Intencja – 09-16.03.2014

Niedziela I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 9 marca 2014
NIEDZIELA TRZEŹWOŚCI
7:30 1. Za + Leszka KUCHARZYK w r. śm. oraz jego ++ rodziców Franciszka i Henrykę – Msza św. of. od rodziny JANKOWSKI
2.(gregorianka): Za + męża, ojca, dziadka Jana COGIEL
9:00 1. Za + męża, ojca Marka NOWAK w 2. r. śm. oraz ++ rodziców z obu stron
2. Za + matkę Barbarę PETE w 1. r. śm. oraz + ojca Henryka PETE
Suma 10:30 1. Za + Wilhelma BEDNORZ w r. śm. oraz ++ z rodziny
2. Za + matkę, babcię Irenę JARYSZEK w 30. dniu po śm.
3. Za + matkę Martę OSUCH w 4. r. śm. oraz + brata Piotra OSUCH i ++ z rodziny KOWALSKI
12:00 1. Za + matkę Rozalię MIETŁOWĄ w 20. r. śm. oraz + ojca Józefa
2. Za + matkę Joannę BENKE w 5. r. śm.
3. Za ++ matkę, babcię, prababcię Gertrudę ZORZYCKĄ w r. 80. urodzin i ojca Ernesta w r. jego śm.
15:00 1. (dziękczynna): w int. solenizantki Małgorzaty TRZASKA z ok. jubileuszu 50. urodzin oraz o bł. B. dla męża i córek /TD/
2. Za + siostrę Krystynę SZOSTOK w 1. r. śm. oraz ++ rodziców SZOSTOK-BLADOWSKI
16:30 GORZKIE ŻALE Z KAZANIEM PASYJNYM
17:00 1. Za + Norberta GIERICH w 1. r. śm.
2. Za + żonę, matkę, babcię Łucję SZCZERBIŃSKĄ w 3. r. śm.

Poniedziałek 10 marca 2014
7:30 KRYPTA(gregorianka): Za + męża, ojca, dziadka Jana COGIEL
8:00 1. INTENCJA WOLNA
2. (dziękczynna): w int. solenizantki Krystyny FABISZ z ok. jubileuszu 65. urodzin oraz o bł. B. dla jej męża i dwóch synów – Msza św. of. od mamy
18:00 1. Za ++ matkę Anastazję KUŚKA w 2. r. śm. i męża Janusza KUŚKA w 13. r. śm. oraz ++ ojca Józefa KUŚKA i matkę Marię CESARZ
2. Za ++ matkę Zofię DUDA i ojca Eugeniusza WÓJCIK w 10. r. śm. oraz ++ z rodziny DUDA-WÓJCIK-CZELUŚNIAK
3. Za + Janusza MICHALAK w r. urodzin
18:45 (kościół): Spotkanie modlitewne

Wtorek 11 marca 2014
7:00 KRYPTA (gregorianka): Za + męża, ojca, dziadka Jana COGIEL
8:00 Do Opatrzności Bożej za przyczyną Matki Bożej Nieustającej Pomocy i św. Józefa z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze błogosławieństwo i zdrowie dla Bronisławy PIELUCHA, jej męża i rodziny
18:00 1. Za + męża, ojca, dziadka Stanisława CHMIELARCZYK w 12. r. śm. oraz ++ rodziców, brata Jana i Stefana POWAGA
2. Za ++ rodziców Ryszarda i Klarę KOSA i siostrę Irmę JACHOWSKĄ

Środa 12 marca 2014
III DZIEŃ NOWENNY DO PATRONA PARAFII – ŚW. JÓZEFA
7:00 KRYPTA (gregorianka): Za + męża, ojca, dziadka Jana COGIEL
8:00 Za ++ Mariana i Helenę WOJCIECHOWSKI, Elżbietę GIBAS i Artura RYBICKIEGO
17:30 NABOŻEŃSTWO DO MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY
18:00 1. Za + matkę Halinę ZMOREK w r. śm. oraz + ojca Piotra ZMOREK i ++ z rodziny ZMOREK-KUMOR
2. Za + ojca, dziadka Stanisława w 1. r. śm.

