Intencje 08.06 – 15.06

Niedziela UROCZYSTOŚĆ ZESŁANIA DUCH A ŚWIĘTEGO 8 czerwca 2014
DZIEŃ CIERPIENIA W INTENCJI MISJI ŚW.
7:30 Za + męża, ojca, dziadka Alojzego w r. urodzin oraz ++ rodziców z obu stron
9:00 1. Za + Marię GRUTZA w r. śm.
2. Za + Sonię KRZANOWSKĄ w 30. dniu po śm. – Msza św. of. od koleżanek i kolegów z Huty Królewskiej
Suma 10:30 1. Za + żonę Marię MIKOŁAJCZYK w 10. r. śm. oraz ++ rodziców Stanisława, Martę MIKOŁAJCZYK i Feliksa, Dorotę NOWAK
2. (21. gregorianka): Za + matkę Władysławę PASZKOWSKĄ
12:00 1. (8. gregorianka): Za + matkę Mariannę ZDZIEBKO
2. (dziękczynna): w int. Siostry Donaty z podziękowaniem za przygotowanie dzieci do Pierwszej Komunii Świętej – Msza św. of. od uczniów klas II A i B oraz ich rodziców
15:00 (dziękczynna): w int. solenizantki Magdaleny PRENZEL z ok. jubileuszu 85. urodzin oraz o bł. B. dla calej rodziny /TD
16:30 NIESZPORY
17:00 (dziękczynna): w int. solenizantki Anny KOLARZ z ok. jubileuszu 50. urodzin oraz o bł. B. dla całej rodziny /TD/

Poniedziałek Uroczystość NMP Matki Kościoła 9 czerwca 2014
MISYJNY DZIEŃ CHORYCH
7:00 KRYPTA(22. gregorianka): Za + matkę Władysławę PASZKOWSKĄ
7:40 GODZINKI O NIEPOKALANYM POCZĘCIU NMP
8:00 1. Do Opatrzności Bożej za przyczyną NMP Uzdrowienia Chorych z prośbą o dar zdrowia w pewnej intencji – Msza św. of. od przyjaciółki
2. (9. gregorianka): Za + matkę Mariannę ZDZIEBKO
9:30 Za + Wiktorię ŚLĘZOK – Msza św. of. od lokatorów z ul. Dombka 1
16:30 Za + siostrę Marię SLOTTA
18:00 1. Za + matkę Sylwię JASTRZĘBSKĄ w 1. r. śm. oraz ++ brata Cezarego, dziadków Alfreda i Hildegardę TOMCZOK, ++ z rodziny SCHYMA-TOMCZOK-JASTRZĘBSKI i dusze w czyśćcu cierpiące
2. Za + żonę, matkę, babcię Zenonę FILIPIUK, Janinę, Juliana, Władysława NOWAK, Józefę KUROWSKĄ i Sylwestra GLIŃSKIEGO
18:45 (kościół): SPOTKANIE GRUPY MODLITEWNEJ

Wtorek Wspomnienie bł. Bogumiła, męcz. 10 czerwca 2014
7:00 KRYPTA (23. gregorianka): Za + matkę Władysławę PASZKOWSKĄ
8:00 1. (10. gregorianka): Za + matkę Mariannę ZDZIEBKO
2. Za + Stefana CIUPKA
18:00 Za + matkę Wandę BARTOSZEK w 28. r. śm. oraz + ojca Norberta BARTOSZEK – Msza św. of. od syna Henryka z rodziną

Środa Święto św. Barnaby, Apostoła 11 czerwca 2014
7:00 KRYPTA (24. gregorianka): Za + matkę Władysławę PASZKOWSKĄ
8:00 1. (11. gregorianka): Za + matkę Mariannę ZDZIEBKO
2. Za + Łucję MISCHKE w 30. dniu po śm. – Msza św. of. od Koła Różańcowego
17:30 NABOŻEŃSTWO DO NMP NIEUSTAJĄCEJ POMOCY
18:00 1. Za ++ Martę GŁOWA i jej męża Czesława
2. (dziękczynna): w int. małżonków Grzegorza i Urszuli z ok. r. ślubu oraz o bł. B. dla syna i córki

