Intencje – 02.03.2014

Niedziela VIII NIEDZIELA ZWYKŁA 2 marca 2014
NABOŻEŃSTWO CZTERDZIESTOGODZINNE
7:30 (gregorianka): Za + męża, ojca, dziadka Jana COGIEL
9:00 1. Za + ojca Jana ŻARNOTAL w r. śm. oraz ++ matkę Stefanię, ich rodziców i dusze w czyśćcu cierpiące
2. O Duchu Świętym ku Jego czci
Suma 10:30 Za ++ Henryka PRZYBYŁA w 30. dniu po śm. i matkę Wiesławę PRZYBYŁA w 7. r. śm.
12:00 1. (dziękczynna): w int. solenizantki Alicji SIENNICKIEJ z ok. 18. urodzin oraz o bł. B. dla rodziców i dziadków
2. (dziękczynna): w int. rocznego dziecka Mateusza STRUZIK oraz o bł. B. i zdrowie dla jej rodziców, chrzestnych i rodziny
15:00 1. (chrzcielna): w int. dzieci: Barbary GRZYWNA, Anastazji GRZYWNA, Amelii MARCINKOWSKIEJ, Pauliny SIKORA, Agaty URBANEK, Bartosza GANOBIS oraz w int. rocznego dziecka Oliwiera GÓRECKIEGO, a także o bł. B. i zdrowie dla ich rodziców i chrzestnych
2. (dziękczynna): w int. solenizanta Pawła BARSKIEGO z ok. 18. urodzin oraz o bł. B. dla jego rodziców, brata Daniela, chrzestnych i rodziny
16:30 NIESZPORY
17:00 Za + męża, ojca, dziadka Zygmunta KASPEREK w 1. r. śm.

Poniedziałek 3 marca 2014
47. TYDZIEŃ MODLITW O TRZEŹWOŚĆ NARODU
NABOŻEŃSTWO CZTERDZIESTOGODZINNE
7:30 KRYPTA(gregorianka): Za + męża, ojca, dziadka Jana COGIEL
8:00 Za + Romana PĘKALA – Msza św. of. od lokatorów z ul. Nowej 2
17:30-18:00 Za + Romana PĘKALA – Msza św. of. od lokatorów z ul. Nowej 2
18:00 1. Za + ciocię Helenę GAJOWY w r. urodzin
2. Za + matkę, babcię, prababcię Małgorzatę SIECZKA w 7. r. śm. oraz ++ z rodziny SIECZKA-ADAMUS-PILC i dusze w czyśćcu cierpiące
3. Za + dziadka Pawła MORAWIEC w 30. dniu po śm.
18:45 (kościół): Spotkanie modlitewne

Wtorek Święto św. Kazimierza, królewicza. 4 marca 2014
NABOŻEŃSTWO CZTERDZIESTOGODZINNE
7:00 KRYPTA (gregorianka): Za + męża, ojca, dziadka Jana COGIEL
7:30-8:00 Okazja do Spowiedzi św.
8:00 Za + męża, ojca, dziadka Stanisława ZNISZCZOŁ
17:30-18:00 Okazja do Spowiedzi św.
18:00 1. Za + Krystynę BZDAK w 30. dniu po śm. – Msza św. of. od lokatorów z ul. Krzyżowej 13
2. Za + Józefa GMYREK – Msza św. of. od lokatorów z ul. Krókiej 4

Środa Popielec 5 marca 2014
KWARTALNY DZIEŃ MODLITW O DUCHA POKUTY I DOBRE
ODPRAWIENIE REKOLEKCJI WIELKOPOSTNYCH
47. TYDZIEŃ MODLITW O TRZEŹWOŚĆ NARODU
II DZIEŃ NOWENNY DO PATRONA PARAFII – ŚW. JÓZEFA
7:00 KRYPTA (gregorianka): Za + męża, ojca, dziadka Jana COGIEL
8:00 Za ++ rodziców Piotra i Janinę BALICKI, dziadków z obu stron oraz Franciszka i Cecylię SIKORA
9:30 INTENCJA WOLNA
16:30 INTENCJA WOLNA
17:30 NABOŻEŃSTWO DO MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY
18:00 1. Za + męża, ojca Józefa GMYREK w 30. dniu po śm.
2. Za + męża i ojca Janusza MICHALAK w 30. dniu po śm.
18:45 (kościół): 11. Spotkanie biblijne

Czwartek 6 marca 2014
KWARTALNY DZIEŃ MODLITW O DUCHA POKUTY I DOBRE
ODPRAWIENIE REKOLEKCJI WIELKOPOSTNYCH
47. TYDZIEŃ MODLITW O TRZEŹWOŚĆ NARODU
PIERWSZY CZWARTEK MIESIĄCA
7:00 KRYPTA (gregorianka): Za + męża, ojca, dziadka Jana COGIEL
8:00 W pewnej intencji
18:00 1. Do Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana z prośbą o liczne, dobre i godne powołania kapłańskie, zakonne i misyjne oraz o bł. i zdr. dla kapłanów pracujących w naszej parafii i z niej pochodzących oraz o opiekę i potrzebne łaski wszystkich osób konsekrowanych
2. Za + Józefa PATIMSKIEGO w 9. r. śm.
3. Za + ojca Józefa IFCZOK w 50. r. śm. oraz ++ matkę Filomenę i siostry Elżbietę i Grażynę
19:00 (kancelaria): Pierwsza nauka przedślubna

