Intencje 06.04 – 13.04

Niedziela V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – KRZYŻA ŚWIĘTEGO 6 kwietnia 2014
PARAFIALNE REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE
7:30 (gregorianka): Za ++ rodziców Stanisława i Zofię STĘPIEŃ
9:00 1.Za + matkę Gertrudę LAZIK w r. urodzin
2. Za + Genowefę WOŹNIAK – Msza św. of. od Barbary DURAJ z Wielkiej Górki
Suma 10:30 1. Za ++ rodziców Jana i Anastazję PRUDŁO, żonę Stefanię PRUDŁO w 1. r. śm., Gintera JANIKULA i ++ z rodziny CAK-MOCH-JANIKULA
2. Za + Mariannę KOCUR – Msza św. of. od lokatorów z ul. Kwiatowej 2
3. Za ++ Janinę Mariannę JURAŚ, Annę JUZYSZYN i Danutę ZBOROWSKĄ w r. ich śm.
12:00 1. (dziękczynna): w int. solenizantki Danuty ŁUKASZEWICZ-KLUBA z ok. jubileuszu 50. urodzin oraz o bł. B. dla całej rodziny /TD/
2. (gregorianka): Za + Jakuba MĄCZKO
15:00 (chrzcielna): w int. dzieci: Szymona KUŹMA, Mai NICIEJEWSKIEJ, Natalii PŁOSZAJ-PRZYBYŁA, Zofii ULATOWSKIEJ, Franciszka WITKOWSKIEGO, Anny SOWKA, Kingi DOBEK, Zofii LASAK, Mai PŁONKA, Dominika GORZĘDOWSKIEGO, Mikołaja RYBAK oraz w intencji rocznych dzieci: Pauliny KOPCZYŃSKIEJ, Alana TOBOR, Piotra FORNELSKIEGO, a także o bł. B. i zdrowie dla ich rodziców i chrzestnych
16:30 GORZKIE ŻALE Z KAZANIEM PASYJNYM
17:00 Za + babcię Marię BIEWALD w 2. r. śm.
18:00 Nauka rekolekcyjna dla dla rodziców dzieci przygotowujących się do Pierwszej
Komunii Świętej i dla rodziców dzieci młodszych

Poniedziałek Wspomnienie św. Jana Chrzciciela de la Salle, prezb. 7 kwietnia 2014
PARAFIALNE REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE
7:00 KRYPTA1.(gregorianka): Za ++ rodziców Stanisława i Zofię STĘPIEŃ
2. Za + Genowefę WOŹNIAK – Msza św. of. od Zofii
7:30 Okazja do Spowiedzi św. i osobistej adoracji Najświętszego Sakramentu
8:00 1. (dziękczynna): w int. solenizanta Eryka z ok. 18. urodzin oraz o bł. B. dla jego mamy, siostry Emilii i brata Mateusza – Msza św. of. od prababci
2. (dziękczynna): w int. małżonków Józefa i Joanny LECHOCKI z ok. jubileuszu 45. r. ślubu oraz o bł. B. dla całej rodziny /TD/
15:00 (kościół): GODZINA MIŁOSIERDZIA
17:30 Okazja do Spowiedzi św. i osobistej adoracji Najświętszego Sakramentu
18:00 1. Za + córkę Ewę SZOŁTYSEK w 2. r. śm.
2. (gregorianka): Za + Jakuba MĄCZKO
19:00 NAUKA STANOWA DLA KOBIET

Wtorek 8 kwietnia 2014
PARAFIALNE REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE
7:00 KRYPTA1.(gregorianka): Za + Jakuba MĄCZKO
2. Za + Genowefę WOŹNIAK – Msza św. of. od Marii
7:30 Okazja do Spowiedzi św. i osobistej adoracji Najświętszego Sakramentu
8:00 1. (gregorianka): Za ++ rodziców Stanisława i Zofię STĘPIEŃ
2. Za + Stanisława MATLINGIEWICZA – Msza św. of. od lokatorów z ul. Opolskiej 8, 10, 12, 14
15:00 (kościół): GODZINA MIŁOSIERDZIA
17:30 Okazja do Spowiedzi św. i osobistej adoracji Najświętszego Sakramentu
18:00 Za + żonę, matkę, babcię Mariannę KOCUR w 30. dniu po śm.
19:00 NAUKA STANOWA DLA MĘŻCZYZN

Środa Wspomnienie św. Franciszka z Pauli, pust. 9 kwietnia 2014
VII DZIEŃ NOWENNY DO PATRONA PARAFII – ŚW. JÓZEFA
PARAFIALNE REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE
7:00 KRYPTA1.(gregorianka): Za + Jakuba MĄCZKO
2. Za + Genowefę WOŹNIAK – Msza św. of. od Martyny
7:30 Okazja do Spowiedzi św. i osobistej adoracji Najświętszego Sakramentu
8:00 (gregorianka): Za ++ rodziców Stanisława i Zofię STĘPIEŃ
15:00 (kościół): GODZINA MIŁOSIERDZIA
17:00 Okazja do Spowiedzi św. i osobistej adoracji Najświętszego Sakramentu
17:30 NABOŻEŃSTWO DO MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY
18:00 1. (dziękczynna): w int. małżonków Marcina i Beaty DENDRA z ok. jubileuszu 20. r. ślubu oraz o bł. B. i opiekę Anioła Stróża dla córki Moniki /TD/
2. Za + ojca Romana LANGER w 2. r. śm. oraz + matkę Erykę LANGER

