Intencje 10.04 – 17.04

Niedziela III NIEDZIELA WIELKANOCNA – Niedziela Biblijna 10 kwiecień 2016
8. TYDZIEŃ BIBLIJNY
7:30 1. Za + matkę Marcelę POLISZUK w 20. r. śm. oraz ++ ojca Jana, brata Jerzego, jego żonę Małgorzatę POLISZUK, Renatę KARWOT i Romana KRZEMIENIECKI
2. (gregorianka 4.) Za + Mikołaja SCELINA
9:00 1. Za + Mirosława WERNER – Msza św. of. od rodziny KNAPIK
2. Za + Jerzego BABRAJ – Msza św. of. od lokatorów z ul. Św. Józefa 1
3. Za + Józefa SPECHT w 30. dniu po śm.
Na tej Mszy św. odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych uczniów klasy II F
Suma 10:30 1. (dziękczynna): w int. solenizanta Damiana SOSNOWSKIEGO z ok. 18. urodzin oraz o bł. B. dla rodziców, siostry Nicole i wujka Stefana z ok. r. jego urodzin
2. (dziękczynna): w intencji rodziny SKUPIN
Na tej Mszy św. odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych uczniów klasy II G
12:00

1.(dziękczynna): w int. małżonków Piotra i Karoliny KOWALCZYK z ok. 1. r. ślubu
2. (dziękczynna): w int. rocznego dziecka Mileny KANDORA oraz o bł. B. i zdrowie dla jej rodziców, chrzestnych, siostry Emilii i rodziny
15:00 1. Za + Mieczysława MUSIK w 18. r. śm. oraz ++ z rodziny z obu stron
2. Za + męża Pawła BRYŁKA w r. urodzin oraz ++ rodziców Alfreda i Elżbietę BRYŁKA i ++ z rodzin BRYŁKA-DAWID-PIECHA-DĘBIŃSKI-BULOWSKI- SZYPUŁA
16:30 NIESZPORY
17:00 1. (dziękczynna): w int. solenizanta Marka KOJ z ok. jubileuszu 50. urodzin oraz o bł. B. dla żony i całej rodziny /TD/
2. Za ++ rodziców Józefa i Leokadię BIAŁECKI oraz ++ z rodzin BIAŁECKI-WALECZEK-KOJ-PYREK

Poniedziałek 11 kwiecień 2016
8. TYDZIEŃ BIBLIJNY
7:00 KRYPTA (gregorianka 5.) Za + Mikołaja SCELINA
8:00
18:00 1. Za + Marka KACZOR – Msza św. of. od rodziny WAŁECKI
2. Za ++ Wiesławę RUSAK w 30. dniu po śm. i Tadeusza KURAS w 3. r. śm. oraz + brata Andrzeja RUSAK
18:45 (kościół): Spotkanie z rodzicami i opiekunami dzieci z klas II
18:45 (kościół): Spotkanie grupy modlitewnej

Wtorek 12 kwiecień 2016
8. TYDZIEŃ BIBLIJNY
CAŁODZIENNA ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU
7:00 KRYPTA (gregorianka 6.) Za + Mikołaja SCELINA
8:00 (dziękczynna): w int. małżonków Czesława i Pelagii JAŃCZAK z ok. jubileuszu 45. r. ślubu oraz o bł. B. dla całej rodziny i przyjaciół /TD/
18:00 1. Za + ojca Józefa w 31. r. śm. oraz ++ matkę Antoninę, brata Bogdana KĘDZIA, teścia Józefa LENIK, szwagierkę Zofię i ++ z rodzin FĄFEREK-BURY-ŁUCZAK
2. Za + Marka KACZOR – Msza św. of. od Małgorzaty KASPRZAK

Środa Wspomnienie św. Marcina I, pap. i męcz. 13 kwiecień 2016
8. TYDZIEŃ BIBLIJNY
8. DZIEŃ NOWENNY DO ŚW. JÓZEFA
DZIEŃ FATIMSKI
7:00 KRYPTA (gregorianka 7.) Za + Mikołaja SCELINA
8:00
17:30 NABOŻEŃSTWO FATIMSKIE
18:00 1. Za + Małgorzatę LUBINIECKĄ w 4. r. śm.
2. Za + matkę Klarę SPODZIEJA i ++ z rodzin SPODZIEJA-MOCHA-ERNST
3. Za + matkę Irenę GAWENDA w 30. dniu po śm. oraz + ojca Antoniego GAWENDA

Czwartek 14 kwiecień 2016
8. TYDZIEŃ BIBLIJNY
101. ROCZNICA KONSEKRACJI KOŚCIOŁA ŚW. JÓZEFA W CHORZOWIE
21. ŚWIATOWY DZIEŃ LUDZI BEZDOMNYCH
7:00 KRYPTA (gregorianka 8.) Za + Mikołaja SCELINA
8:00 Za ++ z rodziny NOWAK i dusze w czyśćcu cierpiące
18:00 1. Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem Maryi Niepokalanie Poczętej, św. Józefa, św. Faustyny i św. Jana Pawła II w intencjach Róży Rodziców
2. Za + Danutę ŻYŁKA w 70. r. urodzin i 5. r. śm. – Msza św. of. od córek z rodzinami
3. Za ++ Romana i Sławę SZYMAŃSKI
18:45 (kościół): Nauka chrzcielna dla rodziców i chrzestnych
19:00 (kancelaria): Druga nauka przedślubna