Piątek 7 marca 2014
47. TYDZIEŃ MODLITW O TRZEŹWOŚĆ NARODU
PIERWSZY PIĄTEK MIESIĄCA
7:00 KRYPTA (gregorianka): Za + męża, ojca, dziadka Jana COGIEL
8:00 Do Najświętszego Serca Pana Jezusa w int. czcicieli
17:15 DROGA KRZYŻOWA ZA ZMARŁYCH ZALECANYCH
17:30 Miesięczna Spowiedź św. dla wszystkich uczniów
18:00 1. (szkolna): Do Najświętszego Serca Pana Jezusa w int. dzieci pierwszo komunijnych i ich rodziców
2. Za ++ rodziców Ludwika, Antoninę KOS i Helenę KOS
3. Za + matkę Danielę NÓŻKA w 2. r. śm.

Sobota Wspomnienie św. Jana Bożego, zak. 8 marca 2014
KWARTALNY DZIEŃ MODLITW O DUCHA POKUTY I DOBRE
ODPRAWIENIE REKOLEKCJI WIELKOPOSTNYCH
47. TYDZIEŃ MODLITW O TRZEŹWOŚĆ NARODU
ŚWIATOWY DZIEŃ MODLITW W INTENCJI KOBIET
MIESIĘCZNE ODWIEDZINY CHORYCH
40. PARAFIALNY DZIEŃ CHORYCH
7:00 KRYPTA(gregorianka): Za + męża, ojca, dziadka Jana COGIEL
7:40 GODZINKI O NIEPOKALANYM POCZĘCIU NMP
8:00 1. Do Op. B. za przyczyną Niepokalanego Serca Maryi w int. Koła Różańcowego
2. (dziękczynna): w int. solenizanta Józefa TINSCHERT z ok. urodzin
3. Za + brata Edwarda PIWOWARSKIEGO
10:00 DROGA KRZYŻOWA DLA DZIECI
11:00 Do Op. B. za przyczyną MB Uzdrowienia Chorych i św. Józefa z pr. o bł. B. i zdr. dla wszystkich chorych i starszych wiekiem mieszkańców naszej Parafii
16:30 (w j. niemieckim):
17:00 Okazja do Spowiedzi św. i osobistej adoracji Najświętszego Sakramentu
17:15 KRYPTADZIEŃ SKUPIENIA DLA NARZECZONYCH PARAFII DEKANATU CHORZÓW
18:00 1. Za + Marię LISOWICZ w 1. r. śm.
2. (dziękczynna): w int. solenizantki Władysławy KORNILUK z ok. jubileuszu 85. r. urodzin oraz o bł. B. dla całej rodziny /TD/
3. Za ++ syna Romana ŚWITAŁA w 3. r. śm. i męża Huberta w 13. r. śm. oraz ++ z rodziny ŚWITAŁA-KOZŁOWSKI i dusze w czyśćcu cierpiące

Niedziela I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 9 marca 2014
NIEDZIELA TRZEŹWOŚCI
7:30 1. Za + Leszka KUCHARZYK w r. śm. oraz jego ++ rodziców Franciszka i Henrykę – Msza św.
of. od rodziny JANKOWSKI
2.(gregorianka): Za + męża, ojca, dziadka Jana COGIEL
9:00 1. Za + męża, ojca Marka NOWAK w 2. r. śm. oraz ++ rodziców z obu stron
2. Za + matkę Barbarę PETE w 1. r. śm. oraz + ojca Henryka PETE
Suma 10:30 1. Za + Wilhelma BEDNORZ w r. śm. oraz ++ z rodziny
2. Za + matkę, babcię Irenę JARYSZEK w 30. dniu po śm.
3. Za + matkę Martę OSUCH w 4. r. śm. oraz + brata Piotra OSUCH i ++ z rodziny KOWALSKI
12:00 1. Za + matkę Rozalię MIETŁOWĄ w 20. r. śm. oraz + ojca Józefa
2. 2. Za + matkę Joannę BENKE w 5. r. śm.
3. Za ++ matkę, babcię, prababcię Gertrudę ZORZYCKĄ w r. 80. urodzin i ojca Ernesta w r. jego śm.
15:00 1. (dziękczynna): w int. solenizantki Małgorzaty TRZASKA z ok. jubileuszu 50. urodzin oraz o bł. B. dla męża i córek /TD/
2. Za + siostrę Krystynę SZOSTOK w 1. r. śm. oraz ++ rodziców SZOSTOK-BLADOWSKI
16:30 GORZKIE ŻALE Z KAZANIEM PASYJNYM
17:00 1. Za + Norberta GIERICH w 1. r. śm.
2. Za + żonę, matkę, babcię Łucję SZCZERBIŃSKĄ w 3. r. śm.