Intencje 07.09 – 14.09

Niedziela XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA 7 września 2014
7:30 (7. gregorianka): Za + Stanisławę KOWALCZYK
9:00 1. Za + Stanisława BOROWSKIEGO w 30. dniu po śm.
2. Za + męża, ojca, dziadka Czesława ZWOLANKIEWICZ w r. urodzin oraz jego ++ rodziców i braci
3. Za + Ilonę KŁAK w 30. dniu po śm. – Msza św. of. od mieszkańców osiedla Rodziny Oswaldów
Suma 10:30 Za parafian, ofiarodawców i dobrodziejów naszego kościoła
12:00

1. Za + matkę Kazimierę LETKI w r. 40. śm. o zbawienie jej duszy i życie wieczne
2. Za + męża, ojca, dziadka Henryka SOWKA w 30. dniu po śm.
15:00 1. (chrzcielna): w int. dzieci: Sonii PORWOLIK, Daniela MACURA, Filipa KANIEWSKIEGO i rocznych dzieci Ksawerego SOKOŁOWSKIEGO i Teodora SALBERT oraz jego siostry Wiktorii SALBERT z ok. 15. urodzin, a także o bł. B. dla ich rodziców i chrzestnych
2. (dziękczynna): w int. córki Marty KOLARZ z ok. 18. urodzin oraz o bł .B. dla całej rodziny
16:30 NIESZPORY
17:00 Za + męża, ojca, dziadka Janusza DOMIN w 2. r. śm. oraz ++ rodziców Pawła i Brygidę DOMIN i Jana i Marię DRABIK

Poniedziałek Święto Narodzenia NMP 8 września 2014
PATRONALNE ŚWIĘTO LEGIONU MARYI
7:00 KRYPTA (8. gregorianka): Za + Stanisławę KOWALCZYK
8:00 (dziękczynna): w int. członków Legionu Maryi naszej parafii pod wezwaniem NMP Nieustającej Pomocy i Wielce Łaskawej z ok. patronalnego święta
18:00 1. Za + ojca Franciszka WOLAK w 25. r. śm. oraz ++ matkę Juliannę, ich synów Stanisława i Janusza, a także z pr. o bł. B. dla całej rodziny
2. Za + Piotra KAJ – Msza św. of. od lokatorów z ul. 11 Listopada 64
18:45 (kościół): 1. Spotkanie z rodzicami dzieci klas II
18:45 (krypta): Spotkanie grupy modlitewnej

Wtorek Wspomnienie św. Piotra Klawiera, prezb. 9 września 2014
7:00 KRYPTA (9. gregorianka): Za + Stanisławę KOWALCZYK
8:00 Za + Leokadię AZARKIEWICZ w r. urodzin – Msza św. of. od przyjaciółki
18:00 1.
2. Za + Jana WOJCIECHOWSKIEGO – Msza św. of. od lokatorów z ul. Ks. Stabika 9

Środa 10 września 2014
7:00 KRYPTA (10. gregorianka): Za + Stanisławę KOWALCZYK
8:00
17:30 NABOŻEŃSTWO DO NMP NIEUSTAJĄCEJ POMOCY
18:00 1.
2. Za + żonę, matkę, córkę Ilonę KŁAK w 30. dniu po śm.

Czwartek 11 września 2014
7:00 KRYPTA (11. gregorianka): Za + Stanisławę KOWALCZYK
8:00 1. Za + matkę Helenę PROMNIK w r. urodzin i w 4. r. śm. oraz ++ ojca Ryszarda PROMNIK i dziadków MARUSZCZYK-PROMNIK
2. (dziękczynna): w int. solenizantki Jadwigi PETRAUS z ok. jubileuszu 85. urodzin oraz o bł. B. dla całej rodziny /TD/
18:00 1. Do Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana z prośbą o liczne, dobre i godne powołania kapłańskie, zakonne i misyjne oraz o bł. i zdr. dla kapłanów pracujących w naszej parafii i z niej pochodzących oraz o opiekę i potrzebne łaski wszystkich osób konsekrowanych
18:45 1. Za + Annę GAJOWY w r. śm.
2. Za + męża, ojca, syna Piotra WIECHOCZEK w 30. dniu po śm. oraz za + ojca i teścia
19:00 (kancelaria): Druga nauka przedślubna

