Intencje 01.11 – 08.11

NIEDZIELA 01.11.2020 UROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH
7:10 GODZINKI O NMP.
7:30 1. Za ++ rodziców Augustyna i Dorotę, Władysława i Martę oraz ++ dziadków i ++ z rodziny prosząc dla nich o dar życia wiecznego.
9:00 1. Za + syna Mariana Kandzia w rocznicę śmierci.
2. Za ++ rodziców Izabelę i Juliana Dublańskich oraz za+ brata Lecha Dublańskiego.
Suma 10:30 1. Za + Halinę Kornacką w 7 r. śmierci i + Czesława Białas w 4 r. śmierci.
2. Za + męża Ireneusza Janz w 5 r. śm. i + ojca Stanisława Wójcik w r. urodzin.
3. Za ++ Jana i Hildegardę, rodziców, rodzeństwo i pokrewieństwo.
12:00 1. Za ++ rodziców Ryszarda i Julię Krzykała, Wincentego i Emmę Kurczyk i brata Grzegorza.
2. Za + Kazimierza Studzińskiego.
14:00 NIESZPORY ŻAŁOBNE – OFICJUM.
15:00 1. Za ++ rodziców Józefa i Antoninę Wiór, Stanisława i Irenę Chmielewski, dziadków Sprot- Wiór- Herrmman- Chmielewski i ++ z pokrewieństwa z obu stron.
16:15 RÓŻANIEC ZA ++ ZALECANYCH
17:00 1. Za + Marka Galusik w 1 rocznicę śmierci.

PONIEDZIAŁEK 02.11.2020 WSPOMNIENIE WSZYSTKICH WIERNYCH ZMARŁYCH
7:00 1. Za ++ dziadków Piotra i Teresę Miałkowskich i + Szczepana Miałkowskiego.
8:00 1. Za ++ członków Parafialnego Koła Żywego Różańca.
2. Za + matkę Elżbietę Dobiosz w rocznicę urodzin.
9:30 1. Za ++ matkę Stanisławę Wójcik w r. ur., teściów Jana i Emilię Janz, rodziców i krewnych z obu stron.
2. Za ++ rodziców Józefa i Gertrudę Kwiatkowskich i + siostrę Annę Kwiatkowską.
16:00 RÓŻANIEC ZA ++ ZALECANYCH
16:30 1. Za ++ Eugeniusza Nieścierowicz, rodziców Augusta i Helenę Gawlyta, Walentego i Janinę Nieścierowicz i ++ z rodzin Kuczka- Burski oraz siostrzeńca Adama i dusze w czyśćcu cierpiące.
2. Za + z rodzin Demarczyk- Myśków.
17:30 RÓŻANIEC ZA ++ ZALECANYCH
18:00 1. Za + ojca Pawła Michalik w rocznicę śmierci.
2. Za + ojca Jana Słoma.

WTOREK 03.11.2020
7:00 1. Za + Waltera Dobiosz- MSZA GREGIORIAŃSKA 1.
8:00 1. Za + Andrzeja Cetnarskiego w 15 rocznicę śmierci.
2. Za + Elżbietę Pietrzak w 30 dniu po śm.- Msza św. of. od lokatorów z ul. Nowaka 9.
17:30 RÓŻANIEC ZA ++ ZALECANYCH
18:00 1. Za + męża, ojca i dziadka Jana Boryckiego w 1 r. śmierci.
2. Za + matkę Ewę Szymczak w 1 r. śm. i + ojca Józefa Szymczak- Msza św. of. córki.

ŚRODA 04.11.2020 Wspomnienie św. Karola Boromeusza, biskupa
7:00 1. Za + Waltera Dobiosz- MSZA GREGIORIAŃSKA 2.
8:00 1. Za + ojca Bonifacego Troszka w r. śm., matkę Irenę, brata Joachima i ++ z rodzin Troszka- Hajduk- Okwieka.
2. Za + matkę, babcię i prababcię Marię Piech w 2 rocznicę śmierci.
17:30 RÓŻANIEC ZA ++ ZALECANYCH
18:00 1. Za ++ członków Legionu Maryi.
2. Za + Helenę Fonferek- Msza św. of. od lokatorów z ul. Watoły.

