Intencje 04.10 – 11.10

Niedziela XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA 4 października 2015
7:30 (gregorianka 27.): Za + siostrzeńca Adama
9:00 1. Za ++ rodziców Stanisława i Antoninę BOGULAK oraz braci Mariana i Andrzeja BOGULAK
10:30 (dziękczynna): w int. solenizanta Maksymiliana PRZEWOŹNIK z ok. jubileuszu 85. urodzin i o bł. B. dla całej rodziny /TD/ oraz za + żonę, matkę, babcię, prababcię Lidię PRZEWOŹNIK w 8. r. śm.
12:00

1. Za + żonę, matkę, babcię Janinę GAŁKA w 1. r. śm. oraz ++ teściów
2. Za ++ rodziców Pawła i Franciszkę CZERNOHORSKI i ++ z rodzin z obu stron
15:00 (chrzcielna) w int. dzieci: Mateusza SAWICKIEGO, Kingi KWAP oraz o bł. B. i zdrowie dla ich rodziców i chrzestnych
16:00 NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE w intencji ul. Miłej i Sąsiedzkiej
17:00 Za + Halinę ŻURAWSKĄ w 3. r. śm. oraz ++ rodziców Horsta i Helenę FABIAŃSKI, teściów Józefa i Cecylię POLACZEK ++ z rodziny KOBIELÓW i dusze w czyśćcu cierpiące

Poniedziałek Wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej, dz. 5 października 2015
Wspomnienie św. Placyda, męczennika
(jego relikwie i św. Rewokaty znajdują się w naszym ołtarzu posoborowym)
7:00 KRYPTA (gregorianka 28.): Za + siostrzeńca Adama
8:00
17:15 NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE w intencji ul. Stawowej i Kwiatowej
18:00 1. Za + męża, ojca, dziadka Kazimierza JENDRASIK w r. śm. oraz ++ z rodziny
2. Do Opatrzności Bożej za przyczyną Matki Bożej Wielkiego Zwierzenia i św. Józefa z prośbą o błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski dla solenizantki Aleksandry MICHALIK z ok. urodzin
3. Za + Annę SZCZEPANIAK w 30. dniu po śm. – Msza św. of. od lokatorów z ul. Krzyżowej 22-34a
18:45 (kościół): SPOTKANIE GRUPY MODLITEWNEJ

Wtorek Wspomnienie św. Brunona, prezb. 6 października 2015
7:00 KRYPTA (gregorianka 29.): Za + siostrzeńca Adama
8:00 Za + matkę Angelikę FRANKE w 2. r. śm. oraz + ojca Józefa i ++ z rodziny z obu stron
17:15 NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE w intencji ul. 11 Listopada
18:00 1. Za + ojca Antoniego w 6. r. śm. oraz ++ matkę Edytę i siostrę Justynę
2. Za + matkę Krystynę GRZYB w 1. r. śm. oraz + ojca Alojzego i ++ z rodziny GRZYB-SLOTOSZ

Środa Wspomnienie NMP Różańcowej 7 października 2015
PATRONALNE ŚWIĘTO ŻYWEGO RÓŻAŃCA
7:00 KRYPTA (dziękczynna): w int. małżonków Andrzeja i Małgorzaty MARCISZ z ok. 37. r. ślubu
8:00 (gregorianka 30.): Za + siostrzeńca Adama
17:15 NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE w intencji ul. Polnej
18:00 1. Za ++ rodziców Zygmunta i Urszulę KANDZIA i babcię Marię MŁYNEK
2.
3. Do Przemienienia Pańskiego o nawrócenie i dar wiary
18:45 KATECHEZA BIBLIJNA

Czwartek 8 października 2015
7:00 KRYPTA (gregorianka 1.): Za + Bronisławę UJEJSKĄ
8:00 Za + męża Alfreda KOZIOŁ w 1. r. śm.
17:15 NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE w intencji ul. Rodziny Oswaldów
18:00 1. Za + żonę, córkę i matkę Barbarę BEDNARSKĄ w 1. r. śm.
2. Za + matkę, babcię, prababcię Elżbietę RYŚ w 1. r. śm.
19:00 (kancelaria): Druga nauka przedślubna

Piątek 9 października 2015
7:00 KRYPTA (gregorianka 2.): Za + Bronisławę UJEJSKĄ
8:00 1.
2. Za ++ z rodziny NOWAK i dusze w czyśćcu cierpiące
17:15 NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE w intencji ul. Ks. Ficka
18:00 1. Za + Irenę GODULA w r. urodzin – Msza św. of. od pani JANECKIEJ
2. Za + męża Lesława ŚWIDERSKIEGO w 4. r. śm. oraz ++ rodziców z obu stron
3. Za + rodziców Łukasza i Cecylię RATAJ

Sobota Wspomnienie św. Dionizego I, bpa i Towarzyszy, męcz. 10 października 2015
7:00 KRYPTA (gregorianka 3.): Za + Bronisławę UJEJSKĄ
07:40 GODZINKI O NIEPOKALANYM POCZĘCIU NMP
08:00 1. (dziękczynna): w int. solenizantki Ireny DENDRA z ok. urodzin oraz o bł. B. dla całej rodziny
2. Za + ojca Henryka KOWACZEK w 40. r. śm. oraz ++ matkę Annę KOWACZEK i siostrę Urszulę SKABA
16:30 (niemiecka):
17:00 Okazja do Spowiedzi św. i osobistej adoracji Najświętszego Sakramentu
17:15 NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE w intencji ul. Gościnnej i Gruntowej
18:00 1.
2.
3. Za + ojca Ernesta SŁABY w 30. dniu po śm.
20:00 Do Opatrzności Bożej za przyczyną Świętej Rodziny i św. Jana Pawła II w intencji rodzin naszej parafii (po Mszy św. czuwanie)

Niedziela XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA 11 października 2015
XV DZIEŃ PAPIESKI pt. “ Jan Paweł II – Patron rodziny”
7:30 (gregorianka 4.): Za + Bronisławę UJEJSKĄ
9:00 1. Za + brata Eugeniusza KĘSICKIEGO w 60. r. urodzin oraz ++ rodziców Edmunda i Beatę i rodziców chrzestnych
2. (dziękczynna): w int. rocznego dziecka Mikołaja CZECHOWSKIEGO oraz o bł. B. i zdr. dla jego rodziców, chrzestnych i rodziny
10:30 1. (dziękczynna): w int. solenizanta Antoniego WCISŁO z ok. jubileuszu 70.
urodzin oraz o bł. B. dla całej rodziny i Dary Ducha Św. i opiekę Aniołów Stróżów dla wnucząt Weroniki i Jakuba /TD/
2. Za + żonę Irenę MICHAŁEK w 2. r. śm.
3. Za + męża Mariana BIJATA w 3. r. śm. oraz ++ rodziców z obu stron
12:00

(dziękczynna): w int. solenizanta Wiesława ZARĘBA z ok. jubileuszu 50. urodzin – Msza św. of. od żony i dzieci z rodzinami /TD/
15:00 Za + córkę Alicję MANDECKĄ w 1. r. śm. oraz ++ męża Jana MANDECKIEGO, rodziców Jana i Cecylię SKWARCZYŃSKI i teściów Adolfa i Marię SKALBANIOK
16:00 NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE w intencji ul. Nowaka
17:00 1. Za + męża, ojca, teścia Joachima LEDWOŃ w 4. r. śm.
2. Za + męża, ojca, dziadka Józefa GACZYŃSKIEGO w 11. r. śm. oraz ++ rodziców Feliksa i Anastazję GACZYŃSKI i ojca Aleksego GALUBA