Intencje 07.06 – 14.06

Niedziela X NIEDZIELA ZWYKŁA 7 czerwca 2015
8. DZIEŃ DZIĘKCZYNIENIA
7:30
9:00 Za + żonę i matkę Krystynę SIKORA w 1. r. śm.
10:30 Za ++ Jerzego GŁUCH w 10. r. śm. i Matyldę GŁUCH 5. r. śm. oraz ++ z pokrewieństwa GŁUCH-MADEJ
12:00

(dziękczynna): w int. małżonków Macieja i Ernestyny FARNIK z ok. jubileuszu. r. ślubu oraz o bł. B. dla córek z rodzinami i rodziny /TD/
15:00 (chrzcielna): w int. dzieci: Jana HUNIA, Mileny KANDORA, Mai WĘGRZYN, Piotra STANOSZEK, Zuzanny ROSIAK, Aleksandry SCHINDLER oraz w int. rocznych dzieci: Magdaleny MIEDZA, Dawida COP, Pauliny KONTNY, Martyny DĄBROWSKIEJ, a także o bł. B. dla ich rodziców i chrzestnych
16:30 NABOŻEŃSTWO CZERWCOWE i procesja teoforyczna dookoła kościoła
17:00 (gregorianka 4.) Za + Johana DUDA o spokój jego duszy i życie wieczne

Poniedziałek Wspomnienie św. Jadwigi, królowej 8 czerwca 2015
OKTAWA BOŻEGO CIAŁA
7:00 KRYPTA (gregorianka 5.) Za + Johana DUDA o spokój jego duszy i życie wieczne
8:00 1. Za + męża, ojca, dziadka Alojzego w 93. r. urodzin oraz ++ teściów Pawła i Joannę BIENIEK
2. Za + męża Ryszarda KRZEMIEŃ w r. urodzin o spokój duszy i życie wieczne
17:30 NABOŻEŃSTWO CZERWCOWE i procesja teoforyczna dookoła kościoła
18:00 1. Za + matkę, babcię Agnieszkę w 14. r. śm.
2. (dziękczynna): w int. solenizantki Magdaleny PRENZEL z ok. urodzin oraz o bł. B. dla synów, synowych, wnuków, prawnuków i rodziny /TD/
3. (dziękczynna): w int. małżonków Krzysztofa i Ewy z ok. jubileuszu 30. r. ślubu oraz o bł. B. dla rodziny i przyjaciół
18:45 (kościół): Spotkanie grupy modlitewnej

Wtorek Wspomnienie św. Efrema, diak. i dK. 9 czerwca 2015
OKTAWA BOŻEGO CIAŁA
7:00 KRYPTA (gregorianka 6.) Za + Johana DUDA o spokój jego duszy i życie wieczne
8:00 (dziękczynna): w int. małżonków Andrzeja i Krystyny CHROSTEK z ok. jubileuszu 40. r. ślubu oraz o bł. B. dla córek z rodzinami /TD/
17:30 NABOŻEŃSTWO CZERWCOWE i procesja teoforyczna dookoła kościoła
18:00 1. Za ++ żonę, matkę, babcię Zenonę FILIPIUK, Janinę, Juliana i Władysława NOWAK, Józefę KUROWSKĄ oraz Sylwestra GLIŃSKIEGO
2. Za + Mieczysława SIENNICKIEGO w 30. dniu po śm.

Środa 10 czerwca 2015
OKTAWA BOŻEGO CIAŁA
7:00 KRYPTA (gregorianka 7.) Za + Johana DUDA o spokój jego duszy i życie wieczne
8:00 Za + Rozalię URBANEK, jej rodziców i rodzeństwo z rodzinami
17:30 NABOŻEŃSTWO CZERWCOWE i procesja teoforyczna dookoła kościoła
18:00 1. Za ++ teściów Kazimierza, Stanisławę, Jerzego, Dariusza BRYKCZYŃSKI oraz rodziców Pawła i Helenę BARTOSZEK
2. Za + Józefa WIDERA – Msza św. of. od lokatorów z ul. ks. Ficka 4 i 2

