Intencje – 09.02.2014

Niedziela V NIEDZIELA ZWYKŁA 9 lutego 2014
7:30 1. (gregorianka): Za + ojca Kazimierza KOZAK
2. (gregorianka): Za + brata Edwarda PIWOWARSKIEGO
9:00 (dziękczynna): w int. solenizantki Janiny z ok. r. urodzin oraz o bł. B. dla całej rodziny /TD/
Suma 10:30 1. Za ++ ojca, dziadka Jana GLAPKA w 25. r. śm., matkę, babcię Pelagię GLAPKA w 15.
r. śm., żonę, matkę, babcię Danutę BARTKOWIAK w 2. r. śm. oraz ++ z rodziny GLAPKA-BARTKOWIAK-CHROMIK
2. (dziękczynna): w int. solenizantów Gerarda PAWLICA z ok. 82. urodzin i Jolanty PAWLICA z ok. 55. urodzin oraz o bł. B. dla dzieci, teściowej i całej rodziny /TD/
12:00 1. Za + żonę, matkę Józefę WODZISŁAWSKĄ w 10. r. śm. ++ rodziców i krewnych z obu stron
2. Za + żonę i matkę Józefę WODZISŁAWSKĄ w 10. r. śm. oraz ++ rodziców i krewnych z obu stron
3. Za + męża i ojca Lucjana FELIS w 3. r. śm.
15:00 (dziękczynna): w int. małżonków Józefa i Marii WIDERA z ok. jubileuszu 55. r. ślubu oraz o bł. B. dla córki Ireny i syna Piotra z rodzinami /TD/
16:30 NIESZPORY
17:00 1. Za + matkę Anielę ZAUCZKOWSKĄ w 4. r. śm. oraz ++ ojca Fryderyka i żonę Gabrielę
2. Za + męża Józefa WIÓR w 2. r. śm. oraz ++ jego rodziców Jana i Gertrudę WIÓR, braci Eberharda i Pawła WIÓR, Jana i Paulinę SPROT, Pawła SPROT i dusze w czyśćcu cierpiące

Poniedziałek Wspomnienie św. Scholastyki, dz. 10 lutego 2014
7:30 KRYPTA(gregorianka): Za + ojca Kazimierza KOZAK
8:00 1. Za + Irenę STOL w 30. dniu po śm.
2. (gregorianka): Za + brata Edwarda PIWOWARSKIEGO
18:00 (dziękczynna): w int. solenizantów Gabrieli NOWAK i Sabiny KAPLER z ok. urodzin oraz Daniela z ok. 11. urodzin
18:45 (kościół): Spotkanie z rodzicami uczniów klas II
18:45 (krypta): Spotkanie modlitewne

Wtorek Wspomnienie NMP z Lourdes 11 lutego 2014
22. ŚWIATOWY DZIEŃ CHOREGO
7:00 KRYPTA (gregorianka): Za + ojca Kazimierza KOZAK
8:00 1. Za + Irenę STOL – Msza św. of. od Koła Różańcowego
2. (gregorianka): Za + brata Edwarda PIWOWARSKIEGO
18:00 1. Za + syna i brata Piotra ZMYSŁO w 8. r. śm. oraz + męża, ojca Piotra ZMYSŁO
2. Za + męża, ojca, dziadka Antoniego PORĘBSKIEGO w 30. dniu po śm.

Środa 12 lutego 2014
7:00 KRYPTA (gregorianka): Za + ojca Kazimierza KOZAK
8:00 1. Za ++ rodziców Henryka i Reginę POŚPIECH
2. (gregorianka): Za + brata Edwarda PIWOWARSKIEGO
17:30 NABOŻEŃSTWO DO MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY
18:00 1. Za + ojca Wiktora BURZY w 19. r. śm. oraz ++ matkę Elżbietę, braci Eryka i Piotra, siostrę Małgorzatę OLEŚ i jej syna Ditera
2. Za + Józefa KĘPA w r. urodzin i r. śm. oraz ++ rodziców i krewnych z rodziny KĘPA

