Intencje 02.10 – 09.10

Niedziela XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA 2 października 2016
7:30 (gregorianka 29.): Za + brata Stefana NOWOK
9:00 1. Za + Wacława DUDA – Msza św. of. od Bronisława i Zofii BOBER z Brzeska
2. Za + syna Jacka PACHOLCZYK w 14. r. śm. oraz ++ rodziców Stanisława i Janinę KONWERSKICH i Jana i Stefanię RADZIK
Suma 10:30 1. (dziękczynna): w int. solenizantki Marii GRZESIK z ok. jubileuszu 90. urodzin oraz o bł. B. dla córek i wnuków z rodzinami /TD/
2. (dziękczynna): w int. małżonków Mariana i Wiesławy WILK z ok. jubileuszu 40. r. ślubu oraz o bł. B. dla całej rodziny
12:00

Za + matkę Wandę LUKOSIK w 1. r. śm. oraz + ojca Wincentego i ++ z rodziny z obu stron
15:00 1. (chrzcielna): w int. dzieci: Kornelii WYŚNIK, Kingi RYKAŁO, Łukasza MADEJ, Kacpra KAMIENIARZ oraz w int. rocznego dziecka Adama WOŹNIAK, a także o bł. B. i zdrowie dla ich rodziców i chrzestnych
2. Za + ojca Wawrzyńca NIEUŻYTEK w 7. r. śm. oraz za ++ matkę Rozalię i siostrę Janinę
16:30 NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE w intencji ul. Stawowej i Kwiatowej
17:00 1. Za + matkę Dorotę OLBRICH w r. urodzin
2. Za ++ matkę Teresę DOKTOR w 20. r. śm. i ojca Pawła DOKTOR w 50. r. śm.

Poniedziałek 3 października 2016
7:00 KRYPTA (gregorianka 30.): Za + brata Stefana NOWOK
8:00
17:15 Nabożeństwo różańcowe w intencji ul. Polnej
18:00 1. (dziękczynna): w int. solenizantki Aleksandry MICHALIK z ok. urodzin
2. Za + matkę Barbarę STANOSZEK w 1. r. śm. oraz za + ojca Jana STANOSZEK
18:00 (kościół): Spotkanie modlitewne

Wtorek Wspomnienie św. Franciszka z Asyżu 4 października 2016
7:00 KRYPTA (gregorianka 1.): Za + Tomasza PETE – of. od babci z Grybowa
8:00 Za + męża Eryka KANSY w 1. r. śm. oraz ++ rodziców z obu stron
17:15 Nabożeństwo różańcowe w intencji ulic Gościnnej i Gruntowej
18:00 Za ++ Stanisława DYBUL i Gabrielę WEISS w r. ich urodzin

Środa Wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej, dz. 5 października 2016
Wspomnienie św. Placyda, męczennika
(jego relikwie i św. Rewokaty znajdują się w naszym ołtarzu posoborowym)
7:00 KRYPTA (gregorianka 2.): Za + Tomasza PETE – of. od babci z Grybowa
8:00
17:15 Nabożeństwo różańcowe w intencji ul. Mariańskiej
18:00 1. Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem Maryi Niepokalanie Poczętej, św. Józefa, św. Faustyny i św. Jana Pawła II w intencjach Róży Rodziców
2. Za + matkę Elżbietę RYŚ w 2. r. śm. oraz + ojca Konstantego
18:45 (kościół): Katecheza biblijna
19:00 (kancelaria): Katechumenat – spotkanie 10.

Czwartek Wspomnienie św. Brunona, prezb. 6 października 2016
PIERWSZY CZWARTEK MIESIĄCA
7:00 KRYPTA (gregorianka 3.): Za + Tomasza PETE – of. od babci z Grybowa
8:00
17:15 Nabożeństwo różańcowe w intencji ul. Łagiewnickiej
18:00 1. Do Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana z prośbą o liczne, dobre i godne powołania kapłańskie, zakonne i misyjne oraz o bł. i zdr. dla kapłanów pracujących w naszej parafii i z niej pochodzących oraz o opiekę i potrzebne łaski wszystkich osób konsekrowanych
2. Za + matkę, babcię, prababcię Edytę KEMPA w r. śm. oraz ++ ojca Antoniego i siostrę Justynę
3. Za ++ rodziców i dziadków Zygmunta i Urszulę KANDZIA oraz babcię Marię MŁYNEK
19:00 (kancelaria): Pierwsza nauka przedślubna