Czwartek Wspomienie św. Barnaby, Apostoła 11 czerwca 2015
OKTAWA BOŻEGO CIAŁA
7:00 KRYPTA (gregorianka 8.) Za + Johana DUDA o spokój jego duszy i życie wieczne
8:00
17:30 NABOŻEŃSTWO CZERWCOWE i procesja teoforyczna dookoła kościoła
18:00 1. Za + matkę Wandę BARTOSZEK w 29. r. śm. oraz ojca Norberta – Msza św. of. od syna Henryka z rodziną
2. Za wszystkich, którzy przyczynili się do organizacji tegorocznej procesji Bożego Ciała, za budowniczych ołtarzy na terenie naszej parafii, a także ofiarodawców ich wystroju z ulicy Katowickiej, ks. Stabika, Krzyżowej i Grunwaldzkiej
19:00 (kancelaria): Pierwsza nauka przedślubna

Piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa 12 czerwca 2015
OKTAWA BOŻEGO CIAŁA
21. ŚWIATOWY DZIEŃ MODLITW O UŚWIĘCENIE KAPŁANÓW
7:00 KRYPTA (gregorianka 9.) Za + Johana DUDA o spokój jego duszy i życie wieczne
8:00 Za ++ z rodziny NOWAK i dusze w czyśćcu cierpiące
17:30 Miesięczna Spowiedź św. dla uczniów klas III i IV
18:00 1. Za + Jadwigę NAWROCKĄ w 3. r. śm. oraz ++ mężów Bronisława i Herberta
2. Za + Janusza SZROMEK – Msza św. of. od lokatorów z ul. Nowaka 5

Sobota Wspomnienie Niepokalanego Serca NMP 13 czerwca 2015
DZIEŃ FATIMSKI
7:00 KRYPTA (gregorianka 10.) Za + Johana DUDA o spokój jego duszy i życie wieczne
08:00
13:00 (ślub): w int. nowożeńców: Mateusza SIEMIENKOWICZ i Anny CHMIEL
14:00 (ślub): w int. nowożeńców: Tomasza ZDZIARSKIEGO i Urszuli MACHULSKIEJ
16:30 (w j. niemieckim): Za ++ Richarda i Annę FÜRVERSTORBENEN
18:00 1. Za ++ żonę, matkę Bożenę KORCZ, ojca Stanisława KORCZ, rodziców Mariana i Bronisławę KAPRAL, Irenę KIERSEK i jej męża
2. Za + matkę Marię w r. śm. oraz ++ ojca Rudolfa, rodziców Józefa i Łucję, rodzeństwo, pokrewieństwo z obu stron i dusze w czyśćcu cierpiące

Niedziela XI NIEDZIELA ZWYKŁA 14 czerwca 2015
7:30 (gregorianka 11.) Za + Johana DUDA o spokój jego duszy i życie wieczne
9:00 Za + Helenę GRYGLEWICZ w 76. r. urodzin – Msza św. of. od lokatorów z ul. Nowaka 9
10:30 1. Za + Ryszarda MYŚLIŃSKIEGO
2. Za + męża, ojca, dziadka Jana WOJCIECHOWSKIEGO w 1. r. śm. oraz ++ rodziców Stefana i Annę WOJCIECHOWSKI i matkę Annę GAWRON
3. Za + męża Tadeusza WIECZOREK w 21. r. śm. oraz ++ rodziców Zenona i Janinę SANDER, Andrzeja i Jadwigę WIECZOREK i siostrę Sylwię
12:00

1. (dziękczynna): w int. małżonków Krzysztofa i Brygidy z ok. jubileuszu 40. r. ślubu o bł. B. dla całej rodziny /TD/
2. (dziękczynna): w int. małżonków Zdzisława i Bożeny z ok. jubileuszu 35. r. ślubu oraz Rafała i Anny z ok. 7. r. ślubu i o bł. B. dla ich rodzin
15:00 1. (dziękczynna): w int. solenizantki Emilii ZAJDOK z ok. jubileuszu 85. r. urodzin oraz o bł. B. dla całej rodziny /TD/
2. (dziękczynna): w int. solenizantki Janiny MIELCZAREK z ok. jubileuszu 50.urodzin i małżonków Rafała i Anny FYDA z ok. 1. r. ślubu oraz o bł. B. dla ich syna Damiana z Olą
16:30 NIESZPORY
17:00 1. Za + ojca Pawła WILK w r. śm. oraz za + matkę Ludwikę, ++ z rodziny i dusze w czyśćcu cierpiące
2. Za + matkę Rozalię NIEUŻYTEK w 12. r. śm.