Intencje 07.12 – 14.12

Niedziela II NIEDZIELA ADWENTU 7 grudnia 2014
15. DZIEŃ MODLITW I POMOCY MATERIALNEJ KOŚCIOŁOWI NA WSCHODZIE
7:30 (7. gregorianka): Za + ojca Władysława PASZKOWSKIEGO
9:00 1. Do Op. B. przez wst. MB Nieustającej Pomocy i św. Józefa z prośbą o szczęśliwe rozwiązanie problemów małżeńskich w pewnej intencji
2. Za + Barbarę SZAJBEL w 1. r. śm. oraz ++ rodziców Stefana i Mariannę SZAJBEL i ojca Zygmunta CABAN
Suma 10:30 1. Za ++ rodziców Stefana i Marię BILSKI i ++ z rodziny z obu stron
2. Za + Zygfryda HERC w 30. dniu po śm.
12:00

1. (dziękczynna): w int. solenizantki Stefanii BEDNARSKIEJ z ok. jubileuszu 85. urodzin oraz o bł. B. dla całej rodziny /TD/
2. (dziękczynna): w int. solenizanta Konrada HULA z ok. 10. urodzin oraz o bł. B. dla jegorodziców i rodziny
15:00 (chrzcielna): w int. dzieci: Szymona PANKIEWICZ, Laury ZIELIŃSKIEJ, Emilii GRANICZNY, Nicoli KRACLA oraz w int. rocznych dzieci: Leny CIESIÓŁKA, Pawła WILK, Mikołaja PINKAWA, Zuzanny KRZYSZTOFIAK, Bartosza GANOBIS, Natalii PŁOSZAJ-PRZYBYŁA, a także w int. Filipa WILK z ok. 4. urodzin oraz o bł. B. i zdr. dla ich rodziców i chrzestnych
16:30 NIESZPORY
17:00 Za ++ męża Eugeniusza SMOLARZ, ojca Franciszka OLSZYCKA i teściów Jerzego i Różę SMOLARZ

Poniedziałek Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP 8 grudnia 2014
PATRONALNE ŚWIĘTO DZIECI MARYI I RUCHU “ŚWIATŁO-ŻYCIE”
7:00 KRYPTA (8. gregorianka): Za + ojca Władysława PASZKOWSKIEGO
8:00 1. Za + Irenę ŁAWNICZAK – Msza św. of. od całej rodziny BANASZAK
2. Za ++ rodziców Józefa i Janiny BANASZAK, Romana i Bronisławę SYPIEŃ, Stanisława i Helenę WARCHOŁ, ojca Mieczysława i braci Tadeusza i Józefa
9:30 Za + Alicję FICEK w 30. dniu po śm.
12:00-13:00 GODZINA ŁASKI
16:30 Za ++ ojca, dziadka Mariana DYMARCZYK w 30. dniu po śm. i matkę, babcię Irenę DYMARCZYK w 5. r. śm.
RORATY 18:00 1.
2. Do Bożej Opatrzności za przyczyną Maryi Niepokalanie Poczętej , św. Józefa i św. Jana Pawła II z podziękowaniem za dzieło Róży Rodziców z prośbą o bł. B. i potrzebne łaski dla dzieci objętych Róża i ich rodziców, aby w pełni zaczerpnęli ze skarbca Bożej Miłości
3. (dziękczynna): w int. ks. proboszcza Antoniego KLEMENSA z ok. urodzin – Msza św.. od poniedziałkowej grupy modlitewnej
18:45 (kościół): Spotkanie grupy modlitewnej

Wtorek Wspomnienie św. Juana Diego Cuauhtlatoatzin 9 grudnia 2014
7:00 KRYPTA (9. gregorianka): Za + ojca Władysława PASZKOWSKIEGO
8:00 Za ++ rodziców Elżbietę i Rudolfa POLK i ++ z rodziny z obu stron
RORATY 18:00 1. Za + matkę Elżbietę BRORA w 2. r. śm. oraz ++ ojca Bernarda i męża Krystiana KNAPIK
2. Za ++ rodziców Stanisława i Marię RESPEKTA w 1. r. śm.