Piątek Wspomnienie NMP Różańcowej 7 października 2016
PIERWSZY PIĄTEK MIESIĄCA
PATRONALNE ŚWIĘTO KOŁA ŻYWEGO RÓŻAŃCA
7:00 KRYPTA (gregorianka 4.): Za + Tomasza PETE – of. od babci z Grybowa
8:00 1. Do Najświętszego Serca Pana Jezusa w intencji czcicieli
2. Za ++ z rodziny NOWAK i dusze w czyśćcu cierpiące
17:15 Nabożeństwo różańcowe w int. ul. Opolskiej
17:30 Miesięczna Spowiedź św. dla uczniów klas III i IV
18:00 1. (szkolna): Do Najświętszego Serca Pana Jezusa w int. dzieci komunijnych i ich rodziców
2. Za ++ męża, ojca, dziadka Wiesława SZYDLIK, rodziców Henryka i Wiktorię MAŁKOWSKI oraz teścia Juliana SZYDLIK
3. Za + matkę Angelikę FRANKE w 3. r. śm. oraz + ojca Józefa i ++ z rodziny z obu stron

Sobota 8 października 2016
PIERWSZA SOBOTA MIESIĄCA
7:00 KRYPTA (gregorianka 5.): Za + Tomasza PETE – of. od babci z Grybowa
7:40 Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP
8:00 Do Op. B. za przyczyną Niepokalanego Serca Maryi w intencji Koła Żywego Różańca
16:30 (niemiecka):
17:00 Okazja do Spowiedzi św. (miesięczna dla uczniów klas V i VI oraz klas gimnazjalnych) i adoracji Najświętszego Sakramentu dla wszystkich
17:15 Nabożeństwo różańcowe w intencji ulic Miłej i Sąsiedzkiej
18:00 1. Za ++ teściową Wiktorię BAMBYNEK i szwagierkę Joannę MIGUT w r. ich urodzin oraz ++ z rodzin BAMBYNEK-GRZESIK-MIGUT-WAWRO-MACHOŃ
2. Za + Alfreda PRUSKO w r. urodzin

Niedziela XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA 9 października 2016
16. DZIEŃ PAPIESKI pt. “Jan Paweł II – Bądźcie świadkami miłosierdzia”
7:30 (gregorianka 6.): Za + Tomasza PETE – of. od babci z Grybowa
9:00 Za + matkę, babcię, prababcię Janinę RYCHTER w 30. dniu po śm.
Suma 10:30 1. Za + żonę, matkę, babcię, prababcię Irenę MICHAŁEK w 3. r. śm.
2. (dziękczynna): w int. małżonków Lucjana i Iwony NAWROCKI z ok. jubileuszu 25. r. ślubu i z ok. 45. urodzin Iwony oraz o bł. B. dla synów i córki /TD/
12:00

1. (dziękczynna): w int. solenizanta Franciszka KĘDZIORA z ok. jubileuszu 90. urodzin oraz o bł. B. dla całej rodziny /TD/
2. (dziękczynna): w int. rocznego dziecka Huberta KOSA oraz o bł. B. i zdrowie dla jego rodziców, chrzestnych, babć i dziadków
3. (dziękczynna): w int. solenizantki Antosi KAWKA z ok. 2. urodzin
15:00 1. (dziękczynna): w int. solenizantki Ireny DENDRA z ok. jubileuszu 70. urodzin oraz o bł. B. dla całe rodziny /TD/
2. (dziękczynna): w int. małżonków Stefana i Stefanii MIKOŁAJEC z ok. jubileuszu 55. r. ślubu oraz o bł. B. dla dzieci z rodzinami, krewnych i wnuków
16:30 NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE w intencji ul. Katowickiej
17:00 1.
2. Za + Wojciecha DUDA – Msza św. of. od lokatorów z ul. Opolskiej 10 oraz znajomych z osiedla