Intencje 01.11 – 08.11

Niedziela UROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH PAŃSKICH 1 listopada 2015
103. ROCZNICA ERYGOWANIA NASZEJ PARAFII
7:30 1. Za ++ rodziców Augustyna i Dorotę, Władysława i Martę, dziadków, ++ z rodziny i dusze w czyśćcu cierpiące
2. (gregorianka 25.): Za + Bronisławę UJEJSKĄ
9:00 1. Za ++ rodziców Romana i Gertrudę LAZIK i męża Karola HAEUSLER
2. Za + syna Mariana KANDZIA w r. śm.
10:30 1. Za + matkę, babcię Hildegardę PRĘTKI w 1. r. śm. oraz ++ ojca Karola, brata Henryka i ++ z rodziny
2. Za + męża Józefa GRABOWSKIEGO w 10. r. śm.
3. Za ++ rodziców, teściów Władysława i Barbarę TOMCZAK, Leopolda i Genowefę SWADŹBA, ++ z rodzin DAROWNY-TOMCZAK-OLSZOWSKI-SWADŹBA i Jana MAJKOWSKIEGO
12:00

1. Za ++ rodziców Leona i Helenę BANAŚ, braci Jana i Antoniego, rodziców i Agnieszkę, i siostrę Zofię OLSZEWSKĄ
2. Za + Halinę KORNACKĄ w 2. r. śm.
3. Za ++ rodziców Gerarda i Różę WALESA, Tadeusza i Cecylię ŁYCZAKOWSKI i ++ z rodziny z obu stron
14:00 NIESZPORY, OFFICJUM ZA ZMARŁYCH I PROCESJA NA CMENTARZ
15:00 Za ++ męża Józefa WIÓR, rodziców, teściów, rodzeństwo, ++ z rodzin WIÓR-GOMOLUCH-SPROT-GOŁEK i dusze w czyśćcu cierpiące
16:30 RÓŻANIEC ZA ZMARŁYCH ZALECANYCH
17:00 Za ++ matkę Małgorzatę, jej rodziców Antoniego i Helenę i rodzeństwo Rudolfa i Łucję

Poniedziałek Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych 2 listopada 2015
7:00 KRYPTA (gregorianka 26.): Za + Bronisławę UJEJSKĄ
7:30 RÓŻANIEC ZA ZMARŁYCH ZALECANYCH
8:00 1. Za ++ członków Parafialnego Koła Żywego Różańca
2. Za ++ Antoniego, Marię MARCZAK oraz Jana, Magdalenę, Teofila i Zofię SZONBARA
9:00 RÓŻANIEC ZA ZMARŁYCH ZALECANYCH
9:30 Za + Andrzeja BUREK – Msza św. of. od siostry i Bolesława BUREK
16:30 RÓŻANIEC ZA ZMARŁYCH ZALECANYCH
16:30 1. Za ++ dziadków Juliana i Katarzynę RUP, Michała i Mariannę GRELA oraz wszystkich ++ rodzin RUP-GRELA-ZIELIŃSKI
2. Za + matkę Elżbietę DOBIOSZ w r. urodzin
3. Za + matkę Wandę LUKOSIK w 30. dniu po śm.
17:30 RÓŻANIEC ZA ZMARŁYCH ZALECANYCH
18:00 1. Za ++ męża, ojca, dziadka Eugeniusza NIEŚCIEROWICZ, rodziców Augustyna i Helenę GAWLYTA, Walentego i Janinę NIEŚCIEROWICZ, Łucję KUCZKA, ++ z rodzin z obu stron i dusze w czyśćcu cierpiące
2. Za + ojca Mariana DYMARCZYK w 1. r. śm. oraz + matkę Irenę i ++ z rodzin z obu RÓŻANIEC ZA ZMARŁYCH ZALECANYCH stron
18:45 (kościół): SPOTKANIE GRUPY MODLITEWNEJ

Wtorek Wspomnienie św. Marcina de Porres, zak. 3 listopada 2015
7:00 KRYPTA (gregorianka 27.): Za + Bronisławę UJEJSKĄ
7:30 RÓŻANIEC ZA ZMARŁYCH ZALECANYCH
8:00 Za ++ członków Legionu Maryi
17:30 RÓŻANIEC ZA ZMARŁYCH ZALECANYCH
18:00 1. Za ++ Ludwika OBŁĄCZEK w 14. r. śm. i Bronisławę DEMARCZYK w 4. r. śm. oraz ++ z rodziny DEMARCZYK-OBŁACZEK-JAŃCZAK-KOWOL-BRUNER i Andrzeja ŚCISŁO
2. Za + Zygmunta DYBAŁA

Środa Wspomnienie św. Karola Boromeusza, bpa 4 listopada 2015
7:00 KRYPTA (gregorianka 28.): Za + Bronisławę UJEJSKĄ
7:30 RÓŻANIEC ZA ZMARŁYCH ZALECANYCH
8:00 Za + ojca, dziadka Bonifacego TROSZKA w 3. r. śm. oraz ++ matkę, babcię Irenę, brata Joachima i ++ z pokrewieństwa TROSZKA-HAJDUK
17:30 RÓŻANIEC ZA ZMARŁYCH ZALECANYCH
18:00 1. Za ++ rodziców Józefa i Cecylię PIKSA i brata Grzegorza PIKSA
2. Za + męża, ojca Eryka KANSY w 30. dniu po śm.
18:45 (kościół): KATECHEZA BIBLIJNA

