Intencje 04.01 – 11.01

Niedziela II NIEDZIELA PO NARODZENIU PAŃSKIM 4 stycznia 2015
7:30 (4. gregorianka): Za + matkę Wandę
9:00 1. Za + matkę Małgorzatę HAJDUK w r. urodzin oraz ++ ojca Wiktora, rodzeństwo, siostrzeńca, szwagra i ++ z rodziny HAJDUK-CHOLEWA-WIECZOREK
Suma 10:30 Za parafian
12:00

1. (dziękczynna): w int. solenizantów Sławomira SADKOWSKIEGO z ok. 40. urodzin, córki Patrycji z ok. 12. urodzin i syna Michała z ok. 5. urodzin oraz o bł. B. dla żony i całej rodziny
2. (dziękczynna): w int. solenizantki Alicji CIACH z ok. 18. urodzin oraz o bł. B. dla rodziców, rodzeństwa i babć
15:00 (dziękczynna): w int. solenizantki Anieli JURANEK z ok. urodzin oraz o bł. B. dla syna i córek z rodzinami
16:30 NIESZPORY KOLĘDOWE
17:00

Poniedziałek Wspomnienie św. Szymona Słupnika, mnicha 5 stycznia 2015
7:00 KRYPTA (5. gregorianka): Za + matkę Wandę
8:00 Za ++ męża Henryka KOZUB, rodziców Jana i Gertrudę KOZUB, Błażeja i Franciszkę BENNA, rodzeństwo z obu stron i dusze w czyśćcu cierpiące
18:00 Za + Dariusza KIECAK w 5. r. śm.

Wtorek UROCZYSTOŚĆ OBJAWIENIA PAŃSKIEGO 6 stycznia 2015
MISYJNY DZIEŃ DZIECKA
DZIEŃ PIELGRZYMA
DIES EPISKOPI – 17. rocznica sakry Arcybiskupa Wiktora Skworca
7:30 (6. gregorianka): Za + matkę Wandę
9:00 Za ++ matkę Annę KOWACZEK w 11. r. śm. i ojca Henryka KOWACZEK w r. urodzin
Suma 10:30 1. Za ++ męża, ojca, dziadka Henryka SOWKA w r. urodzin i matkę Genowefę w r. urodzin
2. Za + matkę Emilię PIECHOWSKĄ w 30. dniu po śm.
12:00

(dziękczynna): w int. solenizanta Stefana MIKOŁAJCZYK z ok. jubileuszu 60. r. urodzin oraz o bł. B. dla żony, syna, córki, zięcia i wnuków Michała i Macieja /TD/ W ramach kazania Jasełka w wykonaniu dzieci z Przedszkola Nr 26
15:00 Za + matkę, babcię, prababcię Irenę STOL w 1. r. śm. oraz + Józefę MICHAŁ
16:30 NIESZPORY KOLĘDOWE
17:00 Za + ojca Władysława w 10. r. śm. oraz + matkę Martę, ++ z rodziny HASSA-FRĄCKOWIAK-RAREK-HELIOSZ-WSZENDOBYŁ-CICHOŃ-KOZUBEK

Środa Wspomnienie św. Rajmunda z Penyafort, prezb. 7 stycznia 2015
7:00 KRYPTA (7. gregorianka): Za + matkę Wandę
8:00 Za ++ siostrę Wandę, szwagra Michała i chrześniaka Edwarda PIWOWARSKIEGO
17:00 NABOŻEŃSTWO DO MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY
18:00 Do Opatrzności Bożej i św. Józefa z podziękowanie za odebrane łaski w minionym roku z prośbą i dalsza opiekę i potrzebne łaski w nowym roku 2015

Czwartek 8 stycznia 2015
7:00 KRYPTA (8. gregorianka): Za + matkę Wandę
8:00 Za dusze w czyśćcu cierpiące
18:00
18:45 (chrzcielna): Nauka chrzcielna dla rodziców i chrzestnych

Piątek 9 stycznia 2015
7:00 KRYPTA (9. gregorianka): Za + matkę Wandę
8:00 Za + Antoniego BROWARSKIEGO w 20. r. śm. oraz + matkę Hildegardę, ++ z rodziny BROWARSKI-DROBEK i pokrewieństwo z obu stron
18:00 Za ++ rodziców Czesława i Lidię BORZĘCKI

Sobota 10 stycznia 2015
7:00 KRYPTA (10. gregorianka): Za + matkę Wandę
8:00 Do Opatrzności Bożej w pewnej intencji z ok. urodzin
16:30 (w języku niemieckim)
17:00 Okazja do Spowiedzi św. i osobistej adoracji Najświętszego Sakramentu
18:00 Za + siostrę Danutę WARZYŃSKĄ w 7. r. śm. oraz ++ ojca Pawła, teściów Jana i Barbarę i ++ z rodziny BURZY-ZAWADZKI-BULA

Niedziela ŚWIĘTO CHRZTU PAŃSKIEGO 11 stycznia 2015
7:30 (11. gregorianka): Za + matkę Wandę
9:00 Za + męża, ojca Jana IGNACEK w 30. dniu po śm.
Suma 10:30 1. Za + ojca Mieczysława MALINA w r. śm. oraz ++ matkę Alfredę, rodziców Józefa i Anielę CYGANEK i brata Antoniego
2. Za + matkę Zofię TRZEMŻALSKĄ w 19. r. śm. oraz + ojca Zygmunta
12:00

1.
2. Za + męża Antoniego PORĘBSKIEGO w 1. r. śm. oraz ++ jego rodziców i rodzeństwo i Stanisława KUKLA
3. (dziękczynna): w int. solenizantki Aliny z ok. urodzin oraz o bł. B. dla całej rodziny
15:00 (chrzcielna): w int. dzieci: Aleksandry BYTOMSKIEJ oraz w int. rocznych dzieci: Tomasza KOLBER, Zofii ULATOWSKIEJ, a także o bł. B. i zdrowie dla ich rodziców i chrzestnych
16:30 NIESZPORY KOLĘDOWE
17:00