Piątek Uroczystość NMP Piekarskiej 12 września 2014
7:30 KRYPTA (12. gregorianka): Za + Stanisławę KOWALCZYK
8:00
18:00 1. Za + męża Jerzego GRZEŚKOWIAK w 8. r. śm. oraz ++ rodziców z obu stron i pokrewieństwo
2. Za + ojca, dziadka, pradziadka Gerarda JONCZYK w r. 100. urodzin oraz + matkę Alicję i ++ z rodziny

Sobota Wspomnienie św. Jana Chryzostoma, bpa i dK. 13 września 2014
DZIEŃ FATIMSKI
7:30 KRYPTA (13. gregorianka): Za + Stanisławę KOWALCZYK
8:00 1. Za + matkę Rozalię MULAS w r. śm. oraz ++ matkę Martę i ojca Walentego MULAS
2. Za + brata Edwarda WOJCZYK
13:00 (ślub): w int. nowożeńców Roberta FAULHABER i Patrycji SZULA
14:00 (ślub): w int. nowożeńców Michała FARYŚ i Anny WYSTĘP
17:00 Okazja do Spowiedzi św. i osobistej adoracji Najświętszego Sakramentu
17:00 NABOŻEŃSTWO FATIMSKIE i “procesja światła” dookoła kościoła
18:00 1. Do Op. B. za przyczyną NMP Fatimskiej i św. Jana Pawła II we wszystkich intencjach
fatimskich oraz w intencji Duchowej Adopcji Życia Poczętego
2. Za + żonę Genowefę KOLBER w 18. r. śm.
3. Za + matkę Adelajdę POLOCZEK w 100. r. ur. oraz ++ z rodziny POLOCZEK- -BANASIK

Niedziela XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA 14 września 2014
4. TYDZIEŃ WYCHOWANIA pt. “Prawda fundamentem wychowania”
7:30 (14. gregorianka): Za + Stanisławę KOWALCZYK
9:00 Za + męża, ojca, dziadka Stanisława BAREJ w 1. r. śm.
Suma 10:30 1. (dziękczynna): w int małżonków Emanuela i Heleny LIPIŃSKI z ok. jubileuszu 55. r. ślubu oraz o bł. B. dla całej rodziny /TD/
2. (dziękczynna): w int małżonków Aleksandra i Ireny KUPCZYK z ok. 20. r. ślubu oraz o bł. B. dla synów Kamila, Karola i córki Klaudii
3. (dziękczynna): w int solenizantki Doroty SOSNOWSKIEJ ok. jubileuszu 60. r. urodzin oraz o bł. B. dla całej rodziny
12:00

(dziękczynna): w int małżonków Krzysztofa i Haliny SZULIM z ok. jubileuszu 25. r. ślubu oraz 50. r. urodzin Krzysztofa oraz o bł. B. dla synów Roberta i Kamila i całej rodziny /TD/
15:00 1. (dziękczynna): w int solenizanta Michała z ok. jubileuszu 60. r. urodzin oraz o szczęśliwe rozwiązanie dla synowej, a także bł. B. dla całej rodziny /TD/
2. (dziękczynna): w int. rocznego dziecka Igora SÓWKA oraz o bł. B. i zdrowie dla jego rodziców i chrzestnych
16:15 DROGA KRZYŻOWA za zmarłych zalecanych
17:00 Za ++ męża Edwarda ŁUKASIK w 70. r. urodzin i ojca Wilhelma FRIEDRICH w 20. r. śm. oraz ++ z rodziny SINDUT-ŁUKASIK-DUDEK-FRIEDRICH