Czwartek 10 kwietnia 2014
7:00 KRYPTA (gregorianka): Za ++ rodziców Stanisława i Zofię STĘPIEŃ
8:00 1. Za + męża Bronisława AZARKIEWICZ w r. urodzin
2. (gregorianka): Za + Jakuba MĄCZKO
18:00 1. INTENCJA WOLNA
2. Za + męża, ojca, dziadka Pawła BRYŁKA w r. urodzin oraz jego ++ rodziców Alfreda i Elżbietę BRYŁKA i ++ z pokrewieństwa
3. Za + Dawida TOBOR w 30. dniu po śm.
19:00 (kancelaria): Druga nauka przedślubna

Piątek 11 kwietnia 2014
WIZYTACJA KANONICZNA PARAFII
7:00 KRYPTA (gregorianka): Za ++ rodziców Stanisława i Zofię STĘPIEŃ
8:00 Za + Stanisława MATLINGIEWICZA – Msza św. of. od lokatorów z ul. Opolskiej 8, 10, 12, 14
17:00 DROGA KRZYŻOWA ZA ZMARŁYCH ZALECANYCH
17:45 Powitanie ks. Arcybiskupa Wiktora Skworca rozpoczynającego wizytację parafii
18:00 1. Za + męża, ojca, dziadka Pawła GODULA w r. śm. oraz ++ rodziców, teściów, zięcia Zygmunta SPYCHALSKIEGO, pokrewieństwo i dusze w czyśćcu cierpiące
2. (gregorianka): Za + Jakuba MĄCZKO
3. Za + matkę Dorotę MĄCZKO w 12. r. śm.

Sobota 12 kwietnia 2014
CAŁODZIENNA ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU
PRZED ŚWIĄTECZNE ODWIEDZINY CHORYCH
7:00 KRYPTA(gregorianka): Za ++ rodziców Stanisława i Zofię STĘPIEŃ
7:40 KRYPTAGODZINKI O NIEPOKALANYM POCZĘCIU NMP
8:00 Za + brata Edwarda PIWOWARSKIEGO
16:30 (w j. niemieckim): (gregorianka): Za ++ rodziców Stanisława i Zofię STĘPIEŃ
17:00 Okazja do Spowiedzi św. i osobistej adoracji Najświętszego Sakramentu
18:00 1. Za + ojca Józefa KĘDZIA w 29. r. śm. oraz ++ matkę Antoninę, brata Bogdana, teścia Józefa i szwagierkę Zofię
2. Za ++ rodziców Mariana i Zofię PREGIEL i ++ z rodzin z obu stron
3. Za + Andrzeja SOFKA w 30. dniu po śm.

Niedziela NIEDZIELA PALMOWA MĘKI PAŃSKIEJ 13 kwietnia 2014
28. ŚWIATOWY DZIEŃ MŁODZIEŻY
WIZYTACJA KANONICZNA
7:30 (dziękczynna): w int. solenizantki Anny GRZYB z ok. jubileuszu 75. urodzin oraz o bł. B. dla córki i całej rodziny /TD/
9:00 1. (gregorianka): Za ++ rodziców Stanisława i Zofię STĘPIEŃ
2. Za + matkę Mieczysławę LESZCZYNA w 30. dniu po śm.
Suma 10:30 1. (dziękczynna): w int. solenizanta Romana BRODOWEGO z ok. jubileuszu 60. urodzin oraz o bł. B. dla całej rodziny /TD/
2. Za + Piotra GABRYSIA – Msza św. of. od Rady Parafialnej
3. (dziękczynna): w int. proboszcza naszej parafii ks. Antoniego KLEMENSA z okazji jubileuszu 35. rocznicy jego święceń kapłańskich – Msza św. of. od Rady Parafialnej
12:00 1. Za + ojca Stanisława LETKI w r. śm.
2. Za + Mariana MALEK w 30. dniu po śm.
15:00 (dziękczynna): w int. małżonków Pawła i Barbary GRUDZIEŃ z ok. jubileuszu 25. r. ślubu oraz o bł. B. dla córki, syna z rodziną i całej rodziny /TD/
16:30 GORZKIE ŻALE Z KAZANIEM PASYJNYM
17:00 1. Za + Małgorzatę LUBINIECKĄ i ++ z rodziny SZALA-LUBINIECKI
2. Za + ojca, dziadka, pradziadka Czesława SUCHOWSKIEGO w 30. dniu po śm.