Czwartek 13 marca 2014
DZIEŃ FATIMSKI
1. ROCZNICA WYBORU PAPIEŻA FRANCISZKA
7:00 KRYPTA (gregorianka): Za + męża, ojca, dziadka Jana COGIEL
8:00 (dziękczynna): w int. solenizanta Arnolda DENDRA z ok. urodzin oraz o bł. B. dla całej rodziny
17:15 NABOŻEŃSTWO FATIMSKIE
18:00 1. Do Op. B. za przyczyną MB Fatimskiej i bł. Jana Pawła II we wszystkich intencjach fatimskich
2. Za + matkę Agnieszkę w r. urodzin oraz ++ ojca Leona i brata Henryka SŁAWIŃSKI
3. (gregorianka): Za + Jakuba MĄCZKO
18:45 (kościół): Nauka dla rodziców i chrzestnych
19:00 (kancelaria): Druga nauka przedślubna

Piątek 14 marca 2014
7:00 KRYPTA (gregorianka): Za + męża, ojca, dziadka Jana COGIEL
8:00 (gregorianka): Za + Jakuba MĄCZKO
17:15 DROGA KRZYŻOWA ZA ZMARŁYCH ZALECANYCH
18:00 1. Za + matkę Magdalenę NOWAK w 1. r. śm.
2. Za + Jolantę PALIMĄKA – Msza św. of. od lokatorów z ul. Grunwaldzkiej 4

Sobota 15 marca 2014
7:00 KRYPTA(gregorianka): Za + męża, ojca, dziadka Jana COGIEL
7:40 GODZINKI O NIEPOKALANYM POCZĘCIU NMP
8:00 1. INTENCJA WOLNA
2. (gregorianka): Za + Jakuba MĄCZKO
10:00 DROGA KRZYŻOWA DLA DZIECI
16:30 (w j. niemieckim):
17:00 Okazja do Spowiedzi św. i osobistej adoracji Najświętszego Sakramentu
18:00 1. Za + brata Władysława BIŃCZAK w 3. r. śm. – Msza św. of. od siostry i chrześniaka
2. Za + matkę Helenę PYREK w r. śm. oraz + ojca Wilhelma

Niedziela II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 16 marca 2014
DZIEŃ MODLITW, POSTU I SOLIDARNOŚCI Z MISJONARZAMI “AD GENTES”
7:30 (gregorianka): Za + męża, ojca, dziadka Jana COGIEL
9:00 1. Za ++ rodziców Adolfa i Hildegardę ZUGA w r. ich urodzin
2. Za + męża, ojca, dziadka Czesława ZWOLANKIEWICZ w 5. r. śm. oraz ++ z rodziny
3. Za + męża, ojca Bogdana ZWOLANKIEWICZ w 30. dniu po śm.
Suma 10:30 1. Za + Ryszarda MYŚLIŃSKIEGO
2. Za + męża Teodora GRZYWA w 20. r. śm. oraz ++ braci Wiktora i Edmunda, rodziców Stanisława i Józefę WIATR i ks. Stefana MIKOŁAJKA
3. Za + Joannę MOOS w r. 70. urodzin
12:00 1. (dziękczynna): w pewnej intencji z okazji urodzin
2. (dziękczynna): w int. rocznego dziecka Maksymiliana MUCHA-MIKULSKI oraz o bł. i zdr. dla jego rodziców, chrzestnych i rodziny
15:00 (chrzcielna): w int. dzieci: Magdy DOMBEK, Jakuba KASPRZYCKIEGO, Marcela
JASKULSKIEGO, Julii PROCHOTA, Filipa MADEJ, Oliwii RAJTAK oraz w int. rocznego dziecka Alana TOBOR, a także o bł. B. i zdr. dla ich rodziców i chrzestnych
16:30 GORZKIE ŻALE Z KAZANIEM PASYJNYM
17:00 1. (gregorianka): Za + Jakuba MĄCZKO