Intencje 12.09 – 19.09

Niedziela XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA 12 października 2014
14. DZIEŃ PAPIESKI pt. “Jan Paweł II – Świętymi bądźcie!”
7:30 1. Za ++ matkę Dorotę w r. śm. i ojca Alfreda WIECHUŁA w r. urodzin oraz + męża Andrzeja KUPNY
2. (12. gregorianka): Za + męża Teodora SOKOŁOWSKIEGO
9:00 Za + Karola GRYZIK – Msza św. of. od lokatorów z ul. Św. Pawła 22 i 22a
Suma 10:30 1. Za + żonę i matkę Irenę MICHAŁEK w 1. r. śm.
2. (dziękczynna): w int. solenizanta Edwarda MACIEJ z ok. jubileuszu 80. urodzin /TD/
3. (dziękczynna): w int. solenizantów Zbigniewa CEBULA-ORYNICZ z ok. jubileuszu 50. urodzin i mamy Franciszki ORYNICZ z ok. 83. urodzin oraz o bł. B. dla żony, córki i syna
12:00

Za ++ Edwarda KEMPA, rodziców z obu stron i brata Henryka KEMPA
15:00 1. Za + ojca Józefa Tyrcha w 30 r śm., matkę Stefanię i ++ z rodziny Gąsior – Tyrcha
2. Za + męża, ojca Józefa GACZYŃSKIEGO w 10. r. śm. oraz ++ rodziców Feliksa i Anastazję, Aleksego GALUBA i dusze w czyśćcu cierpiące
16:15 NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE w int. mieszkańców ul. Kruszcowej i Krótkiej
17:00 1. Za + męża, ojca Franciszka SZYMURA
2. Za + męża, ojca Henryka ROGOCZ i ++ z rodziny z obu stron

Poniedziałek Wspomnienie bł. Honorata Koźmińskiego, prezb.. 13 października 2014
DZIEŃ FATIMSKI
7:00 KRYPTA (13. gregorianka): Za + męża Teodora SOKOŁOWSKIEGO
8:00 1. Za + męża, ojca Joachima LEDWOŃ w 3. r. śm.
2. Za + wujka Edwarda ŁUKASIK z ok. imienin
17:15 NABOŻEŃSTWO FATIMSKIE w int. mieszkańców ul. Opolskiej
18:00 1. Do Opatrzności Bożej za przyczyną NMP Fatimskiej i św. Jana Pawła II we wszystkich intencjach fatimskich oraz w intencji Duchowej Adopcji Życia Poczętego
2. Za + męża, ojca, dziadka Jana ADAMUS w 20. r. śm. oraz ++ rodziców, teściów i ++ z rodziny ADAMUS-HOJKA
3. Za + syna Bartosza SIUDA w 1. r. śm.
18:45 (krypta): Spotkanie grupy modlitewnej

Wtorek Wspomnienie św. Małgorzaty Marii Alacoque, dz. 14 października 2014
DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ
7:00 KRYPTA (14. gregorianka): Za + męża Teodora SOKOŁOWSKIEGO
8:00 (dziękczynna): w int. solenizanta Marka z ok. jubileuszu 50. urodzin /TD/
10:00 Do Op. B. za przyczyną MB Nieustającej Pomocy i św. Józefa z pr. o bł. i zdr. dla Grona Pedagogicznego, Uczniów i Pracowników Szkoły Podstawowej Nr 17 z okazji święta Patrona Szkoły i 9. rocznicy nadania szkole imienia Jana Pawła II
17:15 NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE w int. mieszkańców ul. Łagiewnickiej
18:00 1. (dziękczynna): w int. Janusza ROMIK oraz o bł. B. dla całej rodziny
2. Za dusze w czyśćcu cierpiące

Środa Wspomnienie św. Teresy od Dzieciątka Jezus, dz. i dK. 15 października 2014
7:00 KRYPTA (15. gregorianka): Za + męża Teodora SOKOŁOWSKIEGO
8:00 1.
2. Za + męża, ojca, dziadka, pradziadka Wernera DUDEK w 10. r. śm.
17:15 NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE w int. mieszkańców ul. Mariańskiej
18:00 1. Za + męża, ojca, dziadka Norberta SCHUBERT w 16. r. śm. oraz ++ rodziców, teściów i siostrę Magdalenę
2. Za + męża, ojca Jerzego KRZĄKAŁA w 21. r. śm. oraz ++ rodziców, teściów, siostrę Magdalenę i ++ z rodziny
3. Za + męża, ojca Ryszarda GĄSIOR w 9. r. śm. i dusze w czyśćcu cierpiące
18:45 (kościół): 21. KATECHEZA BIBLIJNA

Czwartek Uroczystość św. Jadwigi Śląskiej, głównej patronki Śląska 16 października 2014
110. ROCZNICA WMUROWANIA KAMIENIA WĘGIELNEGO
POD BUDOWĘ NASZEGO KOŚCIOŁA
16:00 KRYPTA (16. gregorianka): Za + męża Teodora SOKOŁOWSKIEGO
8:00 (dziękczynna): w int. solenizantów: synowej Gabrieli oraz wnuków Łukasza, Dominika, Rafała i Artura z ok. rocznicy ich urodzin prosząc o dobry wybór drogi życiowej
17:15 NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE w int. mieszkańców ul. Stawowej i Kwiatowej
18:00 1. Za + Ryszarda MYŚLIŃSKIEGO
2. Za ++ Melanię WILCZAK, jej męża oraz Ewę i Martę – Msza św. of. od koleżanki

18:45 (kościół): Nauka chrzcielna dla rodziców i chrzestnych
19:00 (kancelaria): Trzecia nauka przedślubna

