do Wczesnej Komunii Świętej
18:00 Za + ojca Henryka GRUDZIEŃ w r. śm. oraz ++ dziadków GRUDZIEŃ-WOLF i ++ z rodziny z obu stron
18:45 (kościół): 3. próba klas II C i D przed uroczystością Pierwszej Komunii Świętej
18:45 (kościół): Nauka chrzcielna dla rodziców i chrzestnych
19:00 (kancelaria): Druga nauka przedślubna

Piątek 15 maja 2015
1. DZIEŃ NOWENNY DO DUCHA ŚWIĘTEGO
TRZECI PIĄTEK MIESIĄCA
7:00 KRYPTA (gregorianka 12.): Za + Elżbietę ROLEDER
8:00 Za ++ z rodziny NOWAK i dusze w czyśćcu cierpiące
14:00 (ślub): w int. nowożeńców Adama ZAWISŁO i Moniki BINEK
17:30 NABOŻEŃSTWO MAJOWE
18:00 1. (dziękczynna): w int. solenizantki Zofii WĘGLARZY z ok. jubileuszu 70. urodzin oraz o bł. B. dla męża i synów z rodzinami /TD/
2. (dziękczynna): w int. solenizanta Jana ULLMANN z ok. jubileuszu 80. urodzin i jego żony Zofii z ok. imienin oraz o bł. B. dla całej rodziny
3. Za ++ i pochowanych w miesiącu kwietniu br. Andrzeja ZACHARIASZ, Zofię KLIMAS, Eugeniusza KAŹMIERCZAK, Franciszkę PUCEK, Helenę SPALONA, Bogusława PYTLIK, Jerzego GRYSZKA, Jacka JEDLIŃSKIEGO, Krystynę ŻEMŁA, Ludwika KOŁODZIEJ, Adama PŁAWECKIEGO, Irenę WIÓR, Gabrielę SOBCZYK, Urszulę WIENDLOCHA, Piotra GRZEŚKOWIAK, Bronisławę WIECHOCZEK, Mieczysława KAMINIARZ, Michała MAŁYSA- Msza św. of. od pracowników cmentarza – oraz za ++ kapłanów naszej parafii: Adama WOŹNIKA i Joachima SMOŁKĘ w rocznicę ich śmierci
19:00 KRYPTA (młodzieżowa.): Do Miłosierdzia Bożego za wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące – Msza św. zamówiona z ofiar składanych do skarbonek przy bocznym wyjściu z kościoła i przy kaplicy chrzcielnej

Sobota Święto św. Andrzeja Boboli, prezb. i męcz. 16 maja 2015
2. DZIEŃ NOWENNY DO DUCHA ŚWIĘTEGO
7:00 KRYPTA (gregorianka 13.): Za + Elżbietę ROLEDER
8:00 1.
2. Za + żonę Danielę KRÓL w 9. r. śm. oraz ++ rodziców Andrzeja i Agnieszkę JABŁOŃSKI i teściów Jana i Mariannę KRÓL
10:00 Spowiedź św. przed Pierwszą Komunią św. uczniów klas II C, D
16:30 (w j. niemieckim): Za parafian
17:00 Okazja do Spowiedzi św. i osobistej adoracji Najświętszego Sakramentu
17:30 NABOŻEŃSTWO MAJOWE
18:00 1. Za + Ryszarda MYŚLIŃSKIEGO
2. Za + męża, ojca, dziadka Józefa RZEPKA w 1. r. śm.

Niedziela UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO 17 maja 2015
3. DZIEŃ NOWENNY DO DUCHA ŚWIĘTEGO
7:30 (gregorianka 14.): Za + Elżbietę ROLEDER
9:00 1. Za + męża Zenona WRÓBLEWSKIEGO w 1. r. śm.
2. Za + ojca Eugeniusza SÓWKA w 3. r. śm. oraz + matkę Erykę SÓWKA i ++ z rodziny z obu stron
10:30 UROCZYSTOŚĆ PIERWSZEJ KOMUNII ŚW. klas II C i D
12:00

1.
2. Za + Joachima GODULA w 6. miesiącu po śm. – Msza św. of. od Piotra SZEPELAK z rodziną
3. Za + męża, ojca, dziadka Henryka STRÓŻYK w r. śm. oraz ++ rodziców z obu stron
15:00 (chrzcielna) w int. dzieci: Gabriela BUDNEGO, Tobiasza CZORNIKA, Agnieszki STEC, Jakuba ZAGÓRSKIEGO oraz w int. rocznych dzieci: Judyty GAWLIK, a także o bł. B. i zdrowie dla ich rodziców i chrzestnych
16:30 NABOŻEŃSTWO MAJOWE
17:00 (chrzcielna) w int. dzieci: Gabriela BUDNEGO, Tobiasza CZORNIKA, Agnieszki STEC, Jakuba ZAGÓRSKIEGO oraz w int. rocznych dzieci: Judyty GAWLIK, a także o bł. B. i zdrowie dla ich rodziców i chrzestnych
21:00 APEL JASNOGÓRSKI