Intencje 09.10 – 16.10

Niedziela XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA 9 października 2016
16. DZIEŃ PAPIESKI pt. “Jan Paweł II – Bądźcie świadkami miłosierdzia”
7:30 (gregorianka 6.): Za + Tomasza PETE – of. od babci z Grybowa
9:00 Za + matkę, babcię, prababcię Janinę RYCHTER w 30. dniu po śm.
Suma 10:30 1. Za + żonę, matkę, babcię, prababcię Irenę MICHAŁEK w 3. r. śm.
2. (dziękczynna): w int. małżonków Lucjana i Iwony NAWROCKI z ok. jubileuszu 25. r. ślubu i z ok. 45. urodzin Iwony oraz o bł. B. dla synów i córki /TD/
3. Do Op. Bożej, M.B. i św. Józefa w int. rocznego dziecka Sary Banaś z podziękowaniem za odebrane łaski prośbą o zdrowie i opiekę Anioła Stróża, oraz bł. Boże dla rodzeństwa i całej rodziny.
12:00

1. (dziękczynna): w int. solenizanta Franciszka KĘDZIORA z ok. jubileuszu 90. urodzin oraz o bł. B. dla całej rodziny /TD/
2. (dziękczynna): w int. rocznego dziecka Huberta KOSA oraz o bł. B. i zdrowie dla jego rodziców, chrzestnych, babć i dziadków
3. (dziękczynna): w int. solenizantki Antosi KAWKA z ok. 2. urodzin
15:00 1. (dziękczynna): w int. solenizantki Ireny DENDRA z ok. jubileuszu 70. urodzin oraz o bł. B. dla całe rodziny /TD/
2. (dziękczynna): w int. małżonków Stefana i Stefanii MIKOŁAJEC z ok. jubileuszu 55. r. ślubu oraz o bł. B. dla dzieci z rodzinami, krewnych i wnuków
16:30 NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE w intencji ul. Katowickiej
17:00 1. Za ++ rodziców Józefa i Stefanię TYRCHA i ++ z rodzin PACH-TYRCHA-GĄSIOR
2. Za + Wojciecha DUDA – Msza św. of. od lokatorów z ul. Opolskiej 10 oraz znajomych z osiedla “Pnioki”

Poniedziałek Wspomnienie św. Dionizego bpa i Tow., męcz. 10 października 2016
7:00 KRYPTA (gregorianka 7.): Za + Tomasza PETE – of. od babci z Grybowa
8:00 Za + rodziców Józefa i Helenę Bolik ++ rodzeństwo Marię, Elżbietę, Helmuta, oraz + pokrewieństwo i dusze w czyśćcu cierpiące.
17:15 Nabożeństwo różańcowe w intencji ul. Św. Józefa
18:00 1. Za + matkę Adelajdę FRIEDRICH w 27. r. śm. oraz + ojca Wilhelma FRIEDRICH, ++ z rodziny DUDEK-FRIEDRICH i męża Edwarda ŁUKASIK
2. Za + męża, ojca Lesława ŚWIDERSKIEGO w 5. r. śm. oraz ++ z rodziny
18:00 (kościół): Spotkanie modlitewne

Wtorek Wspomnienie św. Jana XXIII, pap. 11 października 2016
7:00 KRYPTA (gregorianka 8.): Za + Tomasza PETE – of. od babci z Grybowa
8:00 Za + ojca Henryka KOWACZEK w 41. r. śm. oraz + matkę Annę KOWACZEK i siostrę Urszulę SKABA
17:15 Nabożeństwo różańcowe w intencji ul. Nowej
18:00 1. Za + męża, ojca Jana ROBASZKIEWICZ w r. śm.
2. Za + męża Stanisława WĄSZEWSKIEGO w 1. r. śm. oraz ++ wnuka Marcina, rodziców Feliksa i Stefanię WĄSZEWSKI i Leona, Gertrudę PIERCHAŁA
19:00 (salka): spotkanie Ruchu Odnowy Kontemplacyjnej

Środa Wspomnienie bł. Jana Beyzyma, prezb. 12 października 2016
7:00 KRYPTA (gregorianka 9.): Za + Tomasza PETE – of. od babci z Grybowa
8:00 1. Za + pierwszego proboszcza naszej parafii Ks. Kanonika Pawła CZAJĘ w 69. rocznicę jego śmierci
2. Za ++ Jana, Edytę HIRSCH oraz Bernarda i Krystynę LEWIŃSKI
17:15 Nabożeństwo różańcowe w intencji ul. Watoły
18:00 1. Za + Krystynę KUCHARSKĄ – Msza św. of. od przyjaciół
2. (dziękczynna): w int. małżonków Rafała i Aleksandry KACHEL z ok. 20. r. ślubu oraz o bł. B. dla dzieci Hani i Aleksandra
3. (dziękczynna): w int. solenizanta Wojciecha BORYS z ok. jubileuszu 50. r. urodzin /TD/
19:00 (kancelaria): Katechumenat – spotkanie 2.