Piątek Wspomnienie św. Ignacego Antiocheńskiego, bpa i męcz. 17 października 2014
TRZECI PIĄTEK MIESIĄCA
27. DZIEŃ WALKI Z UBÓSTWEM
21. ROCZNICA POWSTANIA PARAFIALNEJ GAZETKI “OREMUS”
7:00 KRYPTA Za dusze w czyśćcu cierpiące – Msza św. zamówiona z ofiar składanych do skarbonek przy bocznym wyjściu i przy kaplicy chrzcielnej
8:00 1. Za + męża, ojca, dziadka Henryka PISULA w 8. r. śm. oraz ++ rodziców Franciszka, Franciszkę PISULA i Ludwika, Agnieszkę FOKS
2. (17. gregorianka): Za + męża Teodora SOKOŁOWSKIEGO
17:15 NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE w int. mieszkańców ul. Katowickiej
18:00 1. Za ++ we wrześniu parafian i pochowanych na naszym cmentarzu: pochodzącego z naszej parafii ks. Stefana GRUSZKĘ, Izoldę PIEPRZYCA, Janinę KOCHOŃ, Stanisława SIUDMIAK, Tadeusza PYZIK, Karola HARAZIM, Zbigniewa MACHULSKIEGO, Ewę FISCHER, Marię STANIKOWSKĄ, Dorotę KRUK, Annę MANIA, Stanisława ZAJKOWSKIEGO, Kazimierza GRZYWA, Henryka ŻMUDZIŃSKIEGO, Wiesławę SZOŁTYSIK, Aleksandra SZULC, Józefa RAJCHEL – Msza św. of. od pracowników cmentarza – oraz za ++ kapłanów naszej parafii: Juliusza KWAPULIŃSKIEGO i Konrada MARKLOWSKIEGO w r. ich śm.
2. Za ++ rodziców Wiktora i Małgorzatę HAJDUK, rodzeństwo, siostrzeńca, szwagra i ++ z rodziny HOLEWA-WIECZOREK
3. Za ++ męża Piotra OLCZYK i rodziców z obu stron
19:0 (młodzieżowa): Za Misje Święte – Msza św. zamówiona z ofiar składanych do skarbonki w kościele

Sobota Święto św. Łukasza, Ewangelisty 18 października 2014
3. ARCHIDIECEZJALNA PIELGRZYMKA „ŻYWEGO RÓŻAŃCA”
7:00 KRYPTA (18. gregorianka): Za + męża Teodora SOKOŁOWSKIEGO
7:40 KRYPTA GODZINKI O NIEPOKALANYM POCZĘCIU NMP
8:00 1. Za + brata Franciszka BZDAK w r. śm. oraz ++ rodziców Antoniego i Katarzynę, żonę Krystynę i teściów Gerarda i Różę KUSZ
2. Za + matkę Anielę TUSZYŃSKĄ w 6. r. śm. oraz + ojca Wojciecha
3. Za + Romanę ŁUCZAK i ++ z rodziny ŁUCZAK-LIGENZA
14:00 (ślub): w int. nowożeńców Patryka BOGACKIEGO i Patrycji MITROS
16:30 (w j. niemieckim): Za + pierwszego proboszcza naszej parafii ks. Kanonika Pawła CZAJĘ w 67. r. śm. oraz ++ parafian, fundatorów i budowniczych naszej świątyni
17:00 Okazja do Spowiedzi św. i osobistej adoracji Najświętszego Sakramentu
17:15 NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE w int. mieszkańców ul. Stacyjnej i Sadowej
18:00 1. Za ++ rodziców Józefa i Katarzynę STACHOŃ, Władysława KAŁUŻNA, brata Jana STACHOŃ. Adama CZECH, Bogdana CIESIÓŁKA, ++ z rodziny STACHOŃ-PIECHNIK-KAŁUŻNY-SZOT-WASILEWSKI-PIÓRKOWSKI-LAZIK i dusze w czyśćcu cierpiące
2. Za + Rafała i Marię LESIK. braci Lucjana, Feliksa, wnuka Wojciecha i ++ z rodziny LESIK-KRENTUSZ-KLISZ-TARKOWSKI

Niedziela XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA 19 października 2014
88. NIEDZIELA MISYJNA
DZIEŃ MODLITW W INTENCJI UCZELNI KATOLICKICH
7:30 (dziękczynna): w int. małżonków Stanisława i Zofii MAGIERA z ok. 4. r. ślubu oraz o bł. B. dla całej rodziny
9:00 1. Za + matkę, babcię Irenę TROSZKA w r. urodzin oraz ++ ojca, dziadka Bonifacego TROSZKA, brata Joachima i pokrewieństwo TROSZKA-HAJDUK
2. (19. gregorianka): Za + męża Teodora SOKOŁOWSKIEGO
Suma 10:30 1. (dziękczynna): w int. solenizantki Erny KIEŁKOWSKIEJ z ok. 81. urodzin i o bł. B. dla całej rodziny oraz ++ rodziców Stanisława i Elżbietę, męża Rajmunda, Pawła i Marię ELIAS
2. (dziękczynna): w int. solenizantów Urszuli DENDRA z ok. jubileuszu 60. urodzin oraz o bł. B. dla całej męża i całej rodziny /TD/
12:00

Za + Krystynę SIKORA – Msza św. of. od lokatorów z ul. Mariańskiej 45
15:00 (chrzcielna): w int. dzieci: Jakuba MOŚ, Leny JANAS, Marty DUDEK, Oskara PAWLIK, Nadii KUC oraz w intencji rocznych dzieci: Leny SITEK, Kamila JANUS, Wojciecha, Marceliny RÓŻYCKIEJ, a także o bł. B. i zdr. dla ich rodziców i chrzestnych
16:15 NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE w int. mieszkańców ul. Polnej
17:00