Czwartek 5 listopada 2015
PIERWSZY CZWARTEK MIESIĄCA
7:00 KRYPTA (gregorianka 29.): Za + Bronisławę UJEJSKĄ
7:30 RÓŻANIEC ZA ZMARŁYCH ZALECANYCH
8:00 Za ++ rodziców Michała i Helenę KANIA, Piotra i Marię KOŁACZ i pokr. z obu. str.
17:30 RÓŻANIEC ZA ZMARŁYCH ZALECANYCH
18:00 Do Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana z prośbą o liczne, dobre i godne powołania kapłańskie, zakonne i misyjne oraz o bł. i zdr. dla kapłanów pracujących w Naszej parafii i z niej pochodzących oraz o opiekę i potrzebne łaski wszystkich osób konsekrowanych.
18:45 (kościół): Nauka chrzcielna dla rodziców i chrzestnych
19:00 (kancelaria): Pierwsza nauka przedślubna

Piątek 6 listopada 2015
PIERWSZY PIĄTEK MIESIĄCA
7:00 KRYPTA (gregorianka 30.): Za + Bronisławę UJEJSKĄ
7:30 RÓŻANIEC ZA ZMARŁYCH ZALECANYCH
8:00 Za + Martę BIEGUSZ w r. śm.
17:30 RÓŻANIEC ZA ZMARŁYCH ZALECANYCH
17:30 Miesięczna Spowiedź św. dla uczniów klas III i IV
18:00 1. (szkolna): Do Najświętszego Serca Pana Jezusa w intencji dzieci komunijnych i ich rodziców
2. Za + Helenę w 5. r. śm. o spokój jej duszy
3. Za ++ rodziców Józefa i Janinę BANASZAK w r. ich śm. oraz ++ dziadków i babcie, braci Józefa i Tadeusza i ++ z rodzin PORAŻKA-WARCHOŁ-BALON- SYPIEŃ

Sobota 7 listopada 2015
PIERWSZA SOBOTA MIESIĄCA
MIESIĘCZNE ODWIEDZINY CHORYCH
7:00 KRYPTA (dziękczynna): w int. solenizanta Dariusza z okazji urodzin
7:30 RÓŻANIEC ZA ZMARŁYCH ZALECANYCH
08:00 1. Do Op. B. przez Niepokalane Serce Maryi w int. Koła Różańcowego
2. (gregorianka 1.): Za + Henryka PISKORZ o zbawienie duszy i życie wieczne
16:30 (niemiecka)
17:00 Okazja do Spowiedzi św. (miesięczna dla uczniów klas V i VI oraz klas gimnazjalnych) i osobistej adoracji Najświętszego Sakramentu
17:30 RÓŻANIEC ZA ZMARŁYCH ZALECANYCH
17:15 (dziękczynna): w int. solenizanta Edwarda z ok. jubileuszu 70. urodzin oraz o bł. B. i opiekę dla żony Jolanty, córek z rodzinami i Bogusławy PYZIAK, a także za ++ z rodzin KOPCZYŃSKI-NOWAK-PYZIAK /TD/
18:00 1. Za ++ rodziców Pawła i Gertrudę DYBAŁA w r. ich śmierci
2. Za + Elżbietę CHMIELEWSKĄ w 30. dniu po śm. – Msza św. of. od lokatorów z domu przy ul. Dombka 1

Niedziela XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA 8 listopada 2015
7:30 (gregorianka 2.): Za + Henryka PISKORZ o zbawienie duszy i życie wieczne
9:00 Za ++ Stanisława, Antoninę, Andrzeja i Mariana BOGULAK i Zofię OLEŚ
10:30 (dziękczynna): w int. małżonków Bartłomieja i Magdaleny z ok. 1. rocznicy ślubu oraz o bł. B. dla całej rodziny
12:00

1. Za + męża, ojca i dziadka Zygfryda HERC w 1. śm. oraz ++ z rodzin HOŁOGA- KAPICA, pokrewieństwo z obu stron, a także do Opatrzności Bożej w int. solenizantki Krystyny HERC z okazji urodzin
2. Za + Andrzeja BUREK
15:00 1. (chrzcielna): w int. przyjmujących Chrzest św.: Zuzanny JARNAŃCZYK, Malwiny MAĆKOWIAK, Anny TOMCZAK, Oliviera MANIURA oraz w int. rocznych dzieci: Igora KSIĄŻKO, Arkadiusza WÓJCICKIEGO, Zuzanny JĘDRYKA, Aleksandry BYTOMSKIEJ, Michała WOJNAR, Hanny PRZYBYŁ, Lenarta ZIAJA, Pauliny PARAFINIUK, Bolesława JOKEL i bł. B. dla solenizantek Emely z okazji 14. urodzin i Livii z okazji 10. urodzin, a także o zdr. i potrzebne łaski dla ich rodziców i chrzestnych
2. Za + Wandę LUBOJAŃSKĄ w 1. r. śm. oraz + jej męża Norberta
16:30 NIESZPORY
17:00 Za + męża Eugeniusza WYDMUCH w 10. r. śm. oraz ++ Lidię WYDMUCH, rodziców z obu stron i rodziców MIZERA