Intencje 09.08 – 16.08

Niedziela XIX NIEDZIELA ZWYKŁA 9 sierpnia 2015
7:30
9:00
10:30 1. Za + męża, ojca, dziadka Emanuela KAROLAK w 5. r. śm. oraz ++ z rodziny
12:00

1. (dziękczynna): w int. solenizantki Teresy OBŁĄCZEK z ok. 86. urodzin /TD/
2. (dziękczynna): w int. solenizanta Henryka PRUDŁO z ok. jubileuszu 70. urodzin oraz o bł. B. dla żony i całej rodziny
15:00 1.
2. (dziękczynna): w int. rocznego dziecka Filipa BĄCZEK i jego siostry Zuzanny z ok. 3. urodzin oraz o bł. B. i zdr. dla ich rodziców i chrzestnych
16:30 NIESZPORY
17:00 Za + żonę, matkę Ilonę KŁAK w 1. r. śm.

Poniedziałek Święto św. Wawrzyńca, diak i męcz. 10 sierpnia 2015
8:00 1. (dziękczynna): w int. solenizantki Danuty WOŹNIAK-GRZYWNA z ok. urodzin
2. Za + męża Franciszka PIĄTKOWSKIEGO w r. śm. oraz ++ teściów Franciszka i Marię PIĄTKOWSKI
18:00 1. Za + Ilonę KŁAK w 1. r. śm. – Msza św. of. od dyrekcji, współpracowników, koleżanek i przyjaciół Centrum Medycznego im. Św. Pawła
2. Za + syna Eugeniusza ANIOŁ w 45. r. śm. oraz + zięcia Grzegorza ADAMOSZEK

Wtorek Wspomnienie św. Klary, dz. 11 sierpnia 2015
8:00
18:00 1. Za + męża Piotra WIECHOCZEK w 1. r. śm. oraz ++ rodziców i teścia
2. Za + córkę, siostrę, wnuczkę Monikę KRASIŃSKĄ w 8. r. śm. oraz ++ dziadków Józefa i Tadeusza, brata Marka i szwagrów Szczepana i Stanisława

Środa Wspomnienie św. Joanny Franciszki de Chantal, zak. 12 sierpnia 2015
8:00 (dziękczynna): w int. solenizantki Ruty z ok. urodzin oraz o bł. B. dla sióstr z rodzinami
17:30 NABOŻEŃSTWO DO NMP NIEUSTAJĄCEJ POMOCY
18:00 1. Za + męża, ojca, dziadka Rajmunda KIEŁKOWSKIEGO w r. urodzin oraz o dar zdrowia dla ciężko chorych syna i żony
2. Za ++ rodziców, dziadków Engelberta i Marię BERA oraz Annę GOLIŃSKĄ w 30. r. ich śm.

Czwartek Wspomnienie św. Poncjana, pap. i Hipolita, prezb. 13 sierpnia 2015
DZIEŃ FATIMSKI
8:00 Za + ks. proboszcza Jana NITĘ (drugiego proboszcza naszej Parafii w latach 1947-1968) w 47. r. jego śm.
17:00 NABOŻEŃSTWO FATIMSKIE
18:00 1. Do Opatrzności Bożej za przyczyną Maryi Niepokalanie Poczętej, św. Józefa, św. Jana Pawła II i św. Faustyny w intencjach Róży Rodziców
2. (dziękczynna): w int. solenizantki Martyny MELCHER z ok. 18. urodzin
18:45 (kościół): Nauka chrzcielna dla rodziców i chrzestnych

Piątek Wspomnienie św. Maksymiliana Marii Kolbe, prezb. i męcz. 14 sierpnia 2015
8:00 1. Za + matkę Wandę PIWOWARSKĄ w 95. r. urodzin oraz ++ ojca Michała i brata Edwarda
2. Za ++ z rodziny NOWAK i dusze w czyśćcu cierpiące
18:00 Za ++ synów Jana i Romana w r. ich urodzin oraz ++ ojca Wilhelma PANIC i
rodziców PANIC-OLESZ

Sobota UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWZIĘCIA NMP 15 sierpnia 2015
7:30 Za + matkę, babcię, prababcię Marię MINCER w r. urodzin oraz ++ ojca Alfreda, męża Jerzego i pokrewieństwo
9:00 (dziękczynna): w int. solenizantki Ireny MAZUREK z ok. jubileuszu 65. urodzin oraz o bł. B. dla całej rodziny i przyjaciół /TD/
10:30 Za + Ryszarda MYŚLIŃSKIEGO
12:00

14:00

(ślub): w int. nowożeńców Michała BIENIAS i Magdaleny MARKOWSKIEJ
15:00 (chrzcielna): w int. dziecka Wojciecha GRYGIEL oraz o bł. B. i zdr. dla ich rodziców, chrzestnych i brata Szymona
16:30 NIESZPORY MARYJNE
17:00 Za + męża, ojca, dziadka Karola GRYZIK w 1. r. śm.


Niedziela XX NIEDZIELA ZWYKŁA 16 sierpnia 2015
STANOWA PIELGRZYMKA KOBIET I MŁODZIEŻY ŻEŃSKIEJ DO PIEKAR ŚLĄSKICH
7:30
9:00 Za + Józefa RÓŻAŃSKIEGO w 30. dniu po śm. oraz ++ rodziców z obu stron o brata – Msza św. of. od rodziny SKROCH
10:30 Za + matkę Gertrudę LAZIK w r. śm.
12:00

(dziękczynna): w int. solenizantki Lucyny KISIEL z ok. 18. urodzin oraz o bł. B. dla całej rodziny, a także do Miłosierdzia Bożego o spokój duszy i życie wieczne dla syna Dawida w 24. r. urodzin
15:00 1. (chrzcielna): w int. dzieci: Julii THILL, Oliwii KWIATKOWSKIEJ, Klaudii KLASIK, Mirona KAZIUR oraz w int. rocznego dziecka Marii SAWIKOWSKIEJ, a także o bł. B. i zdr. dla ich rodziców i chrzestnych
2. (dziękczynna): w int. Henryka BARTOSZEK z ok. jubileuszu 60. urodzin oraz o bł. B dla żony i dzieci: Kacpra, Łukasza, Nikol i wnuczki Julii /TD/
16:30 NIESZPORY
17:00 Za + Czesława WYRWAS w 1. r. śm. oraz ++ z rodziny WYRWAS-JASNY-CZEPAN-MOL-BŁASIOK-WRÓBEL