Intencje 06.09 – 13.09

Niedziela XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA 6 września 2015
DOŻYNKI PARAFIALNE
7:30
9:00 1. Za + męża, ojca, dziadka, pradziadka Tadeusza FICA w r. urodzin
2. Za + męża, ojca, dziadka Czesława ZWOLANKIEWICZA i ++ z rodziny z obu stron
10:30 Do Op. B. za przyczyną MB Nieustającej Pomocy i św. Józefa z podz. za opiekę i dobre zbiory, z pr. o bł. i zdr. dla działkowców Rodzinnych Ogródków Działkowych
im.: Tadeusza Kościuszki, Karola Miarki, Pawła Niedurnego, Władysława Sikorskiego i Strzelców Bytomskich oraz o bł. B. dla ich rodzin /TD/
12:00

(dziękczynna): w int. małżonków Lucjana i Barbary KOMANDER z ok. jubileuszu 45. r. ślubu oraz o bł. B. dla synów Rafała i Adama z rodzinami, wnucząt Natalii i Jakuba i córki Moniki /TD
15:00 1. (chrzcielna): w int. dzieci: Zofii BUJAK, Oliviera BUFFI, Igora LICZBA, Brandona PAWLAK oraz o bł. B. i zdr. dla ich rodziców i chrzestnych
2. Za + matkę, babcię Halinę KOPEĆ w 30. dniu po śm.
16:30 NIESZPORY
17:00 (dziękczynna): w int. małżonków Józefa i Stefanii GATNER z ok. jubileuszu 50. r. ślubu oraz o bł. B. dla córki z rodziną i całej rodziny /TD/

Poniedziałek Wspomnienie św. Melchiora Grodzieckiego, prezb. i męcz. 7 września 2015
7:00 KRYPTA Za ++ Krystynę i Bernarda LEWIŃSKI oraz pokrewieństwo z obu stron
8:00 Za + Irenę GODULA w 30. dniu po śm. – Msza św. of. od Koła Różańcowego
18:00 1. Za + ojca Franciszka WOLAK w 26. r. śm. oraz ++ matkę Juliannę i braci Stanisława i Janusza
2. Za + Halinę PIETRZYK – Msza św. of. od lokatorów z ul. Pudlerskiej 8 i Świdra 16
18:45 (kościół): SPOTKANIE GRUPY MODLITEWNEJ

Wtorek Święto Nawiedzenia NMP 8 września 2015
PATRONALNE ŚWIĘTO LEGIONU MARYI
7:00 KRYPTA (gregorianka 1.): Za + siostrzeńca Adama
8:00 Za żywych i zmarłych członków Legionu Maryi
18:00 1. Za + matkę Kazimierę LETKI w 42. r. śm.
2. Za + męża, ojca, dziadka Tadeusza PYZIK w 1. r. śm.

Środa Wspomnienie św. Piotra Klawiera, prezb. 9 września 2015
7:00 KRYPTA Za ++ matkę Elfrydę, ojca Jana i brata Henryka BLACHA, Jana i Edytę HIRSCH i pokrewieństwo BLACHA-HIRSCH
8:00 (gregorianka 2.): Za + siostrzeńca Adama
17:30 NABOŻEŃSTWO DO NMP NIEUSTAJĄCEJ POMOCY
18:00 1. Za + córkę Aleksandrę KOSIOR w 2. r. śm.
2. Za ++ koleżanki z klasy licealnej Joannę DUCHOWICZ-JONIK i Justynę WALCZAK
3. Za + matkę, babcię Irenę GODULA w 30. dniu po śm.

Czwartek 10 września 2015
7:00 KRYPTA
8:00 (gregorianka 3.): Za + siostrzeńca Adama
18:00 (dziękczynna): w int. małżonków Jerzego i Krystyny z ok. jubileuszu 30. r. ślubu oraz o bł. B. dla syna Mateusza /TD/
19:00 (kancelaria): Druga nauka przedślubna

Piątek 11 września 2015
7:00 KRYPTA Za ++ rodziców Ludwika i Henrykę SALWA i pokrewieństwo z obu stron
8:00 1. Za + matkę Helenę PROMNIK w r. urodzin i w 5. r. śm. oraz ++ ojca Pawła PROMNIK i dziadków MARUSZCZYK-PROMNIK
2. Za ++ z rodziny NOWAK i dusze w czyśćcu cierpiące
3. (gregorianka 4.): Za + siostrzeńca Adama
18:00 1. Za + Annę GAJOWY w r. śm.
2. Za + ojca, dziadka Jana PUCEK w 30. dniu po śm.

Sobota Uroczystość NMP Piekarskiej 12 września 2015
7:00 KRYPTA (gregorianka 5.): Za + siostrzeńca Adama
08:00 Za + męża, ojca, dziadka Jerzego GRZEŚKOWIAK w 9. r. śm. oraz ++ rodziców i pokrewieństwo z obu stron
13:00 (ślub): w int. nowożeńców Daniela KANCEL i Sandry SZOŁTYSEK
16:30 (niemiecka):
17:00 Okazja do Spowiedzi św. i osobistej adoracji Najświętszego Sakramentu
18:00 (dziękczynna): w int. małżonków Jarosława i Moniki BAJER z ok. 10. r. ślubu oraz o bł. B. dla córki Agaty i całej rodziny

Niedziela XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA 13 września 2015
DZIEŃ FATIMSKI
V TYDZIEŃ WYCHOWANIA pt. “Wychowywać do pełni człowieczeństwa”
7:30 (gregorianka 6): Za + siostrzeńca Adama
9:00 1.
2. Za + męża, ojca, dziadka Stanisława BAREJ w. 2. r. śm. oraz ++ rodziców Jana i Stanisławę ROSA, Józefa i Annę BAREJ, brata Jana, siostrę Mariannę i dusze w czyśćcu cierpiące
10:30 1. (dziękczynna): w int. małżonków Henryka i Grażyny JASKULSKI z ok. jubileuszu 40. r. ślubu oraz o bł. B. dla całej rodziny i Dary Ducha Św., zdrowie i opiekę Aniołów Stróżów dla wnucząt Klaudii, Aleksandry, Martyny i Marcela /TD/
2. (dziękczynna): w int. małżonków Jacka i Izabeli z ok. jubileuszu 20. r. ślubu oraz o bł. B. dla córek Miriam, Estery i Rozalii
12:00

(dziękczynna): w int. rocznego dziecka Mikołaja FRANECKIEGO oraz o bł. B. dla rodziców, siostry Niny i chrzestnych
15:00 (dziękczynna): w int. małżonków Henryka i Ewy BARSKI z ok. jubileuszu 25. r. ślubu oraz o bł. B. dla synów Daniela i Pawła i dar zdrowia i potrzebne łaski dla mam Heleny i Stefanii i całej rodziny /TD/
16:00 NABOŻEŃSTWO FATIMSKIE i procesja “światła” dookoła kościoła
17:00 za + męża, ojca, dziadka Janusza DOMIN w 3. r. śm.