Piątek 15 kwiecień 2016
8. TYDZIEŃ BIBLIJNY
TRZECI PIĄTEK MIESIĄCA
7:00 KRYPTA Do Miłosierdzia Bożego za wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące – Msza św. zamówiona z ofiar składanych do skarbonek przy bocznym wyjściu z kościoła i przy kaplicy chrzcielnej
8:00 (dziękczynna): w int. solenizantów Elżbiety KLEWAR z ok. 40. urodzin i jej syna Eryka z ok. 20. urodzin oraz o bł. B. dla Emilii i Mateusza
18:00 1. Za ++ w miesiącu marcu br.: Teresę MOJ, Teofila DOMAŃSKIEGO, Danutę KUDŁA, Jerzego BABRAJ, Marka KACZOR, Jana KONIECZKO, Józefa SPECHT, Andrzeja KOBYŁECKIEGO, Wiesławę RUSAK, Irenę GAWENDA, Barbarę WIŚNIEWSKIEJ, Konrada SKRZYPIEC, Elżbietę BAJAN, Krystynę DŁUGAJ, Danutę NYDZA, Stanisława PYTLIK, Sabinę GLANZ, Anielę CZECH, Małgorzatę GLIK, Janinę ZACZYK, Jana SOMMER, Grażynę KOSS – Msza św. of. od pracowników cmentarza – oraz za ++ kapłanów naszej parafii: Edwarda WIECZORKA, Augustyna RYGIELSKIEGO, Ignacego REMBOWSKIEGO w rocznicę ich śm.
2. Za + ojca Stanisława LETKI w 20. r. śm.
3. (gregorianka 9.) Za + Mikołaja SCELINA
krypta 19:00 (młodzieżowa):

Sobota Wspomnienie św. Bernadety Soubirous, dz. 16 kwiecień 2016
8. TYDZIEŃ BLIBLIJNY
89. URODZINY PAPIEŻA SENIORA BENEDYKTA XVI
7:00 KRYPTA (gregorianka 10.) Za + Mikołaja SCELINA
7:40 GODZINKI O NIEPOKALANYM POCZĘCIU NMP
8:00 (dziękczynna): w int. solenizantów Alexa JADWISZCZOK z ok. 18. urodzin i Alicji JADWISZCZOK z ok. 15. urodzin oraz o bł. B. dla rodziców i rodziny
9:00 Pierwsza Spowiedź św. dla klas II D, E
10:00 Pierwsza Spowiedź św. dla klas II F, G
11:00 Pierwsza Spowiedź św. dla klasy II H i dzieci do Wczesnej Komunii św.
16:30 (niemiecka):
17:00 Okazja do Spowiedzi św. i adoracji Najświętszego Sakramentu
18:00 1. Za + Ryszarda MYŚLIŃSKIEGO
2. Za ++ dziadków Wojciecha i Agnieszkę KAJDA

Niedziela IV NIEDZIELA WIELKANOCNA – Dobrego Pasterza 17 kwiecień 2016
53. ŚWIATOWY DZIEŃ MODLITW O POWOŁANIA
7:30 (gregorianka 11.) Za + Mikołaja SCELINA
9:00 1. Za + Mirosława WERNER – Msza św. of. od BALCERZAKÓW
2. Za + męża, ojca, dziadka Andrzeja BĄK
3. Za ++ Krystynę DŁUGAJ w 30. dniu po śm. i lokatorów z domu przy ul. Niedurnego 4 oraz za dusze w czyśćcu cierpiące – Msza św. of. od sąsiadów
Suma 10:30 1. (dziękczynna): w int. ks. Tadeusza ADAMCZYKA z ok. jubileuszu 40. rocznicy święceń kapłańskich /TD/
2. Za + franciszkanina o. Leona Józefa WOJSYK w 100. r. urodzin
3. Za + Irenę GAWENDA – Msza św. of. od lokatorów z ul. Katowickiej 134B
12:00

1. Za + Romana GÓRALSKIEGO – Msza św. of. od rodzin PIETRZAK i PUZON
2. (dziękczynna): w int. małżonków Andrzeja i Bogusławy TLATLIK z ok. jubileuszu 25. r. ślubu oraz o bł. B. dla dzieci Justyny, Karola i całej rodziny /TD/
3. Za + Barbarę WIŚNIEWSKĄ w 30. dniu po śm.
15:00 1. (chrzcielna): w int. dzieci: Adama RUBIN, Franciszka FAMUŁA oraz w int. rocznych dzieci: Jana HUNIA, a także o bł. B. i zdrowie dla ich rodziców i chrzestnych
2. Za + matkę Leonardę PAWLAK w 2. r. śm. oraz ++ ojca Jana PAWLAK i rodziców z obu stron
16:30 NIESZPORY
17:00 Za ++ Czesława i Stefanię GORCZYCKI