Czwartek Wspomnienie bł. Honorata Koźmińskiego, prezb. 13 października 2016
DZIEŃ FATIMSKI
7:00 KRYPTA (gregorianka 10.): Za + Tomasza PETE – of. od babci z Grybowa
8:00 Za + córkę Krystynę CHROSTEK prosząc o spokój jej duszy i życie wieczne
17:15 Nabożeństwo fatimskie w intencji ul. Rymera
18:00 1. Za + męża, ojca, dziadka Jana ADAMUS w 22. r. śm. oraz ++ rodziców, teściów i ++ z rodziny ADAMUS-HOJKA
2. Za + brata Piotra MACIARZ w 10. r. śm. oraz ++ matkę Aleksandrę, męża Stanisława i ++ ze Stowarzyszenia Niepełnosprawnych “Razem”
3. Za + męża, ojca, teścia Joachima LEDWOŃ w 5. r. śm.
18:45 (kościół): Nauka chrzcielna dla rodziców i chrzestnych
19:00 (kancelaria): Druga nauka przedślubna

Piątek Wspomnienie Małgorzaty Marii Alacoque, dz. 14 października 2016
DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ
7:00 KRYPTA (gregorianka 11.): Za + Tomasza PETE – of. od babci z Grybowa
8:00 Za ++ z rodziny NOWAK i dusze w czyśćcu cierpiące
10:15 W int. uczniów, nauczycieli i wszystkich pracowników Szkoły Podstawowej Nr 17 im. Św. Jana Pawła II z okazji Dnia Patrona.
17:15 Nabożeństwo różańcowe w int. ul. Kalidego
18:00 1. Za ++ Bolesława i Romanę Łuczak oraz ++ z rodziny Łuczak- Ligendza.
2. Za + ojca, dziadka Jarosława Zorychta w 1 r. śmierci, + babcię Cecylię.

Sobota Wspomnienie św. Teresy od Jezusa, dz. 15 października 2016
7:00 KRYPTA (gregorianka 12.): Za + Tomasza PETE – of. od babci z Grybowa
7:40 Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP
8:00 Za + męża Teofila WYRA w 30. dniu po śm. oraz ++ żonę Teresę i synów Adama i Mariusza
12:00 (ślub): w int. nowożeńców Szymona SZCZYRBA i Moniki STARZYCZNY
16:30 (niemiecka):
17:00 Okazja do Spowiedzi św. i osobistej adoracji Najświętszego Sakramentu
17:15 Nabożeństwo różańcowe w intencji ulic Stacyjnej i Sadowej
18:00 1. Za + Ryszarda MYŚLIŃSKIEGO
2. Za + męża, ojca, dziadka Norberta SCHUBERT w 18. r. śm. oraz ++ rodziców, teściów i siostrę Magdalenę
3. Za + męża, ojca Jerzego KRZĄKAŁA, syna Piotra KRZĄKAŁA, rodziców, teściów, siostrę Magdalenę i ++ z rodziny

Niedziela UROCZYSTOŚĆ ŚW. JADWIGI ŚLĄSKIEJ 16 października 2016
90. NIEDZIELA MISYJNA
112. ROCZNICA WMUROWANIA KAMIENIA WĘGIELNEGO
POD BUDOWĘ NASZEGO KOŚCIOŁA
7:30 (gregorianka 13.): Za + Tomasza PETE – of. od babci z Grybowa
9:00 Za ++ Jadwigę i Czesława GRUSZKA, Małgorzatę, Jana i Damiana STRUTYŃSKI, Dariusza MATUSZEWSKIEGO, Wacława GRUSZKA, Jana KLIMCZAK, dziadków z obu stron i dusze w czyśćcu cierpiące
Suma 10:30 1. (dziękczynna): w int. małżonków Franciszka i Ireny JENDRECKI z ok. jubileuszu 50. r. ślubu oraz o bł. B. dla dzieci z rodzinami i całej rodziny /TD/
2. (dziękczynna): w int. solenizanta Eugeniusza WIERZCHOWSKIEGO z ok. jubileuszu 50. urodzin oraz o bł. B. dla żony Grażyny, córki Magdaleny i syna Piotra
3. (dziękczynna): w int. solenizantki Dagmary PYZIK z ok. 18. urodzin oraz o bł. B. dla rodziców i przyjaciół
12:00

13:30

(ślub): w int. nowożeńców Wojciecha KRZYSZCZYK i Justyny CYRUS
15:00 (chrzcielna): w int. dzieci: Julii CZAJA, Borysa JEDLIŃSKIEGO, Kai BORKIEWICZ, Bryana GLOCKENTIN, Kamila HADAMIK, Jakuba HADAMIK, Bartosza PIETRUCZANIS, Emilii WYKURZ, Piotra ADLER oraz w int. rocznego dziecka Bryana GLOCKENTIN, a także o bł. B. i zdrowie dla ich rodziców i chrzestnych
16:15 NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE w intencji ul. Kruszcowej i Krótkiej
17:00 1. Za + męża, ojca Józefa GACZYŃSKIEGO w 12. r. śm. oraz ++ rodziców Feliksa i Anastazję, Aleksego GALUBY i ++ z rodziny
2. Za + męża, ojca, dziadka, pradziadka Stanisława CHMIELARCZYK w 85. r. urodzin oraz ++ rodziców z obu stron, brata Jana i dusze w czyśćcu cierpiące