Środa Wspomnienie NMP Loretańskiej 10 grudnia 2014
7:00 KRYPTA (10. gregorianka): Za + ojca Władysława PASZKOWSKIEGO
8:00 W pewnej intencji
17:30 NABOŻEŃSTWO DO NMP NIEUSTAJĄCEJ POMOCY
RORATY 18:00 1. Za + matkę Felicję MALIK w 4. r. śm. oraz ++ ojca Leona, brata Mariana i pokr. z obu stron
2. Za + męża, ojca Mariana GAŁUSZKA w 7. r. śm.
3. Za + matkę Jolantę JAROSZ w 30. dniu po śm.

Czwartek Wspomnienie św. Damazego I, pap. 11 grudnia 2014
7:00 RORATY (11. gregorianka): Za + ojca Władysława PASZKOWSKIEGO
8:00 1. Za + Alojzę KRUTARZ – Msza św. of. od Lilki z rodziną
2. Za + Armina RAJSZ i ++ z rodziny
18:00 1. Za ++ rodziców Karola i Mariannę FILIPIUK, braci Stanisława, Jana, Antoniego i Piotra
2. Za + Adama CZUBAK – Msza św. of. od lokatorów z ul. Rymera 1
3. Za + Andrzeja KUŚKA – Msza św. of. od lokatorów z ul. Grunwaldzkiej 17

19:00 (kancelaria): Druga nauka przedślubna

Piątek Wspomnienie NMP z Guadelupe 12 grudnia 2014
7:00 RORATY (12. gregorianka): Za + ojca Władysława PASZKOWSKIEGO
8:00 Za dusze w czyśćcu cierpiące
18:00 1. Za + matkę Mariannę KAJDA w 9. r. śm.
2. Za + Zygfryda HERC – Msza św. of. od lokatorów z ul. ks. Stabika 6
3. Za + męża, ojca, dziadka Stanisława SOBSTEL w 12. r. śm.
KRYPTA 19:00 (Roraty dla młodzieży):

Sobota Wspomnienie św. Łucji, dz. i męcz. 13 grudnia 2014
DZIEŃ FATIMSKI
7:00 KRYPTA (13. gregorianka): Za + ojca Władysława PASZKOWSKIEGO
8:00 1. Do Op. B. za przyczyną NMP Fatimskiej i św. Jana Pawła II we wszystkich intencjach fatimskich
2. Za ++ ojca Jana POLOCZEK w r. urodzin oraz Józefa i Marka HONYSZ w r. śm.
16:30 (w języku niemieckim):
17:00 Okazja do Spowiedzi św. i osobistej adoracji Najświętszego Sakramentu
17:15 NABOŻEŃSTWO FATIMSKIE
18:00 Za + brata Edwarda PIWOWARSKIEGO w 1. r. śm.

Niedziela III NIEDZIELA ADWENTU (Gaudete) 14 grudnia
7:30 1. Za + męża, ojca, dziadka, pradziadka Alojzego BIENIEK w 10. r. śm. oraz ++ rodziców z obu stron i misjonarzy
2. (14. gregorianka): Za + ojca Władysława PASZKOWSKIEGO
9:00 (dziękczynna): w int. solenizanta Reinholda DEPCIK z ok. jubileuszu 75. urodzin /TD/
Suma 10:30 1. Za + męża, ojca, dziadka Manfreda JASKULSKIEGO w 1. r. śm. oraz ++ z rodziny JASKULSKI-PIETRZAK
2. Za + żonę i matkę Krystynę BANDUCH w 30. dniu po śm.
12:00

1. (dziękczynna): w int. solenizanta Maksymiliana GORZELAK z ok. 15. urodzin oraz o bł. B. dla mamy, brata i rodziny
2. (chrzcielna): w int. dziecka Filipa KLIMCZAK oraz o bł. B. i zdr. dla ich rodziców, chrzestnych i rodziny
3. Do Op. B. z prośbą o dalszą opiekę Aniołów Stróżów i Dary Ducha Św. dla Agaty i Ewy
15:00 (dziękczynna): w int. rocznego dziecka Kacpra KUBIK oraz o bł. B. i zdr. dla jego rodziców, chrzestnych i rodzeństwa
16:30 NIESZPORY
17:00 Za ++ rodziców Hildegardę NIEROBA, Pawła MAŁUCY oraz Wacława i Irenę ROŻEN