Czwartek 13 lutego 2014
DZIEŃ FATIMSKI
7:00 KRYPTA (gregorianka): Za + ojca Kazimierza KOZAK
8:00 1. (gregorianka): Za + brata Edwarda PIWOWARSKIEGO
2. Za + Zenona KACZMAREK – Msza św. of. od siostry Ewy z rodziną
18:00 1. Do Op. B. za przyczyną MB Fatimskiej i bł. Jana Pawła II we wszystkich intencjach fatimskich
2. INTENCJA WOLNA
3. Za + matkę, babcię Rozalię MAŁCZAK w 8. r. śm. oraz ++ ojca, dziadka Władysława
MAŁCZAK, braci Bernarda i Stanisława, Martę RADZIOCH, Marię PROSO i Elżbietę NEUGEBAUER
18:45 (kościół): Nauka chrzcielna dla rodziców i chrzestnych
19:00 (kancelaria): Druga nauka przedślubna

Piątek Święto św. Cyryla, mnicha i Metodego, biskupa 14 lutego 2014

DZIEŃ MODLITW ZA NARODY SŁOWIAŃSKIE
7:00 KRYPTA (gregorianka): Za + ojca Kazimierza KOZAK
8:00 (gregorianka): Za + brata Edwarda PIWOWARSKIEGO
18:00 1. Za + Andrzeja PORĘBSKIEGO – Msza św. of. od Krystyny KORNAS z rodziną
2. Za + Mariana LITWIŃSKIEGO – Msza św. of. od pracowników i klientów parkingu “Mario”

Sobota Wspomnienie bł. Michała Sopoćko, prezb. 15 lutego 2014
7:00 KRYPTA(gregorianka): Za + ojca Kazimierza KOZAK
7:40 GODZINKI O NIEPOKALANYM POCZĘCIU NMP
8:00 (dziękczynna): w int. solenizanta Karola ZDANKOWSKIEGO z ok. 18. urodzin oraz o bł. B. dla całej rodziny
16:30 (w j. niemieckim): (gregorianka): Za + brata Edwarda PIWOWARSKIEGO
17:00 Okazja do Spowiedzi św. i osobistej adoracji Najświętszego Sakramentu
18:00 1. Za + ojca, dziadka Jana TRZASKA w r. śm.
2. Za + męża, ojca Henryka LEPIARCZYK w 5. r. śm. oraz + Tadeusza KLIMCZAK

Niedziela VI NIEDZIELA ZWYKŁA 16 lutego 2014
7:30 1. Za + matkę Małgorzatę URBANEK w 20. r. śm. oraz ++ ojca Pawła, siostrzeńca Piotra, pokrewieństwo z obu stron i dusze w czyśćcu cierpiące
2. (gregorianka): Za + ojca Kazimierza KOZAK
9:00 1. Za + Ryszarda MYŚLIŃSKIEGO
2. Za + Marię SZLAPA w 1. r. śm. oraz ++ jej rodziców i brata Antoniego SZLAPA
3. (gregorianka): Za + brata Edwarda PIWOWARSKIEGO
Suma 10:30 Za + syna i ojca Marka KANDZIORA w 30. dniu po śm. oraz + Piotra WILLERT
12:00 INTENCJA WOLNA
15:00 1. (chrzcielna): w int. dzieci: Piotra KOTULA, Mai POLK, Arona BYSZOWIEC, Wojciecha KULIK, Nadii KASPEREK oraz w int. rocznych dzieci: Adama PALECZNEGO, Adama SZUSTAK, a także o bł. B. i zdr. dla ich rodziców i chrzestnych
2. (dziękczynna): w int. solenizantki Teresy ŁUCZYŃSKIEJ z ok. jubileuszu 50. urodzin oraz o bł. B. dl całej rodziny /TD/
16:30 NIESZPORY
17:00 1. Za + męża, ojca, dziadka Stanisława LUBINIECKIEGO w 4. r. śm. oraz ++ rodziców LUBINIECKI-GACZYŃSKI i ++ z rodziny TROCHA-SZYPUŁA
2. Za + męża, ojca, dziadka Henryka BLACHNIK w 30. dniu po śm.