Czwartek Święto Jezusa Chrystusa, Najwyższego i Wiecznego Kapłana 12 czerwca 2014
7:00 KRYPTA (25. gregorianka): Za + matkę Władysławę PASZKOWSKĄ
8:00 (12. gregorianka): Za + matkę Mariannę ZDZIEBKO
18:00 1. Za ++ męża Eugeniusza KOWALCZYK i syna Piotra KOWALCZYK w 1. r. ich śm.
2. Za + Łucję MISCHKE w 30. dniu po śm.
3. Za + ojca, dziadka Mieczysława DĄBEK w r. urodzin oraz ++ matkę, babcię Zofię DĄBEK i pokrewieństwo z obu stron
18:45 (kościół): Nauka chrzcielna dla rodziców i chrzestnych
19:00 (kancelaria): Druga nauka przedślubna

Piątek Wspomnienie św. Antoniego z Padwy, prezb. i dK. 13 czerwca 2014
DZIEŃ FATIMSKI
7:00 KRYPTA (26. gregorianka): Za + matkę Władysławę PASZKOWSKĄ
8:00 1. (13. gregorianka): Za + matkę Mariannę ZDZIEBKO
2. Za + Jadwigę BARTOŃ w 30. dniu po śm. – Msza św. of. od Koła Różańcowego
17:00 NABOŻEŃSTWO FATIMSKIE i procesja z figurą Matki Bożej dookoła kościoła
18:00 1. Do Op. B. za przyczyną NMP Fatimskiej we wszystkich intencjach fatimskich oraz w intencji Duchowej Adopcji Zycia Poczętego
2. Za + ojca, dziadka, pradziadka Pawła WILK w 19. r. śm. oraz ++ z rodzin WILK- WALKOWIAK i dusze w czyśćcu cierpiące

Sobota Wspomnienie bł. Michała Kozala, bpa i męcz. 14 czerwca 2014
7:00 KRYPTA(27. gregorianka): Za + matkę Władysławę PASZKOWSKĄ
8:00 1. Za + brata Edwarda PIWOWARSKIEGO
2. (14. gregorianka): Za + matkę Mariannę ZDZIEBKO
13:00 (ślub): w int. nowożeńców Damiana PUSZKO i Patrycji DUBICKIEJ
14:00 (ślub): w int. nowożeńców Dariusza GAŁĘCKIEGO i Eweliny ŚWIERC
16:30 (w j. niemieckim): Za parafian
17:00 Okazja do Spowiedzi św. i osobistej adoracji Najświętszego Sakramentu
18:00 Za + Józefa RZEPKA – Msza św. of. od lokatorów z ul. Katowickiej 134 A

Niedziela UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY 15 czerwca 2014
7:30 1. (28. gregorianka): Za + matkę Władysławę PASZKOWSKĄ
2. Za ++ rodziców Erwina i Irenę DUDEK, brata Lucjana i pokrewieństwo z obu stron
9:00 1. Za + matkę Rozalię NIEUŻYTEK w 11. r. śm. oraz o bł. B. dla całej rodziny
2. (15. gregorianka): Za + matkę Mariannę ZDZIEBKO
Suma 10:30 1. Za + Ryszarda MYŚLIŃSKIEGO
2. Za + Tadeusza WIECZOREK w 20. r. śm. oraz ++ rodziców SANDER-WIECZOREK i siostrę Sylwię WIECZOREK
12:00 1. (dziękczynna): w int. rocznego dziecka Emilii KNIEJSKIEJ oraz o bł. B. i zdr. dla jej rodziców, chrzestnych, prababci, babć, dziadków
2. Za + Zenona WRÓBLEWSKIEGO w 30. dniu po śm. – Msza św. of. od lokatorów z ul. Nowaka 3
15:00 (chrzcielna): w int. dzieci: Mai BAŁATA, Oskara PAWLAK, Mai BIAŁK, Mikołaja
HAMRÓZ, Emilii PAWŁOWSKIEJ, Amelii KREMER, Amelii ŁAKOMY oraz w int. rocznego dziecka Aleksandra SKOWRONEK, a także o bł. B. i zdr. dla ich rodziców i chrzestnych
16:30 NIESZPORY
17:00 1. Za + męża Andrzeja SPYTEK oraz ++ z rodziny SIELSKI-BOJARSKI-SPYTEK
2. Za + męża, ojca, dziadka Józefa RZEPKA w 30. dniu po śm.