CZWARTEK 05.11.2020 I CZWARTEK MIESIĄCA
7:00 1. Za + Waltera Dobiosz- MSZA GREGIORIAŃSKA 3.
8:00 1. Do Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana z prośbą o liczne, dobre i godne powołania kapłańskie, zakonne i misyjne oraz o bł. i zdrowie dla kapłanów pracujących w naszej parafii i z niej pochodzących oraz opiekę i potrzebne łaski dla wszystkich osób.
17:30 RÓŻANIEC ZA ++ ZALECANYCH
18:00 1. Za + męża, ojca i dziadka Eryka Hajdysek w 1 rocznicę śmierci.

PIĄTEK 06.11.2020 I PIĄTEK MIESIĄCA
7:00 1. Za + Waltera Dobiosz- MSZA GREGIORIAŃSKA 4.
8:00 1. Do Najświętszego Serca Pana Jezusa w int. czcicieli.
2. Za ++ z rodziny Nowak i dusze w czyśćcu cierpiące.
17:30 RÓŻANIEC ZA ++ ZALECANYCH
18:00 1. Do Najświętszego Serca Pana Jezusa w int dzieci komunijnych i ich rodziców.
2. O radość życia wiecznego dla ++ matki Zofii Dąbek w 8 r. śm. i ojca Mieczysława Dąbek w 10 r. śm. oraz za ++ dziadków i krewnych z obu stron.
3. Za + Helenę Hibner w 10 r. śm. prosząc o spokój duszy i życie wieczne.

SOBOTA 07.11.2020 I SOBOTA MIESIĄCA
7:00 1. Za + Waltera Dobiosz- MSZA GREGIORIAŃSKA 5.
8:00 1. Do Opatrzności Bożej przez wstawiennictwo Niepokalane Serce Maryi w int. Koła Różańcowego.
16:30 (w jęz. niemieckim) ZA PARAFIAN.
17:30 RÓŻANIEC ZA ++ ZALECANYCH
18:00 1. Za + matkę Władysławę Korniluk w 1 r. śm., ojca Mariana w 19 r. śm., ++ pokrewieństwo i dusze w czyśćcu cierpiące.
2. Za + żonę Marię Stoniarską w 3 r. śmierci – Msza Św. of. od męża i synów z rodzinami.

NIEDZIELA 08.11.2020 XXXII – NIEDZIELA ZWYKŁA
7:10 GODZINKI O NMP.
7:30 1. Za + Waltera Dobiosz- MSZA GREGIORIAŃSKA 6.
9:00 1. Za + matkę Izabelę Dublańską prosząc o dar życia wiecznego.
2. Za ++ rodziców Urszulę i Rudolfa Skoruppa.
Suma 10:30 1. Za ++ rodziców Andrzeja i Agnieszkę Fica, brata Czesława, siostrę Łucję Szczerbińską oraz ++ z rodzin Fica- Ptok- Figna.
2. Za + Zdzisława Wodzisławskiego- Msza św. of. od Danuty Pietrzyk.
3. Do Bożej Op. przez wst. Matki Bożej Nieustającej Pomocy i św. Józefa w int. Józefa prosząc
o dar zdrowia i potrzebne łaski.
12:00 1. Do Bożej Op. przez wst. Matki Bożej i św. Józefa w int. rocznego Igora Duda i Leona Duda z ok. 5 urodzin
z prośbą o Boże błog. zdrowie, opiekę Anioła Stróża i wszelkie potrzebne łaski oraz Boże błog. dla rodziców, chrzestnych i rodziny.
2. Za + babcię Małgorzatę Myrkwa w 1 r. śmierci.
14:00 MSZA ŚW. DLA GŁUCHONIEMYCH
15:00 1. CHRZTY:
ROCZKI: Paulina Neuman oraz o bł. Boże i zdrowie dla jej rodziców i chrzestnych.
16:15 RÓŻANIEC ZA ++ ZALECANYCH
17:00 1. Za + męża i ojca Zygmunta Skrzypek, ++ rodziców z obu stron, pokrewieństwo, ++ kapłanów i dusze w czyśćcu cierpiące.
2. Za ++ rodziców Józefa i Stefanię Tyrcha , ++ z rodzin Bach- Gąsior i siostrę Irenę Król.